LDP-u je u interesu da SRS dodje na vlast

filatelista:
To mi tako pesnički izgleda. Bez Koštunice se ne može i to je beton. Sad sedeti i plakati ili privući ljude iz DSS kao što su Vladeta ili Parivodić i uključiti ih. Niko me ne može ubediti da je jedan Vladeta Janković bliži radikalskoj nego evropskoj Srbiji.
Glasači tako glasaju i sad plakati nad tim je gubljenje vremena, daj im resore inostranih poslova i ekonomski odnosi sa inostranstvom, potrpedsednika vlade i predsednika skupštine i gotovo.
ne..treba koshtunici i tomi grobaru dati da formiraju "vladu nacionalnog spasa" ili shta ti ja znam kako vec zovu tog novog velikosrBskog frankenshtajna,i onda sedeti i gledati kako EU i USA uvode srpskim preduzecima sankcije,kako se hiperinflacija ponovo javlja i kako nam ukidaju svu finansijsku pomoc..kada se ponovo budu tukli za veknu hleba,mozda im dodje iz dupeta u glavu,i zauvek zaborave velikosrBske ekspanzionistichke ciljeve
 
crow:
:) ama voja nije druga violina.
jedini uslov da on bude u vlasti je da on bude glavni!

a vidli smo kako to izgleda...
Rezultat će odrediti koja će on biti violina ili rupa na svirali kako mu više terminološki odgovara. Ako bude blizu 20% ne možeš mu dati ministarstvo za zaštitu životne sredine i očekivati da će ti dati podršku za Vladu. Kao što LDP sa svojih 5-6% ne mogu biti ministri unutrašnjih poslova i li tako nešto.
 
filatelista:
Ja sam po prirodi takav, mnogo je bolje nadati se u novo sutra, nego liti suze nad svojom sudbinom. Niko se nije tog Velje Ilića gadio 5 oktobra kad je vozio bager, pa nemojmo se sad libiti njega kad se lomi da li napred ili u red za uljei šećer.
Kad se Srbija dovede u red, ljaksovčine će ispasti iz igre, to je valjda i normalno.

oce oce...
ko 5 oktobra :roll:

moze i tako da se ide napred, milimetar godishnje...
a moze i 2 godine Domacinsko-Patrijotska koalicija,
pa nako toga Chankov scenario,
a za njim koraci od 10 km 8)
 
serb_pagan:
ne..treba koshtunici i tomi grobaru dati da formiraju "vladu nacionalnog spasa" ili shta ti ja znam kako vec zovu tog novog velikosrBskog frankenshtajna,i onda sedeti i gledati kako EU i USA uvode srpskim preduzecima sankcije,kako se hiperinflacija ponovo javlja i kako nam ukidaju svu finansijsku pomoc..kada se ponovo budu tukli za veknu hleba,mozda im dodje iz dupeta u glavu,i zauvek zaborave velikosrBske ekspanzionistichke ciljeve
Ali sa tom logikom nam ode država u 3 p...e materine.
Ja nemam 300 života pa da se naslađujem radikalskoj propasti preko svojih leđa.
 
filatelista:
Rezultat će odrediti koja će on biti violina ili rupa na svirali kako mu više terminološki odgovara. Ako bude blizu 20% ne možeš mu dati ministarstvo za zaštitu životne sredine i očekivati da će ti dati podršku za Vladu. Kao što LDP sa svojih 5-6% ne mogu biti ministri unutrašnjih poslova i li tako nešto.
za neshto vishe od mesec dana,
uvericesh se i sam.
voja i sa 5% ima da trazi SVE!!!
kao i 5 oktobra,
kao i 2003.

srbija ima shansu samo ako on ima manje od 10%
a to je skoro nemoguce :(
 
crow:
oce oce...
ko 5 oktobra :roll:

moze i tako da se ide napred, milimetar godishnje...
a moze i 2 godine Domacinsko-Patrijotska koalicija,
pa nako toga Chankov scenario,
a za njim koraci od 10 km 8)
Problem je što se 5. oktobra nije imalo petlje i nije dovela Srbija u red.
Bili su spori, inertni i počeli da razmišljaju o sebi ne o zemlji. I koalicija od 18 stranaka je to uradila. Nisu doneli Ustav, nisu raspisali izbore posle 6 meseci i da je to tada urađeno, drugačija bi Srbija bila. Dok mi kalkulišemo kao što su i tada neki kalkulisali Srbija propada i ostaje u svom politikanstvu zarobljena.
 
crow:
za neshto vishe od mesec dana,
uvericesh se i sam.
voja i sa 5% ima da trazi SVE!!!
kao i 5 oktobra,
kao i 2003.

