Kvalitet, kvantitet, tehnika...

sinmbad:
Neverovatno kako ove teme sve završe isto :shock: Uvek su devojkama mali qurci :shock: to smo milion puta čuli 8-)".Sve one koje tvrde da bi htele kurce od pola metra treba da smanje rupe i eto rešenja " nema dovoljno takvih za sve, :lol: jedino da se presele u Afriku e tamo je veći procenat kuratih :lol: :lol: :lol:

Joj, pa dovoljno je da imas i dva velika i konkretna pa kad naidjes na treceg koji nije priblizne velicine, naprosto je nekako smijesan... :lol:

I zasto se ti onda cudis sto se ovakve teme uvijek zavrsavaju isto?! Sta mislis da se zenska populacija predomislila? :wink:
 
C,c,c,c,c... Ovo mi lici na onaj film kad su nekog jadnika zamenili za kralja pa je jedan ceo dan bio kralj... Pogadjate sta se desilo sutradan, kada vise nije bio kralj? Ima vise verzija :

1. Celoga zivota je pokusavao da postane ponovo kralj i zivot mu se pretvorio u pakao
2. Toliko mu je bilo zao sto vise nije kralj, da se prema svima odnosio kao da i dalje jeste, pa su ga svi zalili i smejali mu se iza ledja i zvali ga "vase velicanstvo"
3. Nakon izvesnog vremena shvatio je da je to bila puka slucajnost i nastavio da zivi normalno i u granicama svojih mogucnosti
4. mastao je i mastao i mastao i preselio se u virtuelnu dimenziju gde je sam bio i kralj i sluga i konj i ratnik... Tuga jedna...
5. Isao je od drzave do drzave i trazio je kraljeve koji lice na njega i uspelo mu je da jos par puta zameni nekog od njih na po jedan dan

Gde se vi nalazite ovde, ha?
 
dollyy:
Jao, slazem se sa onim da su manji i meksi, i usput bih dodala, prilicno bzvz i dosadni nekako!Njima ne pomaze ni tehnika ni kvalitet, oni su jednostavno mali i ne osjecas ih dovoljno! Oni veci su naprosto samim tim sto su dovoljno veliki i uzbudljiviji, bolji je osjecaj i prilikom prodiranja i kod oralnog seksa!
Uf, ma ko je rekao da velicina nije bitna! ( Ko je to koga pokusao da utjesi?!)
Jeste, bitna je. :lol:
A u bre.Dollyy,pa ti bas nemas ,milosti prema frajerima sa malim kitama.Pa,*ebi ga,nisu oni krivi.Ako procitaju sta si napisala,nikad vise nece lecei u krevet sa ribom.De ce ti dusa....?
 
dollyy:
Ma da, to kao postoji neka VELIKA razlika izmedju onih koje su imale trojicu ili desetoricu?! Mozda je neka imala jednog tipa , a s njim radila sve i svasta ili je jedna imala desetoricu po jedno vece!? Koja je dole uza,po tvom misljenju? Uopste, kako bi bio siguran sta je u pitanju?! Da ti one kazu? Mislim, koja bi ti vise odgovarala? Ona koje kaze da je imala jednog ( al vrijednog! ) ili ona koja ih je imala desetoricu , al je i dalje ostala taman za tvoj ... :lol:
Aha, znam. Ona koja nije imala nijednog, po mogucnosti. Cisto da ne bi doveo svoju sujetu u pitanje i da se ne bi osjecao inferiorno. :roll:
Ma.nije p*cka djon da se izlize.Ako nije radjala,(ne kazu dzabe stari,gde je dete proslo,tu **** nema sta da trazi)svaka je odlicna,a kita moze da ne odgovara.
 
Ја само знам да ме малтене било блам кад сам својевремено ишао код уролога да проверим нешто...оно била ми фрка...ма скупио се ненормално...(хладна вода би била афродизијак за то стање...:lol:).
А оно сезона годишњих одмора...доца није био ту...из СТУД ПОЛ ме послали у ЏВ...а тамо мислим да су биле две студенткиње вероватно (или пракса нека и сл) и нека млада докторка...ма живи блам...
Увек сам имао трип...оно...само да се не дигне тамо...ма какви...не знам какве рибе да су ме анимирале...не би се ништа десило...
 
dollyy:
Joj, pa dovoljno je da imas i dva velika i konkretna pa kad naidjes na treceg koji nije priblizne velicine, naprosto je nekako smijesan... :lol:

