Kosovo i Metohija

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.
Па, шта ви мислите, докле ћемо ми да трпимо да будемо вазална држава? А Тома, Аца и Ивица - вазали. Спроводе "реформе". Све у циљу смањења територије и даље дестабилизације државе.
 
.
Да ли је Србија суверена и независна држава? Шта је Косово?

Петар Анђелковић у чланку "Шта је заиста косметска реалност?" даје одговоре на ова питања:
http://www.nspm.rs/kosovo-i-metohij...ction_types=og.recommends&fb_source=hovercard

Космет:



Србија:

Треба само погледати садржај текста SOFA SPORAZUMA који је потписао лудак Тадић и SPORAZUMA SA NATO који је потписао Вук Драшковић - и биће све јасно и ко смо и где смо, а биће јасно и то зашто су ова два идиота одједном почели да буду позивани на "молитвене доручке" ............и не само они...... списак петоколонаша је подугачак.......
 
Da li primecujes koliko si kontradiktoran?

P4rvo pricas o tome, kako smo mi agresori, a onda priznajes da Albanci hoce da stvore Veliku Albaniju?
Agresori gube teritoriju. Mi nismo agresori, ali takodje jos uvek nismo izgubili teritoriju, dokle god ne priznamo Kosovo.
Izgubili smo bitku, ali ne i rat. Ovo je samo pocetak i uvod u neki veci konflikt. Pogledaj samo kako provociraju Albanci u MK, MNE, GR...
Oni nisu samo nas problem.

Nikada i nigde nisam napisao da su Srbi agresori na Kosovu.....;)

Ali, izgubili smo teritoriju U RATU SA SIPTARIMA I NATO.

Priznali - ne priznali to u reali NISTA NECE PROMENUTI.

Madjari od 1945. ne priznaju da je Erdelj u Rumuniji - ali to im ne vredi NISTA.
 
.
Па, шта ви мислите, докле ћемо ми да трпимо да будемо вазална држава? А Тома, Аца и Ивица - вазали. Спроводе "реформе". Све у циљу смањења територије и даље дестабилизације државе.

Pa vidi ovako. Kako stoje stvari na svetskoj politickoj sceni, moramo biti neciji "vazal", samo u ovom trenutku je pogresno biti "vazal" zapada.
 
.
Па, шта ви мислите, докле ћемо ми да трпимо да будемо вазална држава? А Тома, Аца и Ивица - вазали. Спроводе "реформе". Све у циљу смањења територије и даље дестабилизације државе.

A ko nas pita nesto brate?

Pa mi smo u svetu tako mali i beznacajni da to nije normalno.

U Evropi iza nas su samo Bosna i Makedonija.....
 
Nikada i nigde nisam napisao da su Srbi agresori na Kosovu.....;)

Ali, izgubili smo teritoriju U RATU SA SIPTARIMA I NATO.

Priznali - ne priznali to u reali NISTA NECE PROMENUTI.

Madjari od 1945. ne priznaju da je Erdelj u Rumuniji - ali to im ne vredi NISTA.

Naravno da nisi, ali si lepo upakovao to, ja sam samo uprostila.
Ratovali smo protiv NATO, a ne protiv Albanaca.
Naravno da ce se mnogo toga promeniti, ako ne priznamo nezavisnost svoje okupirane teritorije i ako zamrznemo pregpvpre. Imas primer Kipra.
Madjari ne priznaju mnoso sta i teritorija koja sada pripada HR i SK i SRB. Eto imas i primer Madjara, koji cekaju, a tako trebamo i mi.
 
Pa vidi ovako. Kako stoje stvari na svetskoj politickoj sceni, moramo biti neciji "vazal", samo u ovom trenutku je pogresno biti "vazal" zapada.

Морамо да прогурамо цевку, уђемо у војни савез, придружимо се ЕАУ у настајању... Треба бити међу првима, јер ко буде раније у центру збивања, боље ће и да прође. Биће бенефита, што би рекли прозападни аналитичари.
 
Naravno da nisi, ali si lepo upakovao to, ja sam samo uprostila.
Ratovali smo protiv NATO, a ne protiv Albanaca.
Naravno da ce se mnogo toga promeniti, ako ne priznamo nezavisnost svoje okupirane teritorije i ako zamrznemo pregpvpre. Imas primer Kipra.
Madjari ne priznaju mnoso sta i teritorija koja sada pripada HR i SK i SRB. Eto imas i primer Madjara, koji cekaju, a tako trebamo i mi.

Juce sam pisao o tome.

Srbija moze unilateralno da zamrzne pregovore.

Ali, Siptari ce POSTAVITI GRANICU, vredno ce raditi da ih prizna jos par zemalja i da se uclane punopravno u UN, a mozda ce i da se fuzionisu sa Albanijom, tako da ce taj cin Srbije o zamrzavanju pregovora ostati POTPUNO STERILAN i bez ikakvog STVARNOG EFEKTA.

Verovatno ce se situacija odvijati u tom pravcu.
 
Juce sam pisao o tome.

Srbija moze unilateralno da zamrzne pregovore.

