Kurti kaže da će i školstvo i zdravstvo biti integrisano u kosovski sistem, potpisao Vučić u Briselu

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
 
ово је разочарање само за вернике лика и дела који имају очи, или уши, а и мало сиве материје узмеђу ушију.
овим другима ће бити заведено под "види још један успех" као таблице од пришле године или Мерцедес аутобуси из Икаруса
 
Organizujte i vi privatno po kucama, kao sto su siptari radili.
Prvi Vučić to nam neće dozvoliti.Zar vam nije javno rekao na RTS da on poštuje dosledno sve sporazume postignute u Briselu bez obzira da li će ikada šiptari to uraditi?
A i ako nekada i hoće to da urade neće imati za koga jer će do tada svi napustiti Kosovo.LOGIČNO.
 
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
daj link ka lazljivim kosovskim novinama
 
Prvi Vučić to nam neće dozvoliti.Zar vam nije javno rekao na RTS da on poštuje dosledno sve sporazume postignute u Briselu bez obzira da li će ikada šiptari to uraditi?
A i ako nekada i hoće to da urade neće imati za koga jer će do tada svi napustiti Kosovo.LOGIČNO.
Ako njega pitate i cekate ...
 
A odakle nama novac ako ne da Država?
Mi ne ubiramo porez već će Kosovo i Kurti.A Kurti će vladati zbog uspeha na Kosovu do kraja života.Šiptarima je obezbeđivala dijaspora sa svojim fondovima otvorenim u inostranstvu a pomagala im je i narko mafija.
Odakle siptarima pre 30 god?
 
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.

Sve može neko da "potpiše" kada se ima sila i potencijal ucene

Lepo pokaže zaj dokument

Ili Berlin i opet smatra da je neko nešto potpisao pa svog pulena gura kako bi isprovocirao Srbe i dao im priliku da jurnu

Ne naoružava se Šolc za rat sa Rusima nije lud , već da sačuva Balkan kao koloniju dok još može
 
Neko je već najavio na pinku da sledeći korak Krutija koji će sigurno rasterati Srbe bez ikakve sile je kad krene Kruti da šalje pozive Srbima za služenje vojnog roka u bezbednosnim snagama Kosove, pod pretnjom zatvorom ili debelom novčanom kaznom.
Ja sam sve prvi ovde o tome pisao ali svi ste nepoverljivi jer mislite da to radim samo iz mržnje prema Vučiću.
 
Sve može neko da "potpiše" kada se ima sila i potencijal ucene

Lepo pokaže zaj dokument

Ili Berlin i opet smatra da je neko nešto potpisao pa svog pulena gura kako bi isprovocirao Srbe i dao im priliku da jurnu

Ne naoružava se Šolc za rat sa Rusima nije lud , već da sačuva Balkan kao koloniju dok još može
Nataša pusti se ove teme blage veze ti nemaš o čemu se ovde radi.
 
Šta ti je poenta da se ovako debilišeš?
Zato sto sviras djoki...
Ti pises 20 tema o necemu sto treba da bude reakcija dole na kosovu , a 1 ili 2 sto treba da bude reakcija ovde u BG i Srbiji..
Sta su kosovari na kosovu , debili?
Objasni njima da nije sve laganica koja je placena iz BG....
 
Poslednja izmena:
Zato sto sviras djoki...
Ti pises 20 tema o necemu sto treba da bude reakcija dole na kosovu , a 1 ili 2 sto treba da bude reakcija ovde u BG i Srbiji..
Sta stu kosovari na kosovu , debili?
Objasni njima da nije sve laganica koja je placena iz BG....
Ti si ceo celtiti jedna gola đoka.
Moja jedna tema je čitanija od svih tvojih zajedno od kada si ovde na forumu po rođenju,
Ajde sad šetaj.
 
Ti si ceo celtiti jedna gola đoka.
Moja jedna tema je čitanija od svih tvojih zajedno od kada si ovde na forumu po rođenju,
Ajde sad šetaj.
Pa sta si ti , knjizevnik?
Toliko ti je stalo da ces pasivizirati sve sto se tice Kosova...
Ja se ne borim za Kosovo, ali se borim za drzavnost Srbije, da majmuni ne pretvore sve u zombiland....
Ti bi trebao da se boris za Kosovo , a tebi je bitan like ili dislike....e vala si ga patriota do jaja..
 
Pa sta si ti , knjizevnik?
Toliko ti je stalo da ces pasivizirati sve sto se tice Kosova...
Ja se ne borim za Kosovo, ali se borim za drzavnost Srbije, da majmuni ne pretvore sve u zombiland....
Ti bi trebao da se boris za Kosovo , a tebi je bitan like ili dislike....e vala si ga patriota do jaja..
Ti takav možeš samo da mi podigneš ugled ovde to tebi neće nikada biti jasno jer si samo Srbin biološki.
 
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
znači da vjerujemo šiptarskim medijima....
 
Autorska
Molim Srbe da posete šiptarske medije na Srpskom jeziku i videćete sami laži našeg predsednika Aleksandra Vučića.
SVOJIM VLASTITIM OČIMA ĆETE VIDETI DA JE TO NAJVEĆI IZDAJNIK U ČITAVOJ ISTORIJI SRPSTVA NA OVOJ PLANETI.
Ovo je kraj za Srbe na Kosovu jer ja prvi neću dozvoliti da se moja deca školuju po sistemu Prištine.
Sami šiptari nisu dozvolili Srbiji kada je vladala da se školuju po sistemu Srbije već su organizovali po privatnim kućama i raznim objektima ilegalno a nama Vučić jedan najobičniji bedni lažov da nam ovo uradi.E pa nećete braćo Srbi ovo dan nam radite bez posledica jer mi Kosovo napustićemo a vi dabogda pred Bogom i preki sud.
А ти верујеш све што Курти каже?
 

Back
Top