Lajneri u boji

ugadnubaburastem:
...:D...Cenim da smo transferovane na 'crnu listu' jer smo link-ovale zlocestu konkurenciju...:p...Pozdravce bejbi, nedostajala si juce...;)
Meni tetka radi u Douglasu i preko nje kupujem sve za pola cene:-)
Zato ih obozavam:-), a testera puna kuca kakvih ti srce pozeli-)
Gde sam nedostajala?
 
hanibal77:
bravo bako,nek ti povecaju penziju za ovo.
na ovaj artliner sam mislila za onu boju rainbow.on je superiska za pocetnice i pocetnike jer je aplikator od sundjera a ne od dlaka pa se lako nanosi,nema sanse da se pogresi

...;)...Anytime, slatka - nego, sto ne obozavas najbolje da stilizujes staramajke...:lol:...Znam da nije nista personalno...:p :D - jel' sto nisi rada da pohabas pola ambalaze na surfovanje kroz kapak-draperije sa porazavajucim ishodom?...:lol:...Nego, nacinje me bedak, neki deran mi zapljunuo styling na cipelarniku - moracu kod tebe na gratis-ovanje...:lol:
 
ugadnubaburastem:
...;)...Anytime, slatka - nego, sto ne obozavas najbolje da stilizujes staramajke...:lol:...Znam da nije nista personalno...:p :D - jel' sto nisi rada da pohabas pola ambalaze na surfovanje kroz kapak-draperije sa porazavajucim ishodom?...:lol:...Nego, nacinje me bedak, neki deran mi zapljunuo styling na cipelarniku - moracu kod tebe na gratis-ovanje...:lol:
e stvarno si faca: obozavam da te citam.sto ne izmislis neki strip?
 
bejbica:
Meni tetka radi u Douglasu i preko nje kupujem sve za pola cene:-)
Zato ih obozavam:-), a testera puna kuca kakvih ti srce pozeli-)
Gde sam nedostajala?

...Kratko sam jezdila forumcetom i nisam te spazila, pa mi je nekako bilo prazno - navadila si nas, pa sad zive nismo da vidimo novi izbor avatar-a za tekuci dan...:D
 
klara, šta ti tačno imaš protivu mene i zašto plašiš ove dobre ljude blagočestivom rajskom dušicom Beti? :D
Ni ja ne želim baš sve da upoznam, ne moraš ih rasterivati unapred: ako zatreba zvaću te da mi odradiš taj negativan PR :p[/QUOTE]

Gle sad ovo,
prvo otvoris temu sve kao neko nevinasce :roll:
onda usledi elaborat o istom

sta sam trebala,
da pisem kojih se pravila i podela drzi koja kozmeticka kuca
sta preporucuje Vivijan Vestvud
ili Biljana Vilimon
kako su to radile u dravnom rimu
ili dalekoistocne gejse
ili daleko bilo JA 8) :lol:

a tebi u tom trenutku pala trepavica na tastaturu, i ajd da otvoris temu ;)
 
ne bre :lol:
nije naravno trebalo da elaboriraš
ali nije trebalo ni da plašiš ljud - vidiš da postoje i BELI lajneri :lol:
/sad se ja plašim njih :? /

ja bi jedan ljubičasti, što tamniji, hani baniko,
ima da vam popucaju šavovi na čarapama i brusevi krenu da samospadaju kad se namackam :P
 
Betty:
e, a šta kao "sve kao neko nevinašce"? Šta to znači? Kao - nisam 8)

Jesi Betty,
sa baby gumičice u duginim bojama
vamp ljubičasti lajner a ispod obrva tajanstveni pogled
crna dekoltovana košulja izazviva i na lez
zaboravih kakve su ti čizmice
ybt sve su u razvoju naspram tebe ;)
 
ljubičaste tj, boje borovnice su
curlers.gif
 

Back
Top