Ali, Siptari ce POSTAVITI GRANICU, vredno ce raditi da ih prizna jos par zemalja i da se uclane punopravno u UN, a mozda ce i da se fuzionisu sa Albanijom, tako da ce taj cin Srbije o zamrzavanju pregovora ostati POTPUNO STERILAN i bez ikakvog STVARNOG EFEKTA.

Verovatno ce se situacija odvijati u tom pravcu.

Ма, како ће да се учлане у УН? Шта причаш? То није независна и суверена држава и већина земаља у свету је не препознаје као такву. Реч је о марионетској држави, а марионетске државе су неодрживе на дуже стазе.
 
Nikada i nigde nisam napisao da su Srbi agresori na Kosovu.....;)

Ali, izgubili smo teritoriju U RATU SA SIPTARIMA I NATO.

Priznali - ne priznali to u reali NISTA NECE PROMENUTI.

Madjari od 1945. ne priznaju da je Erdelj u Rumuniji - ali to im ne vredi NISTA.


:dontunderstand: шта је ово болдовано??? Данас је и Дачић НЕКОЛИКО ПУТА ОДВАЛИО ДА ЈЕ СРБИЈА ИЗГУБИЛА РАТ - ја се не сећам да је Србија било коме ОБЈАВИЛА РАТ???!!! Нека ме неко потсети КАДА ЈЕ ТО БИЛО и ГДЕ ЈЕ ТО БИЛО???
 
Морамо да прогурамо цевку, уђемо у војни савез, придружимо се ЕАУ у настајању... Треба бити међу првима, јер ко буде раније у центру збивања, боље ће и да прође. Биће бенефита, што би рекли прозападни аналитичари.

Bas tako. Problem je sto sve vlasti pocev od Miloseviceve, htele su da sede na dve stolice. Moramo se odluciti za jednu stranu.

Juce sam pisao o tome.

Srbija moze unilateralno da zamrzne pregovore.

Ali, Siptari ce POSTAVITI GRANICU, vredno ce raditi da ih prizna jos par zemalja i da se uclane punopravno u UN, a mozda ce i da se fuzionisu sa Albanijom, tako da ce taj cin Srbije o zamrzavanju pregovora ostati POTPUNO STERILAN i bez ikakvog STVARNOG EFEKTA.

Verovatno ce se situacija odvijati u tom pravcu.

Pa? Neka stave. Postoji i granica izmedju juznog i severnog dela na Kipru i obezbedjuju je UN vojnici...
Vazno je da ne potpisujemo nista sa njima.
 
Naravno da nisi, ali si lepo upakovao to, ja sam samo uprostila.
Ratovali smo protiv NATO, a ne protiv Albanaca.
Naravno da ce se mnogo toga promeniti, ako ne priznamo nezavisnost svoje okupirane teritorije i ako zamrznemo pregpvpre. Imas primer Kipra.
Madjari ne priznaju mnoso sta i teritorija koja sada pripada HR i SK i SRB. Eto imas i primer Madjara, koji cekaju, a tako trebamo i mi.

Nigde nista ja po tom pitanju nisam PAKOVAO.

Uvek sam tvrdio i tvrdim da je Kosovo jedna od najvecih PRAVNIH NEPRAVDI i opasan udarac stubovima medjunarodnih odnosa.
 
Videli smo koliko je bilo isplatljivije...
Imali smo genocid nad Srbima u HR, BiH, na Kosmetu...bas isplatljivo.

postoje stvari gde je sramno upotrebiti reč isplativije srbi su to znali i čuvali svoje i po pola veka a nisu izgubili ni
deo onoga što su prodali bud zašto. da će nam madjari i nemci držati čas o pravdi i genocidu e to nije stvarnost
 
Naravno da nisi, ali si lepo upakovao to, ja sam samo uprostila.
Ratovali smo protiv NATO, a ne protiv Albanaca.
Naravno da ce se mnogo toga promeniti, ako ne priznamo nezavisnost svoje okupirane teritorije i ako zamrznemo pregpvpre. Imas primer Kipra.
Madjari ne priznaju mnoso sta i teritorija koja sada pripada HR i SK i SRB. Eto imas i primer Madjara, koji cekaju, a tako trebamo i mi.

Mađari su potpisali odricanje od svojih dotadašnjih teritorija i pristali na sadašnje granice Trianonskim sporazumom.

I posle II svetskog rata su ponovo vraćeni u te granice, posle kratkotrajnog kurčenja od 1938-45.

Pouka za nas: ne smemo nikada priznati Kosovo kao državu.

Ali prekidati pregovore koji se tiču normalizacije života ne treba prekidati. To ni Kipar nikada nije uradio.
 
Pa? Neka stave. Postoji i granica izmedju juznog i severnog dela na Kipru i obezbedjuju je UN vojnici...
Vazno je da ne potpisujemo nista sa njima.

Tako ce se na kraju i zavrsiti.

A oni Srbi sa severa Kosova ili ce priznati Pristinu za glavni grad ili ce morati da se sele u Srbiju.

Ohala da Dacic IZVUCE nesto vise, iako sumnjam.......
 
