Lep/lepa

pa ono... mislim da sam lepa.... ali, nije da ne bih volela vece grudi, manju guzu, plave oci.... duga je lista... ;)
no, k'o sto kazu, lepota je u oku posmatraca, pa... verovatno ima ljudi cije kriterijume lepote ne bih zadovoljila...
 
pa ono... mislim da sam lepa.... ali, nije da ne bih volela vece grudi, manju guzu, plave oci.... duga je lista... ;)
no, k'o sto kazu, lepota je u oku posmatraca, pa... verovatno ima ljudi cije kriterijume lepote ne bih zadovoljila...

Lepa, znam, sigurno...
Vece grudi,
znam da mogu ali me mrzi...gluteus maximus se kazu tesko podize..:confused::cool:
jachi list da mi ne spadaju sve rimljanke u gradu...
and Peace will come to me...:)
 
Ih ja sam ruzan kao lopov u mrkloj noci.Koristili me umesto strasila da plasim zeceve,vrane i ostale stetocine.Odveli me na plasticnu operaciju da me srede,kada su videli da imam drugi problem "mnogo vecih dimenzija" pa su resili da promene vrstu operacije i spasu Ginisovu knjigu rekorda nezeljenih izmena.
 
pda...ovde sve paćenici...krenuvši od mene...misim...jel viš broj postova...znači da ovde provodim mnogo vremena...mora da sam mnogo jadan i bedan...:rumenko:a i neam motor...
:dash:
Ma jok,gresis,ovde mozes upoznati jako kvalitetne ljude,jeste sve pomalo zahebancija ali ima i ozbiljnih momenata.Bes motor,mozda ga prodam dogodine,i onako samo gledam kako moji prijatelji padaju kao kruske.:ok:
 
postova...znači da ovde provodim mnogo
vremena...mora da sam mnogo jadan i bedan...:rumenko:a i neam motor...
:dash:

Kupi si trotinet:D
wc_trotinette.jpeg
 
Lep sam, sladak, neodoljiv, sharmantan, markantan, nezgodno zgodan... mislim da je dosta da ne ispadne da se hvalim :D, mislim realno, ali totalno nebitno, u svakom slucaju ne moze da skodi :hvala:
 
Pa ja izgledam kako se to kaze :think:...moderno, iako je sve na meni prirodno :mrgreen:

@tema...moja lepota je za mene stanje duha ... tj. imam momente kada se ne osecam lepom ili manje lepom i smatram da me kao takvu onda vide i drugi :)
 
Koliko sebe smatrate lepim/lepom? Cesta je diskusija o lepoti drugih, a hajde probajte da budete realni i recite sta mislite o svojoj lepoti?:D I iznesite misljenja drugih:D

Ја сам маркантан и шараманатан али нисам леп...
Мада кажу да имам леп нос.. :)
И понос... :lol::lol::lol:
 

Back
Top