Konacno....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
verovacemo ti sve tek kada kazes kolko klonova imaju iron i jom.... i naravno koji su....

Šališ se ? :shock: Kako misliš da ja to znam ? Ili da vidim ?

Pa moja platforma je samo dopunjena opcijama za brisanje poruka, zatvaranje tema, kažnjavanje ...

Ako ne veruješ, pitaj nekog kome sigurno veruješ. Jer, misliš li da imam razloga da te lažem ?
 
...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija uz nadu da je ovaj potez "uprave" ujedno i najava dobrih starih vremena na krsti koja je bila najdemokraticniji i najbolji forum u Srbiji i imala najvecu popularnost sve do dolaska pojedinaca koji su svojom arogancijom i losim i pristrasnim moderisanjem oterali mnoge dugogodisnje clanove.

ja sam mu juce cestitao, tada sam i saznao. mislim da je jedan o tri forumasa suprotnog tabora koji je normalan. mislim ne verujem da ce gledati ko je sa koje strane, vec onako ni po babu ni po stricevima. i nadam se da ce zadrzati smisao za humor. ovde je to zaista potrebno.
 
Što se tiče Banshee, kao "kolega s posla"ću je podržati i zaštiti.

Ali, ako ode u C.G na more, nek joj je bog u pomoći ... Vidim više "napasnika" koji bi da dođu do nje ... :lol:

Valjda će umeti da se odbrani ... :lol:
Pretproshle godine smo se dogovarali da se nadjemo na koncertu Rolling Stones-a, ali izgleda da joj cale nije dao da dolazi ovamo ili tako nesto (ne sjecam se najbolje)...
Nekako u medjuvremenu i ja bijah banovan sa foruma tako da izgubih shansu ... Evo juce, saznah da je ona dobra drugarica od moje dobre drugarice kod koje ce doci ovog ljeta pa eto meni moje shanse... Ali sto da radim, ja sam ipak malo stariji od nje. Ma nema veze, ova omladina je i onako liberalnih shvatanja pa ce vidimo. Nego, meni ce biti problem sa 3 - 4 forumashice u isto vrijeme, pa ako ima nekakav sponzor da sponzorishe bar dvije iz ekipe - ne racunajuci mene ! :lol: :lol: :lol:
 
Šališ se ? :shock: Kako misliš da ja to znam ? Ili da vidim ?

Pa moja platforma je samo dopunjena opcijama za brisanje poruka, zatvaranje tema, kažnjavanje ...

Ako ne veruješ, pitaj nekog kome sigurno veruješ. Jer, misliš li da imam razloga da te lažem ?

tebi su znachi dali status moda pripravnika.... sorry bro ondaK... zaboravi sha rekoh i sretno.... razlog vishe da razumem odluku mnogih koji nece da postuju vishe ovde.

poz
 
...i na PDF "Politika" da se desi nesto dobro.Pozdravljam novog moderatora Lacija

Izvin'te, jel' to sad znači da imamo "moderatorsku opoziciju"??:D:D

Čestitam Laci, super vest. Mislim... bar se nadam da je za mene super. Ako ništa drugo, progledaćeš mi kroz prste zbog Zlata... makar.:heart::D

Šalim se. Stvarno odlična vest. Mada nam svi najbolji forumaši odoše u moderatore, još samo fali da se "odmetnu" Filatelista, Neša, Dell Boy i još poneki, izvinjavam se što ih ne navodim i onda se i ja prijavljujem. Šta ću drugo.
 
tebi su znachi dali status moda pripravnika.... sorry bro ondaK... zaboravi sha rekoh i sretno.... razlog vishe da razumem odluku mnogih koji nece da postuju vishe ovde.

poz

:lol:

uvredjen i povredjen.....

Ti pitas za necije klonove.... Ljudi je l' danas 11. maj?

Posto je ovaj matori licemer obecao da ce tek tada da se vrati? :lol:

Njegova rec... vredi.....
 
tebi su znachi dali status moda pripravnika.... sorry bro ondaK... zaboravi sha rekoh i sretno.... razlog vishe da razumem odluku mnogih koji nece da postuju vishe ovde.

poz

citat iz znamenite wikipedia-e
Error refers to a difference between actual behavior or measurement and the norms or expectations for the behavior or measurement. The concrete meaning of the Latin word error means "wandering" or "straying", although the metaphorical meaning "mistake, misapprehension" is more common.