Juce sam pisao o tome.

Srbija moze unilateralno da zamrzne pregovore.

Ali, Siptari ce POSTAVITI GRANICU, vredno ce raditi da ih prizna jos par zemalja i da se uclane punopravno u UN, a mozda ce i da se fuzionisu sa Albanijom, tako da ce taj cin Srbije o zamrzavanju pregovora ostati POTPUNO STERILAN i bez ikakvog STVARNOG EFEKTA.

Verovatno ce se situacija odvijati u tom pravcu.

Ако се то догоди ОНДА СРБИЈА ТРЕБА ДА ПОВУЧЕ СВЕ СРБЕ СА КОСМЕТА И ДА ЗА УЗВРАТ НАЈУРИ СВЕ ДРУГЕ НАЦИЈЕ ИЗ СРБИЈЕ У ЊИХОВЕ ВУКОЈЕБИНЕ..........ЗАТИМ ДА ЗАХТЕВА ОД УН ДА ОМОГУЋИ ДА СЕ СВЕ ЦРКВЕ И ГРОБЉА И СПОМЕНИЦИ КУЛТУРЕ ИЗМЕСТЕ СА КОСМЕТА И ПРЕМЕСТЕ У СРБИЈУ (читао сам да је то могуће са новим технологијама да се целокупни храмови преместе са једног на друго место) -------- И КРАЈ........ И ПОДИЋИ ЗИД ОД 3 МЕТРА ПРЕМА ШИПТАРИМА.......
 
Ма, како ће да се учлане у УН? Шта причаш? То није независна и суверена држава и већина земаља у свету је не препознаје као такву. Реч је о марионетској држави, а марионетске државе су неодрживе на дуже стазе.
Naravno da nije, kad nemaju nista nezavisno od svojih tutora.

Nigde nista ja po tom pitanju nisam PAKOVAO.

Uvek sam tvrdio i tvrdim da je Kosovo jedna od najvecih PRAVNIH NEPRAVDI i opasan udarac stubovima medjunarodnih odnosa.


Ne teraj me da trazim sada kada nemam vremena, neke postove...
Ali za ovo sto si sada napisao, slazemo se.
Mađari su potpisali odricanje od svojih dotadašnjih teritorija i pristali na sadašnje granice Trianonskim sporazumom.

I posle II svetskog rata su ponovo vraćeni u te granice, posle kratkotrajnog kurčenja od 1938-45.

Pouka za nas: ne smemo nikada priznati Kosovo kao državu.

Ali prekidati pregovore koji se tiču normalizacije života ne treba prekidati. To ni Kipar nikada nije uradio.


O tome i pricam, da posle WWII nisu nista ni sa kim potpisivali o teritoriji koja je bila pod njihovom upravom.
Kipar nije ni imao nekih bitnih pregovora, jer kako mi se cini da je 99% Kiparskih Grka, otislo na jug, posle okupacije. Famagusta je recimo grad duhova..napusteni delovi grada gde su ziveli Grci, pusti, Crkve pretvorene u dzamije...sablasno deluje...
 
Mađari su potpisali odricanje od svojih dotadašnjih teritorija i pristali na sadašnje granice Trianonskim sporazumom.

I posle II svetskog rata su ponovo vraćeni u te granice, posle kratkotrajnog kurčenja od 1938-45.

Pouka za nas: ne smemo nikada priznati Kosovo kao državu.

Ali prekidati pregovore koji se tiču normalizacije života ne treba prekidati. To ni Kipar nikada nije uradio.

Srbija je u jako, jako losem polozaju.

Pre svega zato sto moze biti UCENJIVANA sa MMF.

Bez kredita NE MOZE ni dve nedelje...

Znaci, samo treba da UCENE Nikolica i Dacica sa kreditima i da oni potpisu sve sto treba...

I naravno, DA LAZU NAROD da nisu potpisali.....
 
Ако се то догоди ОНДА СРБИЈА ТРЕБА ДА ПОВУЧЕ СВЕ СРБЕ СА КОСМЕТА И ДА ЗА УЗВРАТ НАЈУРИ СВЕ ДРУГЕ НАЦИЈЕ ИЗ СРБИЈЕ У ЊИХОВЕ ВУКОЈЕБИНЕ..........ЗАТИМ ДА ЗАХТЕВА ОД УН ДА ОМОГУЋИ ДА СЕ СВЕ ЦРКВЕ И ГРОБЉА И СПОМЕНИЦИ КУЛТУРЕ ИЗМЕСТЕ СА КОСМЕТА И ПРЕМЕСТЕ У СРБИЈУ (читао сам да је то могуће са новим технологијама да се целокупни храмови преместе са једног на друго место) -------- И КРАЈ........ И ПОДИЋИ ЗИД ОД 3 МЕТРА ПРЕМА ШИПТАРИМА.......


Eh Mito. Pa nema sta da ih povlaci, doci ce oni sto sami, sto ce ih i proterati. Seti se 2004. god.
Trebamo mi Albancima, a ne oni nama. Najvazniji put za zapad je kroz Srbiju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top