Kurti kaže da će i školstvo i zdravstvo biti integrisano u kosovski sistem, potpisao Vučić u Briselu

Blago tebi kada si zaboravio da postoje Kosovci a Kosovari su tvoji šiptari koje hvališ celo vreme.
Alo burazeru. Nas Srbe u Srbiji ne zanima kako sebe nazivaju stanovnici druge države. Niko vas ovde ne voli i nikoga ne zanimate. Vodi vas Vučić na klanje pa ga samo pratite, nećete pogrešiti. Ostaće vam posle kosovski pasoši da vadite kad Kosovo uđe u EU.
 
Alo burazeru. Nas Srbe u Srbiji ne zanima kako sebe nazivaju stanovnici druge države. Niko vas ovde ne voli i nikoga ne zanimate. Vodi vas Vučić na klanje pa ga samo pratite, nećete pogrešiti. Ostaće vam posle kosovski pasoši da vadite kad Kosovo uđe u EU.
Ti prvo nisi svestan da si u globalu za Srbiju statistička greška a ja mogu reći i da si za Srpstvo biološka greška.Što pre shvatiš mirnije ćeš živeti.
 
Ti prvo nisi svestan da si u globalu za Srbiju statistička greška a ja mogu reći i da si za Srpstvo biološka greška.Što pre shvatiš mirnije ćeš živeti.
A ti nisi relevantan da o tome odlučuješ jer nisi Srbin nego Kosovar. Nećeš ti u mojoj državi da se pitaš.
 
Imamo 24% malo li je. Kad uzmemo sledeci put vlast idete na robiju vi koji zagovarate da 2 miliona Albanaca dobije drzavljanstvo Srbije.
Ti si sada otkrio da si Liberalna stranka ja sam lično poznavao takve imao sam razgovor sa takvima.Koliko god se šaltate uz druge neće vam ta politika Srpskog razjedinjavanja proći.
 
Ti si sada otkrio da si Liberalna stranka ja sam lično poznavao takve imao sam razgovor sa takvima.Koliko god se šaltate uz druge neće vam ta politika Srpskog razjedinjavanja proći.
Dobri Neško većina diskutanata na ovom forumu su drugosrbijanci iliti slučajni srbi , to su oni gde je sperma nekog Srbina slučajno oplodila njihovu majku.
 
Srbiji je Kosovo kolevka a tebi kao i tvom Čedomiru Jovanoviću kao statističkoj grešci u politici samo partner sa kojima sve samo nikako ne sme da ratuje.
Ne dipraj. Srbija je postojala i pre Kosova i postojaće posle Kosova. Sreća pa većina Srba znaju svoje korene pa im ne mozes prodati foru da su i oni Kosovari.
 

Back
Top