Koncerti i muzički događaji

Pa nisu bas morali zakljucati temu o LIve 8. Nije to bilo kakav koncert, i nije SAMO koncert, to puno znaci... Itekako je bitna stvar; mislim da moderatorima fali malo uredjivackog sluha, bez ljutnje...

Moja primedba jeste da su se pojavili i neki ljudi kojima bas nije mesto na humanitarnim koncertima. Npr, 50 Cent! Non-stop visi po TV-u sa kilama zlata oko vrata, slika se sa sveznjevima dolara u rukama...koji licemer :roll: On je samo primer. Bolje da su stavili samo rok-grupe, tu bar jos ima iskrenosti i nekakvog idealizma, bar tako izgleda; a ne - dodje ti jedan Snoop Dog, bivsi gangster, i nesto izbrblja u mikrofon uz tupavi ritam, bljuf.

Koji vam je bio naj nastup? Ja jos ne mogu da se odlucim izmedju nekih :D Verovatno je vecini Pink Floyd, ja bas i nisam u toj prici, pa eto...
 
Meni su ubedljivo najbolji bili Pink Floyd.Ceo dan sam cekao da ih vidim i vredelo je,pa cak i po cenu onih repera.Nemam reci da opisem njihov nastup jednostavno sam uzivao.Odsvirali su savrseno videlo se da uzivaju u svirci.Jedina zamerka za Watersovo pevanje u Wish you were here, ali je zato Comfortably Numb odlicno odradio.
Sto se tice foliranja ostalih izvodjaca pa toga je bilo ne samo medju reperima nego i medju drugima.
Onde je bilo nekih cije frizure kostaju toliko da spase barem nekoliko dece,ali tako je to oduvek bilo na takvim koncertima.
 
ZASTO je zakljucana tema Live 8???

LM, meni su green day bili savrseni :) nikad ih nisam volela ali kakvu su atmosferu napravili, sjajno :D pa pink floyd :o wooooooooow....

ma bilo je savrseno... najbolje u londonu...
snimila sam skoro sve (nazalost ne i coldplay :cry: )

jel' bio neko sa foruma? :)
I jeste se upisali na onu listu...? ja jesam, ali sad... da li ce sve ovo uspeti... ne znam.. :?
 
begešar:
Sveže informacije !!!

SUMMERTIME JAZZ FESTIVAL, Beograd

30.06-05.07. 2005.
Sava Centar

30.06. Chuck Berry ( Living legend, 79 godina ima čovek)

01.07 The Earth Wind & Fire,
02.07 Marcus Miller band ( jedan od najpoznatijih svetskih kontrabasista )

05.07. David Sanborn ( saksafonista svetske klase )

Saznao sam i cene upada:

900 dindži karta za jedan dan, osim za Chuck Berry-ja + predgrupa Partibrejkersi 1000-1200 dindži u zavisnosti od mesta u sali.
Possto sam se "divno" provela na ChakBerry-ju, da priupitam: "Da li je ko bio na festivalu? kako je bilo?"
 
blok 45, idu tramvaju 7.9.11 i prolazi e jbg bus 45, izadjes kod pijace to je prva stanica u bloku, i ides prema savi.ako ides 45-com onda izadjes na poslednjoj, kod nasipa. odamah uz reku bi trebalo da bude splav na kome se odrzavaju leti koncerti i predstave, ali vec kad dodjes tamo ne mozes da promasis.
e sad tek vidim da si iz ns. dakle,izadji u novom beogradu pa na tramvaj.kad izadjes pitaj bilo koga reka je blizu i uvek ima dosta setaca.mozda cu i ja da idem, pa ako ti je bas bas frka, evo mozemo da se nadjemo.ostavi mi pp ako si za.
 

Back
Top