Ljubav preko žice...

au, kako cudna prica.. procitala sam je u jednom dahu...
iskreno,divim ti se.. jer ja NE BIH NIKADA MOGLA godinu dana imati decka preko neta, ma ne bih mogla mi nedelju dana, ni dana.. nekako, kada ja ne mogu sa njim da se vidjam, da se setam, da ga poljubim, zovem kod mene, idem kod njega.. da budemo kao i svi normalni parovi, CEMU?
lepo je to sto ste imali, ali mislim da je vreme da nadjes drugu, i ona drugog.. zivot je jedan, i treba ga proziveti kako treba, zadovoljiti sva cula...
idi dalje, i ne vracaj se na to vise. moj savet.
 
Pamti lepe trenutke dok je bila kraj tebe, dok ti je posvećivala svoju pažnju, da joj nisi značio ne bi to radila, ne bi tražila da podeliš sa njom deo tvoje duše. :)
Da, a onda kad joj je dosadilo je tu njegovu dušu smrvila na komade. E, sad, pošto ona nije sa njim, tj pošto je to gotovo, sva lepa sećanja će samo da još pojačavaju osećaj napuštenosti i besa što mu je to uradila. Dati nekome toliko vremena svog života, makar bilo i preko "žice" ipak nije malo i beznačajno.

Neeego, da li se to meni čini ili u poslednje vreme ima otvorene tri četri teme koje manje više obrađuju tematiku internet ljubavi?
 
Ne mora da znači da joj je dosadilo. Mi ne znamo zašto ona želi da prekine, ali, kao što neko reče, nema mu druge nego da to ispoštuje. Slažem se da se na sve to može gledati kao na gubitak nečijeg vremena i energije, ili, kako kažu neki ljudi ovde, koji su prošli kroz raskide veza u RL, kao na "uzaludno rasipanje sebe", slažem se da će i ta lepa sećanja da stvore još veću gorčinu i razočaranje, ali... Nešto pozitivno nam posle takvih lomova ipak preostaje. Lepo je znati da si bio voljen, da je neko živeo zbog tebe, da je želeo deo tebe, da je disao zbog tebe, mislio na tebe, očekivao te i uživao u tvom prisustvu. Ni to nije malo, a nije ni beznačajno. Najgore je biti sam i neželjen.
 
Ne mora da znači da joj je dosadilo. Mi ne znamo zašto ona želi da prekine, ali, kao što neko reče, nema mu druge nego da to ispoštuje. Slažem se da se na sve to može gledati kao na gubitak nečijeg vremena i energije, ili, kako kažu neki ljudi ovde, koji su prošli kroz raskide veza u RL, kao na "uzaludno rasipanje sebe", slažem se da će i ta lepa sećanja da stvore još veću gorčinu i razočaranje, ali... Nešto pozitivno nam posle takvih lomova ipak preostaje. Lepo je znati da si bio voljen, da je neko živeo zbog tebe, da je želeo deo tebe, da je disao zbog tebe, mislio na tebe, očekivao te i uživao u tvom prisustvu. Ni to nije malo, a nije ni beznačajno. Najgore je biti sam i neželjen.
То је све лепо Дачо, потпуно се слажем.
Само, ова мала није хтела да он дође код ње да се виде...
 
I to se dešava... I to treba preživeti, izgurati sa osmehom i lepim uspomenama. Ne upoznaju se svi koji se vole preko Neta. Ponekad je to što ljudi imaju preko Neta bolje od onoga što bude u RL, uvrnuto zvuči, ali može da se desi da taj virtuelni deo veze bude bolji. U svakom slučaju bolja je i virtuelna simpatija od ničega, od pustoši.
 
Poslednja izmena:
Ljubavi moja izvini 1000000000000000000000000000000000000000000000000000x nikada nisam htela da te povredim!!! Sve mi je bilo cudno, sve je to novo za mene (pričali smo o tome)... Sve si pogrešno shvatio! Kad si mi rekao kako se osećaš bilo mi je jako teško, osećala sam se grozno. U tom trenutku sam poželela da te zagrlim, ali ....
Ali ti meni mnogo značiš, nisi ni svestan koliko! Dokazaću ti da mi je stalo do tebe, i da te nikada nisam slagala, i ti znaš o čemu pričam! Samo ti tražim malo vremena, i sve će biti ok, sve ono što smo planirali. Nikada neću da te izneverim! A za izlaske znaš i sam, uopšte nisam izlazila iz kuće... Zato kada se vidimo (nadam se uskoro) nadoknadićemo sve što smo propustili! Drugi mogu da pričaju sta god hoće... TI I JA >>> ZAUVEK<<<
z:kiss:
 
