Kvalitet, kvantitet, tehnika...

Gazdarica:
Jbg, sta cu kad mene vole oni sa vecim kitama... :lol: :lol: :lol:

Btw. pricala sam sa par drugarica o tome i sve imaju identicno iskustvo...
hmmm... e pa neznam... kad se lozim na ribu onda je tvrd... doduse mali ali nisam na to mislio... pitanje hidraulike znas... manja zapremina u koju pokusavas da uguras istu kolicinu tecnosti (jer u ljudskom telu je ima samo ograniceno mnogo) ce biti gusca... tj cvrsca nego veca zaapremina... ne znam da li je istina, ali sam slusao price o onesvescavanju likova... i da ne pretpostavljate... da mali mi je... negde izmedju 12 i 15... ali nije zbog toga, razmislite o onome... naravno ako neko ima kontraargument neka ga iznese ;)
 
Jao, slazem se sa onim da su manji i meksi, i usput bih dodala, prilicno bzvz i dosadni nekako!Njima ne pomaze ni tehnika ni kvalitet, oni su jednostavno mali i ne osjecas ih dovoljno! Oni veci su naprosto samim tim sto su dovoljno veliki i uzbudljiviji, bolji je osjecaj i prilikom prodiranja i kod oralnog seksa!
Uf, ma ko je rekao da velicina nije bitna! ( Ko je to koga pokusao da utjesi?!)
Jeste, bitna je. :lol:
 
Vidi sta smo ti uradili od teme, mama, mamamamamaaaaa.........

Ko o cemu baba o ustipcima :evil: hajte devojke, samo o velikim qrcima pricate! Nemate pojma, lazete ko baronese, 100%! Sve ste mi vi neke iskusne i bas ste sve imale kapitalce, nije nego, ne kakite tu !

Sto je babi milo, to joj se i snilo!
 
Ma dovoljno je da smo imale ma samo i dvojicu , jednog ovakvog i jednog onakvog, i da se razlika osjeti! A ako uzmemo u obzir da su danas uglavnom izumrle one koje su recimo u 27-oj imale samo dvojicu, sta da ti pricam...?!
Ma sta u 27-oj ma u 20-oj!!! Ovo je ludo vrijeme skroz! Pa ti sad vidi ... :lol:
 
Ponavljam se, ali sto se tice duzine: kada vam stavi u misionaru - izmerite koliko je ostalo napolju...

Mozemo da okrenemo pricu (mada zenske to znaju i podlo cute i brisu se): elem, kada se riba (uska) izgubi i prevlazi... kao da se ye8e vazduh - uposte i nije neki osecaj.
 
Bad_Wolf:
Ponavljam se, ali sto se tice duzine: kada vam stavi u misionaru - izmerite koliko je ostalo napolju...

Mozemo da okrenemo pricu (mada zenske to znaju i podlo cute i brisu se): elem, kada se riba (uska) izgubi i prevlazi... kao da se ye8e vazduh - uposte i nije neki osecaj.
...mozda ti i nije neki osecaj, ali sujeta ti se nahrani za 10... kada yebesh, a ona se izgubi pa prevlazzi pa ne zna za sebe....
 
Ma da, to kao postoji neka VELIKA razlika izmedju onih koje su imale trojicu ili desetoricu?! Mozda je neka imala jednog tipa , a s njim radila sve i svasta ili je jedna imala desetoricu po jedno vece!? Koja je dole uza,po tvom misljenju? Uopste, kako bi bio siguran sta je u pitanju?! Da ti one kazu? Mislim, koja bi ti vise odgovarala? Ona koje kaze da je imala jednog ( al vrijednog! ) ili ona koja ih je imala desetoricu , al je i dalje ostala taman za tvoj ... :lol:
Aha, znam. Ona koja nije imala nijednog, po mogucnosti. Cisto da ne bi doveo svoju sujetu u pitanje i da se ne bi osjecao inferiorno. :roll:
 
Neverovatno kako ove teme sve završe isto :shock: Uvek su devojkama mali qurci :shock: to smo milion puta čuli 8-)".Sve one koje tvrde da bi htele kurce od pola metra treba da smanje rupe i eto rešenja " nema dovoljno takvih za sve, :lol: jedino da se presele u Afriku e tamo je veći procenat kuratih :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top