Lajneri u boji

hanibal77:
oces ti testere iz sephore ili neces? :p
jbt mora da mi se isplati ovaj put :lol:
ma salim se,najvise mi je da ponesem mami bratu i svekrvi neki parfemcic pa kremicu pa sminkicu jbt nakupi se. :lol:
Cuti tako sam i ja kad sam isla dole, pa sam platila 170 eurica za 14 kila viska u koferu!
Smor:?!!!!!!!
Pazi koliko trpas,jer ces verovatno i dole nesto da pazaris.Da se ne nacoltas kao ja!
 
bejbica:
Cuti tako sam i ja kad sam isla dole, pa sam platila 170 eurica za 14 kila viska u koferu!
Smor:?!!!!!!!
Pazi koliko trpas,jer ces verovatno i dole nesto da pazaris.Da se ne nacoltas kao ja!
srecom dolazim sa cerkom pa imamo pravo na 40kg! a kad smo dolazili imali smo 30kg vise,kad mi je rekao koliko treba da dodam zamalo da padnem u nesvest.i ja pored sopstvenog muza pocnem da muvam onog lika i pitam ga je l moze na lepe oci da nas pusti.i nista ne platim.ali to je bila sreca :lol:
btw tad sam cak i bila trudna :lol:
 
hanibal77:
srecom dolazim sa cerkom pa imamo pravo na 40kg! a kad smo dolazili imali smo 30kg vise,kad mi je rekao koliko treba da dodam zamalo da padnem u nesvest.i ja pored sopstvenog muza pocnem da muvam onog lika i pitam ga je l moze na lepe oci da nas pusti.i nista ne platim.ali to je bila sreca :lol:
btw tad sam cak i bila trudna :lol:
Hvatas na trudnocu svercerice:-)
 
ja ne koristim plastični jer se oljuspa do kraja dana, još ako namiguješ :lol:
Ali obožavam Deborin eXtra liner (za sugurnu ruku, naročito tanak i fin), a Loreal nije loš ali je četkica kao flomaster, nema mnogo suptilnih mackanja :roll: Jedino ako ti j ambicija da budeš Ket Klou, ništa na finjaka.
 

Back
Top