Kvalifikacioni ispiti za upis u srednje škole

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nikad ne bi upisala gimnaziju,i nije tacno da jedino poslasticar i kuvar ima osim gimnazije.Posle gimnazije nisi nista,ustvari danas posle uglavnom bilo koje srednje skole ne mozes da radis,ali ipak kad zavrsis ekonomsku ti si ekonomski tehnicar,a sta si kad zavrsis gimnaziju?Moja drugarica hoce u gimnaziju i nece da cuje za drugu skolu,a posle ce na fakultet za psihologa.A sta ako nesto iskrsne?Nikad ne zna sta ce je snaci u zivotu i da li ce zavrsiti fakultet.:confused:

zanimljivo......


e ja imam kombinacije ali u cemu je fazon ako su od prosle god......ove god ce biti drugacije i ja sam spreman......valjda :mrgreen:
 
Da svi razmišljaju kao ti, ne bi bilo bash puno obrazovanih ljudi. A shta to može da iskrsne? :roll:
I šta treba da znači to da si ništa posle gimnazije? Zašto si u tripu da se ''glavno'' obrazovanje završava posle srednje škole? Zašto je bitna vokacija posle srednje škole, a ne ona, po logici stvari, posle fakulteta?
Nije imperativ raditi posle škole.. :confused:
Glupih li argumenata.. :dash:

* Verujem da ne bi upisala gimnaziju..

Ok,ok..A zasto verujes da ne bi upisala gimnaziju?
 
A ne stvarno,koliko zena se uda i ako ostane samo sa gimnazijom onda nista.To treba neko ko je 100% siguran da ce da zavrsi.Blizu mene je 15. gimn. i koga god da pitam sta upisuje on/ona kaze 15.,ja pitam ,a zasto,pa zato sto treba malo bodova.Oni nemaju nikakvu predstavu sta ce posle i onda ce da se hvataju za glavu ili ce da ciste zgrade.
 
Ako je neko toliko uporan, pa dozvoli sebi da se uda u tim godinama dok josh nije razvio karijeru, onda dobro.
Lichno, ne zhivim u takvoj sredini, te verovatno zato i imam ovakvo mishljenje..

I ja imam takvo mišljenje, a živim u sredini gde se udaju samo sa gimnazijom, a što je najgore udaju se i pre nego što je završe :dash:
Debilizam
Ali eto, još ovoj Srbiji treba da bi napredovala...
 
Slazem se s *MAIDENKOM*
Opet kad imash neku srednju shk..imas neko obrazowanje,preselis se,UDAS,razbolis,ima milion kombinacija,a sa gimnazijom ne mozes da preziwis akoti se t0 desi..ne bix nikad rizikowao....
Znam decka koji je bio EXTRA i u osnownoj i u srednjoj (gimnazija) upisao prawni fax.....i nije mu islo,sad decko hobluje parkete....umesto da sedi i sredjuje papire u nekoj kancelariji npr. da je zawrsioekonomsku...pa krenuo na fax. ne ide,ostawis i cao!
 
Ako je neko toliko uporan, pa dozvoli sebi da se uda u tim godinama dok josh nije razvio karijeru, onda dobro.
Lichno, ne zhivim u takvoj sredini, te verovatno zato i imam ovakvo mishljenje..

Bash tako... :) Kod nas u gimnaziji vechito ostane nepopunjen prirodni smer i sve manje dece hocje da upishe ovu shkolu iz godine u godinu... Najpopularnije su ekonomska i medicinska...
 
Rekla mi je drugarica da su njoj rekli da srpski mora da se piše pisanim, a matematika štampanim slovima. Jel to tačno? Koliko se ja sećam, nama to niko nije rekao, ja mislim da sam sve pisala štampanim slovima
(a koliko sam samo stvari zaboravila sa prijemnog... Juče kad je došla kod mene da joj pomognem, bilo me je blam koliko nisam znala :lol: )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top