Već vise od godinu dana imam da kazem platonsku vezu sa devojkom koja ima 18 godina i zivi u Italiji ali ilegalno kao i veliki deo strane populacije tamo...
Nekako uz moj posao koji je vezan za kompjutere i internet, uz njeno insistiranje smo poceli da se gledamo svremena na vreme pa sve češće... Meni je bilo smesno u početku ali sam se posle navikao da me neko gleda i kada radim i ne obracam paznju na nju... Ona je tu sa druge strane ekrana cvetala uvek raspolozena za razgovor i sa osmehom... Uz neke prekide kada su njeni bili svorc ona je nekako odrzavala uvek kontakt sa mnom preko poruka ili peckanja kao znak da misli na mene...
Mislim, ja sam je prihvatio kao mladu i slatku devojku ali u mojim godinama sam ipak bio pomalo začuđen i zadivljen da neko moze tako da voli nekoga a da ga nikada nije dodirnuo ili poljubio... Vrlo pametna i dobra devojka, da kazem devojčica, vrlo brzo je nasla mesto u mom srcu... Da, postala mi je jako draga.
Polako sam poceo da se otvaram mada sam znao da je to pogresno... Nekako je uvek bila tu pored mene a u stvari 1000 kilometara daleko... Mislim, definitivno devojka koja se nije uklopila u novu sredinu i potrazila je nekoga... Taj neko sam bio ja.
Besna sto ne moze nikako da dobije papire i dodje da se konacno vidimo... poljubimo... Da mi cuje glas... Ma znate na sta mislim.

Skrivala me je i cuvala u svom srcu skoro godinu i po dana a onda se nesto desilo dan pre nove godine i to je bila potpuno druga osoba, koja je bila najednom odmerena i suzdrzana... Vise nije gorela za mnom, nekako se migoljila na sve moguce nacine... Zasto je nema jer izlazi sa drustvom, promenila je tel broj ali novi nije kupila jos zbog praznika... Mislim da to ne moze tek tako da se desi. Imam iskustva ali je ovo za mene neresiva enigma. Znam da je u njihovim glavama ludnica u tim godinama ali ovo me je nekako povredilo. Mislim mogla je da kaze kako se kompjuter pokvario ili nesto da smisli, ne bih ni osetio...

Pojavljuje se na msn-u, plače i govori mi koliko me voli ali...

Mislim, sta ja sad da radim? Povredila me je, to moram da priznam, nekako je prosla u poslednjih par dana kroz moje srce kao krava kroz kukuruz ako me razumete.... Nije moralo ovako jeftino da ispadne... Kao da je htela da me zadrzi ali i tu neku osobu sa kojom se viđa pa je nema po ceo dan...

Počeo sam da sanjam njene snove...
Sta vi mislite o ovome? Meni je sve jako čudno i bolno. Jel imao neko ovakvo iskustvo? Ja imam iskustva ali me je ukrala u trenutku, kada sam se najmanje nadao...
Znam da ce mi se javiti jednog dana kada bude ovde i zivim za taj dan...

Ima li ovako nesto sanse?

Drzi te u rezervi.
Kad joj pases prica ti kako te voli i tada se muva oko tebe, a kad joj ne trebas onda je sa drugim, ali nikad te potpuno ne ostavlja. Premlada je to cura da bi bila vec tolika kuja.
Sa njima ako se ne znas nositi bolje prekini svaki kontakt. Imao sam i ja nesto slicno, ali ja sam znao sa njima. Ja sam takve sve vozao ko koze. A sad mi je to dosadno i gubljenje vremena. Treba naci finu curu koja te voli tebe i tvoju kitu i koja se voli torbat sa tobom.
 
Eh, moderno doba... Ko smo mi nesto da ti kazemo,makar ja ... Provedem na netu svaki slobodan trenutak. A telefoniram stalno, stalno, stalno... Svakako jako neobicno iskustvo,i posmatraj to sa te strane. Upoznao si jednu osobu vise, sjajnu osobu. Njeno povlacenje je verovatno samo beg, ne ume to da prekine,a mozda je ukapirala da to ne vodi nikuda,da je ostvarljivo,ali tesko... Pokusaj da je iskreno pitas sta je,ako ne, sto rece cheri, dok se jedno vreme ne 'ohladite' izbrisi je sa msn-a... Nekad su rezovi neophodni,cak i u vl komunikaciji...
 
isti su kao on i ja što smo bili...
i nije nas bilo briga šta su ostali pričali
jer nisu znali našu priču
a univerzalni šabloni se ne mogu uvek primeniti...
samo smo ćutali i čekali, patili, plakali
kada mu je trebalo vremena da sredi svoje stvari
čekala sam
kada je meni trebalo vremena da sredim svoje stvari
čekao je
kada si skoro kosmički ubedjen da je to to
jer nikakvo spajanje nije bezazleno i bezrazložno
šta ti znači par trzavica
nedostajanja, sumnjanja, strahova..
ništa..kad prevališ to, doživiš katarzu..
izgurali smo sve to
i sada smo najsrećniji na svetu...