A odnosi se na na grešku u razmišljanju koju si ovde ispoljio.
Nisi i niste fer u odnosu na Krstaricu,, niste drugari nama koji vas volimo i kada vam se suprotstavljamo ili vas zekimo i niste spremni za borbu mišljenja.

Pozdrav, ali od tebe sam očekivala zaista puno više.
Ja dižem ruke od patriota u emigraciji, ma šabmegabri :-x:evil::evil:
 
:lol:

uvredjen i povredjen.....

Ti pitas za necije klonove.... Ljudi je l' danas 11. maj?

Posto je ovaj matori licemer obecao da ce tek tada da se vrati? :lol:

Njegova rec... vredi.....
sam te ja citirao, uvredio il se uvek osetis prozvanim kad spomenem iron-a?


bas me zanima kako ce da novo rukovodstvo ovog pdf-a reaguje i da li ce da odstrani neprozvanog korisnika markelju makar na mesec dana zbog ove uvrede? a mozda i nece? mozda ce da ga samo izgrde...
 
citat iz znamenite wikipedia-e
Error refers to a difference between actual behavior or measurement and the norms or expectations for the behavior or measurement. The concrete meaning of the Latin word error means "wandering" or "straying", although the metaphorical meaning "mistake, misapprehension" is more common.

A odnosi se na na grešku u razmišljanju koju si ovde ispoljio.
Nisi i niste fer u odnosu na Krstaricu,, niste drugari nama koji vas volimo i kada vam se suprotstavljamo ili vas zekimo i niste spremni za borbu mišljenja.

Pozdrav, ali od tebe sam očekivala zaista puno više.
Ja dižem ruke od patriota u emigraciji, ma šabmegabri :-x:evil::evil:
Ovo što si napisala je delimično tačno...žene uspostavljaju komunikacije i šire emocije i pozitivne vibracije dok muškarci ratuju.
 
PS. Večeras ova tema mora da "leti" ... Sorry.


Pa posto mora da leti jedan mali poklon uz puno srece za novi posao...:mrgreen:

171820fuu6zmaxwq.gif
 
ja sam mu juce cestitao, tada sam i saznao. mislim da je jedan o tri forumasa suprotnog tabora koji je normalan. mislim ne verujem da ce gledati ko je sa koje strane, vec onako ni po babu ni po stricevima. i nadam se da ce zadrzati smisao za humor. ovde je to zaista potrebno.

Uopste nije bitno iz kog je tabora, tu si potpuno u pravu. Covek je odmeren, kulturan, nepristrasan. Recju, bas kakvog se pozeleti moze za moderatora.A to mozes videti vec po tome kako se ponasa prvi dan svog moderisanja a kako se Iron ponasao. Nema zlobe, sujete, osvetoljubivosti...bas mi drago sto je covek mod. Mada moram da primetim da se i Iron popravio jer u protivnom bi bilo bar 10-tak zakljucanih tema na prvoj stranici i ko zna koliko jos obrisanih sto bi oteralo svakog iole normalnog forumasa kao sto je i mene oteralo posle mnogobrojnih apela i kampanje za smenu Irona.
 
Poštovane kolege,

Pozdravljam vas sve ovom prilikom, i prijatelje i "neprijatelje" :lol:

i zahvaljujem se i na podršci i na sumnjama i na negodovanju.
Vi, samo takvi, različiti, možete da me održite da ostanem normalan (ako ,naravno jesam :lol: )
Ovo moderisanje jeste nezgodacija, ali vas uveravam da niko nema razloga
da strahuje od nekakve odmazde ili mog nepriličnog ponašanja, različitog od
onog kakvog me već poznajete.

Na mom Blogu (jedan od dva) sam kao običan korisnik otvorio temu "Zamerke na moj račun".
Što se mene tiče, ko god ima nešto da me "opljuje" neka to slobodno uradi i tamo.
Tamo poruke neću brisati - ni jednu! Ne bih ni ovde, ali, razni ljudi-razne ćudi, na žalbe moram
da reagujem ... One koje su opravdane.

Ako me pitate, a ne pitate, budite takvi kao što jeste, jer samo tako ste zanimljivi.

Sve vas pozdravljam.

PS. Večeras ova tema mora da "leti" ... Sorry.


Мом драгом колеЗи Лацију, све најбоље као моду на Политици! :D


Hasta Siempre - Comandante Che Guevara


П.С. Нек ти је срећно и дуговечно!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top