Kvalitet, kvantitet, tehnika...

moze_bolje:
Napaljena vagina je u proseku duboka 12 cm zvanicno, a u Srbiji citajuci temu ispada da su sve preko 30 cm i da je srecna devojka koja nadje decka sa preko 25cm - "daj sta das kad nema 30 :(", misiiiim.

Nauka kaze da je vec 8 cm sasvim dosta da se zadovolji ribica , a preko je luxuz, a i one cice sto nisu vadile krajnike ni takav nece lako progutati do korena, osim ako ne zive u Srbiji na forumu.
ja nauchnicima nish ne verujem, nauchnici se slabo sexaju
 
Citiram:
sinmbad:
Ma nemoj vidi kako si ti pametna! :roll: E onda mogu i muški na osnovu veličine sisa da ocenjuju isto! :roll: I onda na osnovu toga male grudi izgledaju smešne! :lol: mislim koje budalaštine, veličina qurca ti je bitna ako hoćeš sa njim p.orno filmove praviti. :lol: :lol: :lol:



Pa o tome ti i pricam! da ne vole svi male ni grudi, a ni da je svima svejedno...!!!
Pa tako nije ni zenama!
 
moze_bolje:
Napaljena vagina je u proseku duboka 12 cm

...па јес' ...то је оно кад убациш прстић и осетиш зидове (крај:lol: ) са сваке стране...али како онда улети цео...тј доста више касније? :lol:

Компресија кажем ја...оно као Winzip, само у...испитај ти то...мутна су то посла :lol:

Borg_Queen:
ja nauchnicima nish ne verujem, nauchnici se slabo sexaju

:lol: :lol: :lol:

chika_doktor:
ne **** se sisom tako da to nije isto :)

...и бре доцо где ти је машта? :lol:

dollyy:
E, sweety 2pike, hoces da kazes da je muskarcima svejedno da li su u pitanju male ili velike grudi?! Tj. da muskarci vise vole male grudi?! C c c, ne znam zasto ti bas ne vjerujem!!!

Па пази...рецимо конкретно ја волим кад риба има јаче груди...али генерално типовима у мом окружењу није то баш битно...
 
Па пази...рецимо конкретно ја волим кад риба има јаче груди...али генерално типовима у мом окружењу није то баш битно...[/QUOTE]

Pa da! GENERALNO , recimo, NIJE, ali KONKRETNO tebi JESTE! Tako je i sa zenama: GENERALNO nekima velicina nije bitna, mada KONKRETNO vecini zena jeste!!! :lol:
 
dollyy:
Па пази...рецимо конкретно ја волим кад риба има јаче груди...али генерално типовима у мом окружењу није то баш битно...

Pa da! GENERALNO , recimo, NIJE, ali KONKRETNO tebi JESTE! Tako je i sa zenama: GENERALNO nekima velicina nije bitna, mada KONKRETNO vecini zena jeste!!! :lol:[/QUOTE]
Dobro, dolly shvatili smo poentu VOLIŠ VELIKE QURCE ! i čak si zavisnik od istih! 8-) :lol: :lol: :lol:
 
dollyy:
Па пази...рецимо конкретно ја волим кад риба има јаче груди...али генерално типовима у мом окружењу није то баш битно...

Pa da! GENERALNO , recimo, NIJE, ali KONKRETNO tebi JESTE! Tako je i sa zenama: GENERALNO nekima velicina nije bitna, mada KONKRETNO vecini zena jeste!!! :lol:[/QUOTE]

Лоше поређење...
Не напротив...генерално типовима (конкретно тим неким мојим другарима) није битна величина груди...нпр много су им битније ноге, гуза и сл...чак и не воле кад рибе имају онако јаче груди...а мени је рецимо то баш лепо онако...ако је све остало (једрина, изглед :lol: ) ок. Што не значи да ми оне са трешњицама не могу бити привлачне...:wink:
А што се тиче жена...па ок...то је и логично...претпостављам да је визуелно лепше, мужевније, више задовољства...мада ми нешто говори да је вероватно највеће задовољство сама помисао на то...:wink:
 
she s only 18:
ja cu samo da odgovorim na temu
priznajem, nemam puno iskustva, ALI...to malo je pokazalo...
bolji je smoki koji se transformiše u kiflu

daj, ne rise da imas samo 18? Pa ti bolje poznajes tematiku nego 90% ovih seksualnih sveznalica! A njima bi pametnije bilo da barem nesto nauce, a ne samo da laju uvezbane fore i ponavljaju kao papagajke ono sto su cule od drugarica...
 

Back
Top