Ljubav, navika....

alya:
Pa posalji ako zelis.....evo i ja cu ti nesto zapevam...kao poklon za NG...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_15.gif


Ne brini nece bit stetno za sluh, ne krekecem ko zaba...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_88.gif
:lol: hehehe znaci ovaj sto peva serenadu smajli.....hehe
 
Heheh daaaa.....i ne moram....nego da se vi nadjete na nekoj kafici i razmenite slicice pa da mi mozemo da nastavimo sa zadatim temama? Sta mislis sibi i alaya......super ste par....majke mi .....ovako izdaleka gledano.....On 31 .....:lol: ona.....jos uvek ne znamo ali nije ni bitno.....
 
Nevencica:
Heheh daaaa.....i ne moram....nego da se vi nadjete na nekoj kafici i razmenite slicice pa da mi mozemo da nastavimo sa zadatim temama? Sta mislis sibi i alaya......super ste par....majke mi .....ovako izdaleka gledano.....On 31 .....:lol: ona.....jos uvek ne znamo ali nije ni bitno.....
nevenčice ja sam lepo napisao da smo mi samo prijatelji i ništa više i nemoj to da joj radiš please :wink: a da nisi ti malkice ljubomorna :wink:
 
:lol: Kome njoj??? Kakvi smekeri zive na ovoj planeti cccc! :roll: A sto vi kao prijatelji ne odete na kafu? i manete se vise citiranja ....cak sta vise razmenite msn npr:) i onda caskate? A ljubomora me radire sto te druga ima i to prijateljski :) .......oh neeee! Ajde sad idi da bi mogao da se opet vratis:) Jesi ti siguran da je tebi 31???? Sto posto????
 

Back
Top