Konacno....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi zaboravili smo Banshee, a ona je jedino pravo osveženje među moderatorima na ovom podforumu. Ženstvena i pametna, odlučna i objektivna, i onako - baš fina i kada opominje i kažnjava :smile:
Sjajna osoba...
Nadam se da cu je upoznati ovog ljeta. Bar je ona tako obecala. Ko zna, mozada joj se budem i udvarao. Prije par godina sam to i pokusao ali ona je tada bila mnogo mladja...
 
Ljudi zaboravili smo Banshee, a ona je jedino pravo osveženje među moderatorima na ovom podforumu. Ženstvena i pametna, odlučna i objektivna, i onako - baš fina i kada opominje i kažnjava :smile:

pa logicno je da je zenstvena mislim stvarno, nije vozac hladnjace od 20 tona:rolleyes:
e da cestitke novom pojacanju moderatorske ekipe:) ,sad je pravo vreme da i i najdugovecniji mod u trojci penzionise :mrgreen:
 
Ekonomija u Srbiji ne funkconiše,da je obrnuto pola političara u zadnjih 20 godina bi bilo u zatvoru,znači to izostavljam,odnosima prema komšijama si radikalniji od svih nas,samo što koristiš finiju retoriku i ostaje spoljna politika...većina nas ne vidi kako da se postavimo prema Amerima.

Sto se tice vasih komsija mozda samo prema Albancima, 'ebiga genetska netrpeljivost prema svemu sto je muslimansko, ALI imam dobrih prijatelja u NP koji su muslimani... prema ostalima sam manje vise isti.... radikali su mi totalno antipaticni, jeftini demagozi koji jednu te istu pricu proturaju vec 20 godina.... odnosno, opste blagostanje kad oni dodju na vlast i naravno hleb za 3 din, tu je i licemerni potez sa angazovanjem americke kompanije za kampanju cije je placanje islo preko Zeljka Mitrovica i njegove kompanije, a sa druge strane pljuju taj isti mrski zapad.... o sps-u ne treba trositi reci.....DSS kombi strank pre dolaska na vlast, dobar deo funkcionera umesan u ubistvo Zorana Djindjica... ovo ti sa sigurnoscu tvrdim.... sef BIA, sef RTS-a, onaj iz Haga i jos par zanimljivih kreatura poput Aca Tomica koji bi trebao da lezi na robiji zbog izdaje.... recimo zbog istih stvari zbog kojih je uhapsen Perisic...samo on je radio sa Ruskom stranom.... takodje veciti legalista koji bi zavrsio u zatvoru da nije bilo sefa FSB koji je "zamolio" Vladu Zorana Zivkovica da ne iskusava krhku demokratiju privodjenjem Kostunice.... o drugim legalistickim potezima koje je on uspeo da izvede za ovih osam godina takodje je sve manje vise poznato.... Sem onog, ko je ubio Gavrilovica radnika DB-a.... LDP previse ekstremna za mene, imaju fin prioritet sto se Evrope tice.... da se zalazu recimo za podelu Kosova mislim da bi imali daleko veci broj glasaca.... I na kraju DS, stranka koju u Srbiji simpatisem zato sto vodi najodgovorniju politiku od svih na politickoj sceni Srbije... Iako Boris Tadic nema onu harizmu koju je imao Zoran, ipak je oko sebe okupio ljude koji imaju dovoljno kvaliteta i znanja, da iscupaju ovu zemlju iz blata bez upotrebe previse ekstremistickih stavova....

Toliko....:mrgreen:
 
Poštovane kolege,

Pozdravljam vas sve ovom prilikom, i prijatelje i "neprijatelje" :lol:

i zahvaljujem se i na podršci i na sumnjama i na negodovanju.
Vi, samo takvi, različiti, možete da me održite da ostanem normalan (ako ,naravno jesam :lol: )
Ovo moderisanje jeste nezgodacija, ali vas uveravam da niko nema razloga
da strahuje od nekakve odmazde ili mog nepriličnog ponašanja, različitog od
onog kakvog me već poznajete.

