kosulja sa ruskom kragnom

tema je ladno postala interesantna - jeeee!
Hvala na dodatnim predlozima jer se i sam jos nisam odlučio šta ću a i kada se budem odlučio pitanja je da li ću to sve i pronaći u narednih mesec dana.
I mene kravata smara te bih da izbegnem "uzemljenje" ;-) ..
ako nađem šulju ostaje da vidim za sako i nekako sve to uklopimmm.. sve zavisi od ponude
 
CovekIzPrasume:
resena kupovina - Azzaro!
Odlicno! Resio si najveci deo problema. Sad mozes opusteno u brak.
Ne bih da te opet nasekiram, ali... koje ces cipele?
Ma salim se... Ne zameri, nasladjujem se tvojom mukom. Nije zlonamerno.
Evo, recimo, mnogo mi je bilo smesno sto je Neva kao slucajno (ovo je bilo posebno naglaseno, da neko ne pomisli drugacije), nicim izazvano, prosla pored nekog zlatara i videla bas simpaticne burme, pa posavetovala neku sto je dosla na forum da priupita za iste. Ili tako nesto... Ne secam se o cemu je bila tema, samo znam da su burme bile u pitanju.
A vidi ovog pumpija... Svaka cast batice. Jbt, ja nikad nisam sreo coveka koji nosi kosulje sivene po meri.
Pretpostavljam da su sa monogramom i vec zaboravljenim zlatnim dugmicima za manžetne. Mislim, ja bih trazio tako da mi urade... posto bih se vec nasao u situaciji da izvoljevam.
 
Ma to se tako kaze za te bele carape...
Mada, kad malo bolje razmislim... mozda je stvarno bio u gipsu:

69.jpg
 
sta je sada to?
to je neka zajebancija na temu njegove aktivnosti na terenu? mislim, ne secam se. :)
kome bi trebalo da damo da trci?
ja nesto nikome nisam zabranila da se bavi tom aktivnoscu.
sta hoce,bre,ti ljudi od mene? :D
 
danas sam video jednog košarkaša na ulici........iz zlatnog doba daaavne yu košarke........liči na košarkaša lisicu, ali nije on......vi biste sigurno znali.....nema š. da mu se setim imena.....prosinečki je stalno čačkao nos......al dobar fucbaler......
 
Ljudi, covek se zeni, nasao je zenu i kupio kosulju, pa malo li je???
Tema je skroz ozbiljna. Kosulju sa ruskom kragnom je nosio moj kum na mom vencanju, kaze nece palacinku pod vrat, nema sanse.

Zelim vam lepo vencanje i srecan brak, sa kravatom ili bez. Ako bas zelis nesto da te steze oko vrata, dug je zivot, seti se ovih reci... :)
 
ma kako ne vidiš........na svima su ruske kragne osim na posl........ovaj bradonja je tolstoj, pa se ne vidi kopčanje......a ovo sa dastin hofmanom je neka verzija rubljova, nema kragne...a indijanac je višak....... : ))

evo gle.. staljinova letnja uniforma
180px-Stalin.jpg
....staljinova zimska uniforma.....obična kragna
staljin.jpg



na ovoj fotografiji carske porodice romanov....možemo uočiti da ni zene ne nose kragne...
dezurna1_1.jpg



( :
 

Back
Top