Koncerti i muzički događaji

Nocturne promotion
proudly presents:

The first ever co-headlining tour in Serbia:

DESTRUCTION ( Germany)

CANDLEMASS ( Sweden )

DEATHCHAIN (Finland )

Preko 4 sata vrhunskog metala!

I sve to na ozvuchenju i rasveti kakve do sada niste videli!


06.12.2005. SKC Beograd

Ne znam da li je ovde potrebno ikakvog objashnjenja ali...Legendarni nemachki band nam dolazi odmah nakon izdavanja odlichnog Invertor of Evil albuma...Jedan od najboljih thrash metal bendova na svetu,vecj godinama unazad sa legendarnim Schmier-om na basu i vokalima...Candlemass posle reunion-a izbacuju fenomenalni (mozda najbolji ) istoimeni album i po prvi put fanovi cje imati priliku da uzivaju uz tvorce doom metala i jedan od najboljih metal vokala na svetu!Deathchain je mladi bend is Finske koji svira ubitachni thrash/death metal...po onome shto sam mogao da chujem,pripada onoj grupi ne-dosadnih support bendova na turnejama i odlichno zagreva publiku!
Uskoro se ochekuje potvrda za 4.ti bend ( da,bicje ih chak 4 za istu cenu karte!!!) i josh neke informacije koje se tichu prodaje ulaznica,cena i mesta gde se mogu nabaviti!

Enjoy!!!

Ovo je samo pochetak!
 
YNGWIE:
He, he! Znao sam da ces ovo da napises, pa sam posebno zbog toga i dosao!
He, he
2.gif

Pa naravno da cu napisati, znas i sam odkad ih cekamo
1.gif
 
NEVEROVATAN Novosadski ska-reggae band LOST PROPELLEROS konacno nastupaju i u Beogradu u subotu 1. oktobra u Domu Omladine.
Sedam SJAJNIH muzicara su u zadnjih 5 godina pravili odlican SHOW na EXIT-u, bili su letos u nemackoj a sada konacno i u Beogradu. Neverovatno je koliko te jedna ekipa sviraca moze uzdignuti iznad monotonije domace muzicke scene.
Veliko hvala za Beograd. Pozdrav svima i pisite sta mislite o njima....

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
TJ skanibal:
NEVEROVATAN Novosadski ska-reggae band LOST PROPELLEROS konacno nastupaju i u Beogradu u subotu 1. oktobra u Domu Omladine.
Sedam SJAJNIH muzicara su u zadnjih 5 godina pravili odlican SHOW na EXIT-u, bili su letos u nemackoj a sada konacno i u Beogradu. Neverovatno je koliko te jedna ekipa sviraca moze uzdignuti iznad monotonije domace muzicke scene.
Veliko hvala za Beograd. Pozdrav svima i pisite sta mislite o njima....

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Koliko ce biti karta?
 

Back
Top