Konuzin: Kosovo u srcu Rusa

e moj Presretacu...kad bi znao u kakve blagodeti bi te odvele moje misli.:zcepanje:
:mrgreen:
Не спамуј тему него изнеси став поводом изјаве амбасадора Руске Федерације Конузина ?
Ја мислим да је та изјава озбиљна и потврђује приврженост Русије поштовању Међународног права и тековина на којима почива цивилизиција.
 
Не спамуј тему него изнеси став поводом изјаве амбасадора Руске Федерације Конузина ?
Ја мислим да је та изјава озбиљна и потврђује приврженост Русије поштовању Међународног права и тековина на којима почива цивилизиција.

iznosim ti svoj stav sasvim jasno, na nacin primeren sadrzini izjave амбасадора Руске Федерације Конузина i u skladu sa mojim misljenjem koliko Ruski narod briga da u srcu pate za Kosovom pored svojih problema i unutrasnjih i spoljno politickih.
 
Poslednja izmena:
Ako cete mi vjerovat, kod mene dolazi puno Rusa na ljetovanje, i to onih sa debelim novcanicima. Cesto sam cakulao sa njima o ratovima na Balkanu, i veliku vecinu ne interesira uopce sta se ovdje desavalo, a masa ih je bila u Hrvatskoj, a u Srbiju nemaju namjeru ic , jer govore da nema nista zanimljivo.

Ne kuzim tu vasu opsjednutost Rusima, kada njih , opcenito ne interesirate,
 
Jednom sam gledao neku anketu koja je na ulicama Moskve sprovedena medju tamosnjim gradjanima o tome da li znaju sta je Kosovo. Vecina nije imala pojma, a jedna penzioner koji je znao gde je izjavio je da je to bila republika u sastavu SFRJ i da se ne moze porediti sa Cecenijom.
Tako da bih ipak savetovao Konuzinu da ne lupa gluposti, cak i da ga je Tadic nagovorio, sto je mnogo, mnogo je.

koliko amera je znalo za ajrak, koriju, ejfganistan, syriju (sajbiriju, serbiju, ejlbeniju) pre no sto su otisli da im donesu slobodu?
 
A ja naprotiv mislim da nas dragi "bata" Konuzin zastupa samo trenutne interese!
Тачно који се поклапају са интересима Србије као што су се НАТО интереси поклапали са интересима албанске националне мањине у Србији, међутим НАТО више није водећа сила у свету а самим комбинацијама о идеји некадашње фашистичке творевине Велике Албаније и пуштањем у јавност таквих изјава говори да се размишља о одласку НАТО пакта, а проценили су да сама парадржава не може да опстане...
Лаку ноћ.:bye:
Сан о незвисном Косова и Метохије чија је независност долетела на крилима НАТО бомбардера распршиће се једно јутро као балон од сапунице.
 
Ma meni ste, nemojte se ljutit malo smijesni sa tom patnjom da vas neko mora volit po cijenu ne znam cega.

Sta vi stvarno vjerujete da Rusi nemaju druga posla da plakat nad Kosovom??:mrgreen:
Pa oni ne znaju di im je pola gradova sakrivenih po tajgama Sibira, a ne di je Kosovo ravno:mrgreen:
 

Back
Top