Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju !

Podrzavate li stvaranje beskrajne i mocne Rusko Srpske Imperije ?

  • Podrzavam , super je ideja !

  • Ne podrzavam .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rusiji su gotovo svi iz Istocne EVrope okrenuli ledja, pocev od Poljske, Ceske, Slovacke, Madjarske, Hrvatske, Makedonije, tu i tamo Crne Gore pa cak i rusko mezimce Bugarska. Ostala je samo Srbija u kojoj ruski uticaj pod velom prijateljstva, bratstva dva naroda, pa kada se tome svemu pridoda i neka pravoslavna konotacija, Srbi padaju na teme, a na jednostranu korist Ruske Federacije.
 
Rusiji su gotovo svi iz Istocne EVrope okrenuli ledja, pocev od Poljske, Ceske, Slovacke, Madjarske, Hrvatske, Makedonije, tu i tamo Crne Gore pa cak i rusko mezimce Bugarska. Ostala je samo Srbija u kojoj ruski uticaj pod velom prijateljstva, bratstva dva naroda, pa kada se tome svemu pridoda i neka pravoslavna konotacija, Srbi padaju na teme, a na jednostranu korist Ruske Federacije.
Е мој аФтономаш...ти и памет појма два.
Земље које си набројао су скоро све или банкрот, или ће то бити ускоро.
Можеш мислити колико су потребне Русији, ко по' балеге у џепу!
 
Е мој аФтономаш...ти и памет појма два.
Земље које си набројао су скоро све или банкрот, или ће то бити ускоро.
Можеш мислити колико су потребне Русији, ко по' балеге у џепу!

A iz kog razloga je Srbija potreba Rusiji?:per:

I ako si poznavalac stvari, svakako nisi cuo da je ekonomska kriza zaobisla Poljsku i Cesku Republiku u sirokom luku?
 
A iz kog razloga je Srbija potreba Rusiji?:per:

I ako si poznavalac stvari, svakako nisi cuo da je ekonomska kriza zaobisla Poljsku i Cesku Republiku u sirokom luku?
Србија и Русија су увек имале добре односе за разлику од рецимо Пољске и Русије.
А пре годину дана су и за Мађарску причали да је мимоишла криза.
 
Србија и Русија су увек имале добре односе за разлику од рецимо Пољске и Русије.
А пре годину дана су и за Мађарску причали да је мимоишла криза.

Moguce. Meni je draza Poljska od Rusije. Kao i Cesi, Slovaci...delimo iste predake, zive u nasem neposrednom okruzenju, pa cak i u Srbiji kao nacionalna zajednica, a nismo imali ni lose odnose sa njima. Prema Rusima ne osecam ama bas nista, daleko su, i naravno da osudjujem genocid koji su pocinili nad nasom slovenskom bracom u Istocnoj Evropi.
 
Moguce. Meni je draza Poljska od Rusije. Kao i Cesi, Slovaci...delimo iste predake, zive u nasem neposrednom okruzenju, pa cak i u Srbiji kao nacionalna zajednica, a nismo imali ni lose odnose sa njima. Prema Rusima ne osecam ama bas nista, daleko su, i naravno da osudjujem genocid koji su pocinili nad nasom slovenskom bracom u Istocnoj Evropi.
Сами Руси су претпели геноцид од комуниста, али нико од наведених народа није претрпео геноцид, ни од Руса, ни од властитих комуниста.
Али теби као католику, по сопственим тврдњама, се баш и не може веровати много.
 
Сами Руси су претпели геноцид од комуниста, али нико од наведених народа није претрпео геноцид, ни од Руса, ни од властитих комуниста.
Али теби као католику, по сопственим тврдњама, се баш и не може веровати много.

Eto, stigli smo do toga da se okrecemo onome ili ovome zbog religijske osnove. I ako su i jedni i drugi Sloveni. Pravoslavnim Slovenima su blizi Pravoslavni Rusi nego Katolicki Poljaci recimo. Slovenima Katolicima su blizi Poljaci I Slovaci. Ali opet, kakve veze to ima sa bilo cim. Niti su svi Rusi Pravoslavci niti su svi Poljaci Katolici.
 
Eto, stigli smo do toga da se okrecemo onome ili ovome zbog religijske osnove. I ako su i jedni i drugi Sloveni. Pravoslavnim Slovenima su blizi Pravoslavni Rusi nego Katolicki Poljaci recimo. Slovenima Katolicima su blizi Poljaci I Slovaci. Ali opet, kakve veze to ima sa bilo cim. Niti su svi Rusi Pravoslavci niti su svi Poljaci Katolici.
У ком то проценту Пољаци нису католици, а Руси православни, сем занемаривом.
А твоје опредељење и цела политичка поставка коју износиш чак и невезано с Русијом је типично католичка.
 
У ком то проценту Пољаци нису католици, а Руси православни, сем занемаривом.
А твоје опредељење и цела политичка поставка коју износиш чак и невезано с Русијом је типично католичка.

Katolicka i Pravoslvna politicka postavka? Ja sam uvek bio za to da religija bude izvan politike i drzavnog upravljanja.

Da sam vise priklonjen Poljacima, Cesima, Slovacima, Hrvatima, Crnogorcima, Slovencima, Bugarima od Rusije to stoji. Jednostavno mislim da delim vise slicnosti sa jednim Crnogorcem, Hrvatom, Slovencem od Rusa. Da zanemarimo religiju.
 
Katolicka i Pravoslvna politicka postavka? Ja sam uvek bio za to da religija bude izvan politike i drzavnog upravljanja.

Da sam vise priklonjen Poljacima, Cesima, Slovacima, Hrvatima, Crnogorcima, Slovencima, Bugarima od Rusije to stoji. Jednostavno mislim da delim vise slicnosti sa jednim Crnogorcem, Hrvatom, Slovencem od Rusa. Da zanemarimo religiju.
Да, после злочина у ПСР, геноцида у ДСР и поновљеног геноцида 90их треба да осетим блискост???
Јок немаш католичку поставку политичких гледишта, а ја ћу ти веровати!:rotf:
 
Да, после злочина у ПСР, геноцида у ДСР и поновљеног геноцида 90их треба да осетим блискост???
Јок немаш католичку поставку политичких гледишта, а ја ћу ти веровати!:rotf:

Pa kakvu trebam da imam? Pravoslavnu?:roll: Ili sta hoces da kazes? Da ti nemas pravoslavnu, a ja imam katolicku? Ili obojica imamo neku svoju?
 
Pa kakvu trebam da imam? Pravoslavnu?:roll: Ili sta hoces da kazes? Da ti nemas pravoslavnu, a ja imam katolicku? Ili obojica imamo neku svoju?
Баш ме брига коју имаш, само констатујем да је твој поглед на Србију обликован католичанством, зато и продајеш Хрвате или Словенце као блиске.
Уосталом постоји безвизни режим, зар не?
 
Баш ме брига коју имаш, само констатујем да је твој поглед на Србију обликован католичанством.
Уосталом постоји безвизни режим, зар не?

Znam ja da bi ti najradije da nama, nazovi Katolicima ili kako vec zelis vidis ledja. Ali nece da bidne ;)
 
Рекао си дословно да ћеш скоро у пензију и да би се најрадије преселио тамо, немој сад врдати.
He he, pa da imam novaca moguce. I opet ne vidim sta je tu lose. Istra je kao i Vojvodina, mirna sredina, miroljubiva. Ali Boze moj, nisam nemacki penzioner nego Srpski, pa cu verovatno ovde, negde do Dunava ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top