srbija ima shansu samo ako on ima manje od 10%
a to je skoro nemoguce :(
Ali nije on došao na bunar i zagrabio 15% već mu dao narod na izborima. Ako to ne možeš prihvatiti, onda ne razumeš demokratiju i pravo glasa. Ja sam za to da se on iskoristi što više može, a ne da se računa kako da on dobije ispod 10%
 
filatelista:
Problem je što se 5. oktobra nije imalo petlje i nije dovela Srbija u red.
Bili su spori, inertni i počeli da razmišljaju o sebi ne o zemlji. I koalicija od 18 stranaka je to uradila. Nisu doneli Ustav, nisu raspisali izbore posle 6 meseci i da je to tada urađeno, drugačija bi Srbija bila. Dok mi kalkulišemo kao što su i tada neki kalkulisali Srbija propada i ostaje u svom politikanstvu zarobljena.

problem 5 otobra je bio Voja
i njegov zagrljaj sa markovicem i pavkovicem
populizam

i od starta sabotiranje DOSa s ciljem da se dochepa samostalne vlasti!

jel greshim negde?
 
serb_pagan:
a nemamo ni 300 zivota,pa da trpimo pravno nasilje tzv.demokratskog bloka jos toliko,sve iz straha da slucajno ne dodju "strashni radikali"...ponekad u zivotu treba istrpeti da bi ti posle bilo bolje...
Nije to ona Zoranova priča o operaciji, već sa radikalima više o reanimaciji Srbije. Ja to ne prihvatam. Zasuči rukave i uradi nešto, nisi sposoban marš iz politike.
 
filatelista:
Ali nije on došao na bunar i zagrabio 15% već mu dao narod na izborima. Ako to ne možeš prihvatiti, onda ne razumeš demokratiju i pravo glasa. Ja sam za to da se on iskoristi što više može, a ne da se računa kako da on dobije ispod 10%

razumem ja demokratiju savrsheno
i zato kazem da DSS nema D od demokratije.

uostalom, uvericesh se za mesec dana 8)
zapamti shta sam ti reko, diskutovacemo tad.
 
crow:
problem 5 otobra je bio Voja
i njegov zagrljaj sa markovicem i pavkovicem
populizam

i od starta sabotiranje DOSa s ciljem da se dochepa samostalne vlasti!

jel greshim negde?
Slažem se, ali pusti istoriju kraju. Krećemo od danas. Staviš sve na papir i kreneš da rešavaš probleme, a ne da: Ja sam 6. oktobra bio tu, a ti tamo, a mi smo hteli ovde, ti otišao namo..."
Šta je bilo bilo je, hajde da se radi.
 
crow:
razumem ja demokratiju savrsheno
i zato kazem da DSS nema D od demokratije.

uostalom, uvericesh se za mesec dana 8)
zapamti shta sam ti reko, diskutovacemo tad.
Prihvati da ima podršku 15% i stvori uslove da najbolje iskoristiš tih 15% za dobro Srbije. Politika je truo kompromis, ali je cilj bolje sutra za državu a ne za stranku, i to je osvrt na početak teme.
 
filatelista:
Slažem se, ali pusti istoriju kraju. Krećemo od danas. Staviš sve na papir i kreneš da rešavaš probleme, a ne da: Ja sam 6. oktobra bio tu, a ti tamo, a mi smo hteli ovde, ti otišao namo..."
Šta je bilo bilo je, hajde da se radi.

shto bi jedan moj drug reko...

"od g*ovna se pita ne pravi!"

ako nishta o vojinoj demokratichnosti i stranci punoj sps-jul kadrova nauchili 5. oktobra...
nikad nece biti bolje!
 
crow:
razumem ja demokratiju savrsheno
i zato kazem da DSS nema D od demokratije.
The Milosevic government was known for openly harassing the media. In 1998, the Serbian Parliament passed the Law on Information, which introduced draconian fines for media that criticized the government. Although this law was scrapped after the Djindjic government took office in January 2001, the harassment of media did not end. The Djindjic government formed the Bureau for Information, headed by Vladimir Popovic Beba, which pressured media to adhere to the government's line. The bureau's operations climaxed during the state of emergency in March and April 2003, when Beba and the minister of culture held closed meetings with the editors of the most influential print and electronic media, instructing them how to cover the events surrounding Djindjic's assassination. Unfortunately, the harassment persisted even after the state of emergency was lifted in 2003.

When the new government took office in March 2004, it put an end to making veiled threats and placing pressure (political and other forms) on editors of independent, privately owned media.

Link http://www.freedomhouse.org/inc/cont...1&year=2005&pf

Zbog toga je Djindjic u oktobru 2002. smenio Bebu Popovica sa funkcije sefa Biroa za komunikacije.A i Ceda bi dosao na red da nije bilo atentata
 

Back
Top