Ljubav, navika....

Silent Bob:
Jesam, priznajem, kukavica sam. Ah sudbo kleta... :))))

Ajd sad da je strpamo na stolcu. Ti je vezi a ja cu da se... khm... igram sa prekidacima...

:lol: ...... samo nije pitanje samo kukavicluka vec ne poznavanja opste kulture.....znaci JA biram....radzume. I biram tebe....da probas sam svoj izum. I nemoj vise o tome nego pricaj nam malo o svojim navikama u ljubavi......kako to kod tebe ide? Navikavas li se brzo ili cak sta vise odvikavas li se brzo? 8-)
 
Nevencica:
:lol: ...... samo nije pitanje samo kukavicluka vec ne poznavanja opste kulture.....znaci JA biram....radzume. I biram tebe....da probas sam svoj izum. I nemoj vise o tome nego pricaj nam malo o svojim navikama u ljubavi......kako to kod tebe ide? Navikavas li se brzo ili cak sta vise odvikavas li se brzo? 8-)
Opsta kultura je je nesto sasvim drugo. Ti verovatno mislis na bonton i kavaljerstvo... bonton je zastareo, a kavaljerstvo je jos zastarelije... ebi ga, nemam konja...

Ne navikavam se na nikog, niti trazim da se neko navikne na mene, ali dok god me njene navike ne nerviraju, sve je OK...
 
alya:
Jaooo...sto preterujete sa tom navikom...pa covek se navikne na zivotinje, predmete, hranu, stan...na svasta...sto ne znaci, da ti to vise ne volis..Navika je uvek prisutna, samo ne treba je nacisto zanemariti i dozvoliti, da zameni ljubav...treba se truditi, ulagati u vezu, pa navika nece prevladati...

Malo navike je dobrodoslo, kao i malo ljubomore.... :wink: Lepoo je kad se ususkas kraj nekoga koga poznajes, na koga si navikao, osecas se sigurno...prijatno je i toplo... :D
You're just too good to be true.
Can't take my eyes off you.
You'd be like Heaven to touch.
I wanna hold you so much.
At long last love has arrived
And I thank God I'm alive.
You're just too good to be true.
Can't take my eyes off you.
 
sinmbad:
Ma nema veze,poslaću ti ako hoćeš 8-) . Dobio sam je od prijateljice za novu godinu,i ovim putem je pozdravljam :razz: jedino se ona setila da mi nešto pokloni :?(lepo) :wink:

Pa posalji ako zelis.....evo i ja cu ti nesto zapevam...kao poklon za NG...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_15.gif


Ne brini nece bit stetno za sluh, ne krekecem ko zaba...
leukz_nl_bewegende_emoticons_3d_88.gif
 

Back
Top