Lefkada i okolina - vodic za avanturiste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima..Putujem na lefkadu 18.7 preko Rapsody travela u Christos studios u Nidriju...zanima me ako je neko bio u ovom studio vec neka mi napise bilo sta,jer slika bas nema puno ( samo 3 i to na sajtu Rapsody travela)..a i postoji vec neki Christos ali to nije taj studio u koji ja odsedam...i naravno ako neko ima iskustva sa ovom agencijom neka napise utiske,bila bih zahvalna! Hvala
 
Jako me interesuju informacije o mestu Ligia i vili Thalero. Ako je iko bio, neka podeli utiske sa nama.Pozdrav.

Caos, drugarice i ja razmisljamo ove godine o toj vili..a posto ne idemo kolima, planiramo tamo da iznajmimo, jel znate mozda neku informaiju vise? Jel ste bili tamo, jel povezana autobusom sa gl gradom..videla sam da je 4km od lefkasa, ali opet...
Hvala puno, i pozdrav :);););)
 
Ligija vam je najgore mesto na istocnoj strani, plaza je katastrofa, jednom recju - uzas. U Ligiju samo ako planirate da iznajmite kola najmanje 7 dana... ako ste planirale manje, onda idite u Nidri.. ni tamo plaza nije neka, ali je prva liga u odnosu na Ligiju.. bar se necete kupati u zelenoj bari i necete lomiti noge dok udjete u vodu.. a imacete gde da prosetate uvece sto u Ligiji nemate a za odlazak do grada uvece potrebna su vam kola bez obzira u kom ste mestu na istocnoj strani. Autobuska linija od Nidrija do grada prolazi kroz sva mesta na istoku pa tako i kroz Ligiju.. bitna stvar kod prevoza je u kom periodu idete.. ako idete u sezoni, polasci su cesci ako idete van sezone, onda su mnogo redji, ali i to cesce je retko.. tako da se ne mozete oslanjati na autobuski prevoz.
 
Da li vredi da idem na Lekkadu na bum i ima li sanse da prodjem jeftinije nego preko agencije ili da trazim preko interneta. Ima li sanse da nadjem smestaj sa bazenom? Krenuo bih izmedju 19 i 25 jula.


Mislim da ima sanse, mi smo pitali na par mesta u Lefkasu za sledeci put jer mi je bolja varijanta Lefkas od Nidrija a nase agencije uglavnom rade Nidri.
Bilo je slobodnih apartmana po pristupacnim cenama.
 
Ljudi ovo vam dobronamerno savetujem: ako niste dosli sa kolima ili nemate nameru da iznajmite rent-a car ili makar moped i ne razmatrajte Lefkadu kao opciju.

Nije to to. Bolji su vam i Krf i Zakintos i Parga kao opcije na Jonskom moru bez sopstvenog prevoza.

Bas tako, bez auta je glupo ici na Lefkadu. Pored nas su bile neke devojke koje su non stop zvale kuci i pricale kako je Lefkada odvratna, kako je Paralija vrh i tako. Nisu imale auto i sve se svodilo na Nidri.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top