I zasto se ti onda cudis sto se ovakve teme uvijek zavrsavaju isto?! Sta mislis da se zenska populacija predomislila? :wink:
Ma nemoj vidi kako si ti pametna! :roll: E onda mogu i muški na osnovu veličine sisa da ocenjuju isto! :roll: I onda na osnovu toga male grudi izgledaju smešne! :lol: mislim koje budalaštine, veličina qurca ti je bitna ako hoćeš sa njim p.orno filmove praviti. :lol: :lol: :lol:
 
Svi nesto pricaju o duzini doticnog, a niko ne prica o debiljini??? Po meni je ona dosta bitnija od duzine za uzitak. Naravno ne mislim na to da volim male-debele, nego da ne volim dugacke-mrsave... To mi je totalno bzvz osecaj... Imala sam "problema" sa jednim deckom (da mi udje) kome je duzina bila 20-21 a sirina 17 (obim)... Jedino sam sa njim bila dovoljno slobodna da bi pustio da mu izmerim (a i nije ga bila sramota!) i ne znam inace kolika je debljina drugim likovima, pa ako neko pozeli da me prosvetli... 8-)
 
silvija89:
Svi nesto pricaju o duzini doticnog, a niko ne prica o debiljini??? Po meni je ona dosta bitnija od duzine za uzitak. Naravno ne mislim na to da volim male-debele, nego da ne volim dugacke-mrsave... To mi je totalno bzvz osecaj... Imala sam "problema" sa jednim deckom (da mi udje) kome je duzina bila 20-21 a sirina 17 (obim)... Jedino sam sa njim bila dovoljno slobodna da bi pustio da mu izmerim (a i nije ga bila sramota!) i ne znam inace kolika je debljina drugim likovima, pa ako neko pozeli da me prosvetli... 8-)
Da nisi ti neka od mojih bivsih, posto su sve imale obicaj da mi nabijaju komplexe sa nekim extremnim dimenzijama svojih bivsih? A ja jadan ranije mislio da je mojih 18 cm "do jaja" (kad merim od dupeta-35 cm!!!)! Nijesam obim do sad merio, al evo, tebi za ljubav-sad merim. AAA, JOS JEDAN KOMPLEX- 15 cm
 
Bivsa? Nisam sigurno... Tako male jos nisam imala prilike da vidim!!! :)) :lol: Salim se naravno, taj jedan je bio takav i kao sto rekoh imala sam poteskoca pri ulasku s njim... Imala sam i od 16-17 (duzinu) ali za debljinu stvarno nisam znala (osim sto sam primetila da je ovom bio neobicno deblji nego ostalima!) A tvoje dimenzije su i vise nego zadovoljavajuce, samo ako znas kako da ih upotrebis... ;)
 
silvija89:
Bivsa? Nisam sigurno... Tako male jos nisam imala prilike da vidim!!! :)) :lol: Salim se naravno, taj jedan je bio takav i kao sto rekoh imala sam poteskoca pri ulasku s njim... Imala sam i od 16-17 (duzinu) ali za debljinu stvarno nisam znala (osim sto sam primetila da je ovom bio neobicno deblji nego ostalima!) A tvoje dimenzije su i vise nego zadovoljavajuce, samo ako znas kako da ih upotrebis... ;)
Nekad znao... Davno bilo... Ne secam se...
 
Zex:
Hajde ovako, znamo svi i vec je 1000 puta prezvakana tema o velicini, debljini, krivini muskosti, ali nesto drugo sam 'teo ovom temom...
Elem, negde sam procitao ili je bilo na TV-u, bemga, da kvalitet polnog organa kod muskarca zavisi od sposobnosti tkiva da primi sto vecu kolicinu krvi (da izostavimo sada psiicki trenutak). A to je je proizvelo zakljucak da su najkvalitetniji oni koji visestruko povecavaju obim i duzinu tokom erekcije... Znaci ne radi se samo o duzini, nego i o tvrdoci, izdrzljivosti...
Devojke, kakva su vasa iskustva po tom pitanju? Jel bolji vizuelni kuronja kome je skoro isti kad je murtav ili ziv, ili "smoki" koji poraste u "kiflu"?
Ma vazno je da naraste, koga briga kakav je bio :lol:
 
Napaljena vagina je u proseku duboka 12 cm zvanicno, a u Srbiji citajuci temu ispada da su sve preko 30 cm i da je srecna devojka koja nadje decka sa preko 25cm - "daj sta das kad nema 30 :(", misiiiim.

Nauka kaze da je vec 8 cm sasvim dosta da se zadovolji ribica , a preko je luxuz, a i one cice sto nisu vadile krajnike ni takav nece lako progutati do korena, osim ako ne zive u Srbiji na forumu.
 

Back
Top