Косовски Фронт

Организација представља израз љубави и бриге руског народа према Србима, и потпомогнута је од стране руске владе. Знам да ће ово "љубави и бриге" многима звучати патетично, али и даље има доста људи којима новац није све у животу.
 
Нисте свесни колико америчких и енглеских добротвора се залаже за поштовање резолуције 1244 и територијалног интегритета Србије.

Порука је садржана у песми, терајте се у мајчину.


:worth: :worth: :worth: :worth: :worth:
 
svaka podrska i razumevanje nije na odmet, naprotiv pozeljna je kao casa vode zednom u pustinji

(zedan - to smo mi
pustinja - eu)

ja se ipak najvise sekiram za nase, dole. ima srpskih delova danima i nedeljama bez struje i vode, pod svirepom ucenom siptara da duhovno pokleknu. a srbija ih siptare nestedimice podrzava u elektrodistributivnom sistemu

koliko vladina vecina dnevno potrosi u skupstini, i kad radi i kad ne radi, platili bi tu struju za godinu dana, cirka
 
У питању је руски друштвени покрет (на сву срећу није "невладина организација") који је основан са циљем да помогне Србима у очувању Косова и Метохије у границама Србије.

Ево шта о свему каже један од оснивача покрета http://www.kosovofront.ru/article.php?nid=31206

Da nemas mozda nekih podataka o toma koliko clanova broji ova organizacija?
 
Организација представља израз љубави и бриге руског народа према Србима, и потпомогнута је од стране руске владе. Знам да ће ово "љубави и бриге" многима звучати патетично, али и даље има доста људи којима новац није све у животу.

Pa oni sami su, kao prvu stavku, stavili finansijsku pomoć.
 
27Е
koliko vladina vecina dnevno potrosi u skupstini, i kad radi i kad ne radi, platili bi tu struju za godinu dana, cirka
Мислим да није у питању новац, већ да ће ако плате струју на неки начин признати непостојећу косовску државу и колико ја знам, тамо нико ништа не плаћа. Колубија је за Косово, правна држава за пример.


DellBoy-011
Pa oni sami su, kao prvu stavku, stavili finansijsku pomoć.
Па већ сам раније објаснио да није у питању "невладина организација" те се стога џаба распитујеш за новце. Финансијска помоћ иде људима на Косову којима је новац животно потребан, а не антиратним профитерима.
 
Poslednja izmena:
podgorickimali
Original postavio Parsifal
У питању је руски друштвени покрет (на сву срећу није "невладина организација") l]


A nego što je nego nevladina organizacija??????
"Невладине организације" представљају удружења грађана која заступају националне интересе припадника папско-рабинске коалиције - најчешће Хрватске, Америчке и Албанске, а на штету српских интереса.

Финансирани су од истих (наташина месечна плата је 3.600 $), расистички су усмерене и отворено заговарају сецесију дела Србије.


Koschei.Besmertnii
Original postavio podgorickimali
A nego što je nego nevladina organizacija???????


Па није... основала их је руска Влада!
Па кад српска влада има паметнија посла, шта ћеш, морају људи сваки дан да воде рачуноводство о томе колико су били добри од "уобичајених 10%".
 
Poslednja izmena:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
A pogotovu ovi..........a ovi nasi cinici neka.......crknu svi do jednog.
Разумеме што се љутиш на њих, јер се и ја понекад осећам тако кад видим шта раде са Србијом, али им не треба желети зло. Тужно је кад Срби отворено раде против Србије и будућности своје деце, и то само зато јер им је неко "паметнији и цивилизованији" рекао да то тако треба.
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Разумеме што се љутиш на њих, јер се и ја понекад осећам тако кад видим шта раде са Србијом, али им не треба желети зло. Тужно је кад Срби отворено раде против Србије и будућности своје деце, и то само зато јер им је неко "паметнији и цивилизованији" рекао да то тако треба.

Cinici su olosh i gamad,a zna se ko je to tj. vidi.
 
Па није... основала их је руска Влада!

Predpostavljam da je i to, naravno, u najstrožoj tajnosti, zna svega par ljudi?
Izmedju ostalih i ti?:mrgreen:

Da vidimo šta ovaj Drug Rus Kravčenko kaže o zvaničnom Kremlju:

Дописник: Мало о политици. Реакција званичног Кремља. Да ли је она била адекватна ономе што се 17. фебруара десило? У чему је узрок -- у слабости руске политичке елите или у њеној далековидости?

Кравченко А.А.: Не мислим да је реакција руског руководства била неадекватна. Русија није признала Косово -- то је оно главно. По том питању је потребна доследна и промишљена политика. Наравно, хтело би нам се много више, али постоји низ проблема. Прво, када би Русија понудила Србији да смести своје војне базе, њено садашње руководство никада се не би одлучило на тај корак. Као друго, то је некомпетентност и непознавање унутрашњих балканских ствари од стране појединих наших политичара.


:think:
 

Back
Top