zato,
samo napred
uostalom
kao da je išta osim ljubavi bitno
:heart:
 
isti su kao on i ja što smo bili...
i nije nas bilo briga šta su ostali pričali
jer nisu znali našu priču
a univerzalni šabloni se ne mogu uvek primeniti...
samo smo ćutali i čekali, patili, plakali
kada mu je trebalo vremena da sredi svoje stvari
čekala sam
kada je meni trebalo vremena da sredim svoje stvari
čekao je
kada si skoro kosmički ubedjen da je to to
jer nikakvo spajanje nije bezazleno i bezrazložno
šta ti znači par trzavica
nedostajanja, sumnjanja, strahova..
ništa..kad prevališ to, doživiš katarzu..
izgurali smo sve to
i sada smo najsrećniji na svetu...

zato,
samo napred
uostalom
kao da je išta osim ljubavi bitno
:heart:

ovo stvarno vraca veru u sve:)
i vraca cinjenici da je ljubav etar, da ne zna za postojanja fizickih dimenzija ni prepreka. i tako mi jelepo kad cujem ovakve lepe ljubavne price:)
 
Ljubavi moja izvini 1000000000000000000000000000000000000000000000000000x nikada nisam htela da te povredim!!! Sve mi je bilo cudno, sve je to novo za mene (pričali smo o tome)... Sve si pogrešno shvatio! Kad si mi rekao kako se osećaš bilo mi je jako teško, osećala sam se grozno. U tom trenutku sam poželela da te zagrlim, ali ....
Ali ti meni mnogo značiš, nisi ni svestan koliko! Dokazaću ti da mi je stalo do tebe, i da te nikada nisam slagala, i ti znaš o čemu pričam! Samo ti tražim malo vremena, i sve će biti ok, sve ono što smo planirali. Nikada neću da te izneverim! A za izlaske znaš i sam, uopšte nisam izlazila iz kuće... Zato kada se vidimo (nadam se uskoro) nadoknadićemo sve što smo propustili! Drugi mogu da pričaju sta god hoće... TI I JA >>> ZAUVEK<<<
z:kiss:

Ispunila si moje srce radošću, toplinom i čistom ljubavlju, za trenutak sam pomislio da te gubim a zelim sa tobom ceo život... Osećaš li isto? Svakog jutra kada otvoris oči? Mislim da prava ljubav ne zna za granice i vreme, jednostavno dodje i oboji snove. Nekad je srećna a nekada tužna... Ovako nesto nisam osetio 10 godina jer ni jedna devojka nije kao ti. Ti si ona za koju se vredi boriti pa čak i život izgubiti... Tvoja unutrašnja lepota me je prvenstveno osvojila. Ljubav za ceo zivot
 
Mislim, sta ja sad da radim? Povredila me je, to moram da priznam, nekako je prosla u poslednjih par dana kroz moje srce kao krava kroz kukuruz ako me razumete.... Nije moralo ovako jeftino da ispadne... Kao da je htela da me zadrzi ali i tu neku osobu sa kojom se viđa pa je nema po ceo dan...

Počeo sam da sanjam njene snove...
Sta vi mislite o ovome? Meni je sve jako čudno i bolno. Jel imao neko ovakvo iskustvo? Ja imam iskustva ali me je ukrala u trenutku, kada sam se najmanje nadao...
Znam da ce mi se javiti jednog dana kada bude ovde i zivim za taj dan...

Ima li ovako nesto sanse?

Mario MArio Mario Mario...

NJoj je neko napunio glavu da je ovo samo virtuelna ljubav, da ti verovatno imas neku drugu, da je ovo sve samo fol i zajenabcija i tako dalje,... i ona se osetila izdanom zajebanom i pocela je da se hladi... i postala je suzdrzana i jetse ona te voli,..ALI...... ***
 
Ispunila si moje srce radošću, toplinom i čistom ljubavlju, za trenutak sam pomislio da te gubim a zelim sa tobom ceo život... Osećaš li isto? Svakog jutra kada otvoris oči? Mislim da prava ljubav ne zna za granice i vreme, jednostavno dodje i oboji snove. Nekad je srećna a nekada tužna... Ovako nesto nisam osetio 10 godina jer ni jedna devojka nije kao ti. Ti si ona za koju se vredi boriti pa čak i život izgubiti... Tvoja unutrašnja lepota me je prvenstveno osvojila. Ljubav za ceo zivot

Naravno da osećam isto, u to nemoj nikad da sumnjaš! Naša ljubav je ona prava, nikada nisam pomišljala da može ovako nešto da mi se desi, jako i lepo...iako te nisam poljubila i zagrlila! Imaš moje srce...ma sve! Ostanem uvek bez teksta kad mi ovako nešto kažeš, ulepšaš mi ceo dan, mogu da zamislim kakav će život biti pored tebe... :heart::heart::heart::zag:
 

Back
Top