Na mom Blogu (jedan od dva) sam kao običan korisnik otvorio temu "Zamerke na moj račun".
Što se mene tiče, ko god ima nešto da me "opljuje" neka to slobodno uradi i tamo.
Tamo poruke neću brisati - ni jednu! Ne bih ni ovde, ali, razni ljudi-razne ćudi, na žalbe moram
da reagujem ... One koje su opravdane.

Ako me pitate, a ne pitate, budite takvi kao što jeste, jer samo tako ste zanimljivi.

Sve vas pozdravljam.

PS. Večeras ova tema mora da "leti" ... Sorry.
 
Sto se tice vasih komsija mozda samo prema Albancima, 'ebiga genetska netrpeljivost prema svemu sto je muslimansko, ALI imam dobrih prijatelja u NP koji su muslimani... prema ostalima sam manje vise isti.... radikali su mi totalno antipaticni, jeftini demagozi koji jednu te istu pricu proturaju vec 20 godina.... odnosno, opste blagostanje kad oni dodju na vlast i naravno hleb za 3 din, tu je i licemerni potez sa angazovanjem americke kompanije za kampanju cije je placanje islo preko Zeljka Mitrovica i njegove kompanije, a sa druge strane pljuju taj isti mrski zapad.... o sps-u ne treba trositi reci.....DSS kombi strank pre dolaska na vlast, dobar deo funkcionera umesan u ubistvo Zorana Djindjica... ovo ti sa sigurnoscu tvrdim.... sef BIA, sef RTS-a, onaj iz Haga i jos par zanimljivih kreatura poput Aca Tomica koji bi trebao da lezi na robiji zbog izdaje.... recimo zbog istih stvari zbog kojih je uhapsen Perisic...samo on je radio sa Ruskom stranom.... takodje veciti legalista koji bi zavrsio u zatvoru da nije bilo sefa FSB koji je "zamolio" Vladu Zorana Zivkovica da ne iskusava krhku demokratiju privodjenjem Kostunice.... o drugim legalistickim potezima koje je on uspeo da izvede za ovih osam godina takodje je sve manje vise poznato.... Sem onog, ko je ubio Gavrilovica radnika DB-a.... LDP previse ekstremna za mene, imaju fin prioritet sto se Evrope tice.... da se zalazu recimo za podelu Kosova mislim da bi imali daleko veci broj glasaca.... I na kraju DS, stranka koju u Srbiji simpatisem zato sto vodi najodgovorniju politiku od svih na politickoj sceni Srbije... Iako Boris Tadic nema onu harizmu koju je imao Zoran, ipak je oko sebe okupio ljude koji imaju dovoljno kvaliteta i znanja, da iscupaju ovu zemlju iz blata bez upotrebe previse ekstremistickih stavova....

Toliko....:mrgreen:
Eto vidiš.Bar u 80% stvari se slažemo.Razlika je samo što ja nisam DS...a ni radikal.:mrgreen:
 
Ljudi zaboravili smo Banshee, a ona je jedino pravo osveženje među moderatorima na ovom podforumu. Ženstvena i pametna, odlučna i objektivna, i onako - baš fina i kada opominje i kažnjava :smile:

i ako sam imao sa njom par da kazem "sukoba" iz ranijih vremena i ako smo politicki neistomisljenici , slazem se u potpunosti sa tobom za ovo vreme koliko je moderator banshee je dokazala da u potpunosti zasluzuje to zvanje , da je odmerena i objektivna tj ponasa se u potpunosti onako kako moderator to treba da radi.

zato mislim da bi u buducnosti ovde trebali da ostanu moderatori lacibg i banshee . iron lord bi mogao da dobije boracku penziju i da lagano ide da peca stuke na dunavu i igra sah na strandu :)
 
Što se tiče Banshee, kao "kolega s posla"ću je podržati i zaštiti.

Ali, ako ode u C.G na more, nek joj je bog u pomoći ... Vidim više "napasnika" koji bi da dođu do nje ... :lol:

Valjda će umeti da se odbrani ... :lol:
 
To je oko Banshee dakle rešeno... Paola je renesansa :D, sad još samo ostaje da se raspravi pitanje tih štuka i Iron Lorda...
Što da ide na Dunav? nek dođe, sa familijom, do Jonskog mora da malo moderiše s italijanske tačke gledišta, a ne da se penzioniše :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top