Koncerti i muzički događaji

Ovde je pre par nedelja bio koncert Vlada Georgieva na trgu...za dzabe...Meni se nije svidelo jer nije otpevao "Bolesni od ljubavi" :( ...ali rulje je bilo na sve strane,dosli su i ljudi sa strane...gomila...posle je bio i vatromet...bilo je ok,u stvari...ali za tu pesmu ne oprashtam...
 
Spisak uchesnika na ovogodishnjem Ferasu, kako Vam se dopada, Vashi komentari i slichno, ...

1. Alexandra Perovic >Kloshar i dama<
2. Ana Radulovic >Znam<
3. Arijana feat. Mirko >To nije to<
4. Balsha >Putuj<
5. Charter >Ne ljubi me<
6. Creative band >Zaboravi sve<
7. Danijel Djuric >Sunce u kamenu<
8. Denisse >Secanja<
9. Dream band >Ispod kozze<
10. Extra Nena >Avanturista<
11. Goca Trzzan >Hormoni<
12. Ivana Cosic >Vezana<
13. Ivana Jovanovic >Alergichna na ljubav<
14. Ivana Selakov >Vremeplov<
15. Yo >Bato<
16. Jelena Mrkic >Bicu tvoja<
17. Koktel band >Boje<
18. Maja Nikolic >Ne trazzi me<
19. Maja Odzaklijevska >Gospodar snova<
20. Mari Mari >Moj svet<
21. Marija Sherifovic >U nedelju<
22. Marina Perazic >Vani je mrak<
23. Marinella >Preko ramena<
24. Marko Zzujovic >Mozze i bez kavijara<
25. Miki Peric >Tuzzan kraj<
26. Milosh Zzikic >Za jedno pola veka<
27. Neda Ukraden >Konachno<
28. No comment >Nek ti je<
29. Pero Stefanovic >Vila moga sna<
30. Rastko Jankovic feat. Kubura >Djige, djige<
31. Sasha Kovachevic >Korak do dna<
32. SLadjana Ivanishevic >Maximalno<
33. Sonja Kocic >Prichaj mi<
34. Tropico band >Jedan al' vredan<
35. Trio pasazz >Boom<
36. Vanja Radovanovic >Izvini ne menja ljude<
37. Zzelimir >125<
38. Ziki >U sobi sa njom<
39. Zorana Pavic >I bogati plachu<
40. Zeljko Vasic >Samo moja<

-- -- --

pozdrav, PR Aqua
 
Bend IRISH STEW ce odrzati koncert povodom promocije svog prvog albuma pod nazivom
"So Many Words..." koji izdaje One Records!

Koncert ce se odrzati u klubu AKADEMIJA u subotu, 29.OKTOBRA sa pocetkom u 22h!!!
Cena karte bice 200 din. na dan koncerta kao i u pretprodaji(Akademija, Plato Music store),
a na samom koncertu ce moci da se kupi i njihov pomenuti cd po promotivnoj ceni od 200 din.
i to nedelju dana pre zvanicnog izlaska u prodaju!!!

Ukoliko do sada niste imali prilike da uzivo vidite ili cujete ovaj mlad i perspektivan bend koji svira mesavinu irskog
folka i malo blaze varijante punk-rocka, njihov prvi singl za pesmu WHY mozete downloadovati klikom na sledeci link:
http://users.verat.net/~celtic/Irish Stew - Why.mp3 -(Desni klik, Save Target As)

Ukoliko ste ljubitelj muzike koja siri pozitivne vibracije i stvara paklenu atmosferu
i ako jos volite da pijete pivo koje je neizbezno kada je ova vrsta muzike u pitanju
posetite njihov sajt na adresi: www.irishstew.net

Pozdrav
 
Bend IRISH STEW ce odrzati koncert povodom promocije svog prvog albuma pod nazivom
"So Many Words..." koji izdaje One Records!

Koncert ce se odrzati u klubu AKADEMIJA u subotu, 29.OKTOBRA sa pocetkom u 22h!!!
Cena karte bice 200 din. na dan koncerta kao i u pretprodaji(Akademija, Plato Music store),
a na samom koncertu ce moci da se kupi i njihov pomenuti cd po promotivnoj ceni od 200 din.
i to nedelju dana pre zvanicnog izlaska u prodaju!!!

Ukoliko do sada niste imali prilike da uzivo vidite ili cujete ovaj mlad i perspektivan bend koji svira mesavinu irskog
folka i malo blaze varijante punk-rocka, njihov prvi singl za pesmu WHY mozete downloadovati klikom na sledeci link:
http://users.verat.net/~celtic/Irish Stew - Why.mp3 -(Desni klik, Save Target As)

Ukoliko ste ljubitelj muzike koja siri pozitivne vibracije i stvara paklenu atmosferu
i ako jos volite da pijete pivo koje je neizbezno kada je ova vrsta muzike u pitanju
posetite njihov sajt na adresi: www.irishstew.net

Pozdrav
 
ne bih da prerano i ne daj boze nepotrebno sirim euforiju ali docuo sam da se razgovara sa saxonom za sledece leto......uhuhuhuhhu bice veselo

ja vec spremio ekipu :lol:
sad cu i da pocnem da se malo pripremam za dranje.....joj bice veselo

e, oath, ajmo se strpamo u prvi red i da ceo koncert urlamo tamo da nas puste da sviramo wheels of steel :lol:
uostalom ti biraj pesmu,samo mi javi da navezbam
 
Vece Indije
U pozorištu Dadov

22.10.2005. u 20 casova
ulaz 250.din.

Etno-duhovna muzika- Darko Ostijic (Ogi, Minka, Dakša) iz Sarajeva, indijski ples, video-slajd projekcija "Ganga u Himalajima", degustacija indijske kuhinje.

Nagradite sebe putovanjem u Indiju. Doživite pesmu i ples severne Indije,
popnite se na Himalaje i pojedite somosu ili papadam.
Sve to za svega par sati u pozorištu Dadov u centru Beograda

Darko Ostojic, poznat kao Ogi-ex basista Zabranjenog pušenja ili kao Minka iz "Top liste nadrealista", sada kao Dakša u sarajevsko-beogradskom muzickom sastavu, ponovo u Beogradu, svira, peva i živi u indijskoj muzici.

Najradosniji period - mesec Kartik (oktobar-novembar) okuplja Indijce u pesmi i plesu, u paljenju lampica u putovanju po svetim mestima... Odmah nakon perioda monsunskih kiša koje su ugasile vrelinu leta ovo je mesec festivala i ljubavi.

Pesme stvorene u narodu severne Indije pevane na polju, u hramu ili na seoskom trgu, pesme koje nose poruku ljubavi i cežnje, kao i radosti i duhovnosti, pesme pisane na hindiju i bengaliju, oslušnite ih i proverite da li odjekuju u Vama.
Ples Bharat-natyam je u poslednjem milenijumu izašao izvan zidova drevnih hramova i predstavio se narodu. Ranije je bio rezervisan samo za bogove i kraljeve, a sada je taj ples ambasador koj nosi pecat indijske umetnosti i kulture celom svetu. Veceras ga pored naše Violete Purhmajer, plešu i tri gošce iz Sarajeva.

Bacite pogled sa Tapovana (4500m) i pronadite izvor Gange u zabiti indijskog dela Himalaja. Prošetajte se sedeci uz putopisnu projekciju Miloša Blanuše.

Na samom kraju doživite Indiju i culom ukusa, ovaj put probajte somosu pecivo, punjeno povrcem ili papadam (još bolje).


Cena ulaznice je 250 din.

Ovaj program za Vas je priredilo Društvo prijatelja Indije uz pomoc Vaišnavske verske zajednice.

22.oktobar 2005. Pozorište "Dadov", Ðure Salaja 6

Informacije na telefon 063/396-237 Miloš Blanuša madhva@eunet.yu

Rezervišite kartu na 064/2480677 (Sale) ili je kupite na blagajni "Dadova"
 

Back
Top