Kompliment ili uvreda? = par pitanja =

Zanima me vaše mišljenje o sledećem:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom?

2. momci, zbog čega takvo ponašanje?

3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?

4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?

Ako slučajno postoji forumaš kome zvizde na ulici neka iznese svoje misljenje
:rumenko:

Uopste to ne smatram za vredjanje ili blamiranje. Ako sam raspolozena odreagujem kako-kad, uvek bude simpa, a ako nisam samo iskuliram..

Stvarno ne lupam misli o mehanizme tudjih mozgova da bih znala zasto nesto rade.. reagujem na samu radnju u datom trenutku..

Ne bih znala za najbolji/najgoru... valjda to zavisi od trenutka, situacije u kojoj neko nesto kaze, a i od tvog psihickog stanja... stvarno jako otvoreno pitanje SKV...
 
Poslednja izmena:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom? Sve najbolje
2. momci, zbog čega takvo ponašanje?Zato sto je zaboravila da obuce nesto duze od dopicnjaka..ili nije..svejedno zato sto oce da je gledaju u djanu pa da joj skrenemo paznju da joj je uspelo i da bi je ebali
3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?Burno reagujem posto bi se ****** da joj ne udje i onda kao koji seljak..a posle 20 metara se okrece da vidi koji je auto u pitanju
4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?
Najbolji kompliment da mi svirne riba i zvizdi za mnom..a uvrede ne primecujem
 
Zanima me vaše mišljenje o sledećem:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom?

2. momci, zbog čega takvo ponašanje?

3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?

4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?

Ako slučajno postoji forumaš kome zvizde na ulici neka iznese svoje misljenje
:rumenko:
1. primitivizam ali i stvar temperamenta,uglavnom mi se desavalo u juznjackim zemljama. uspaljeni arapi to posebno vole da rade, jer valjda po svojim saudijskim arabijama odma leti kita cim pogledas u nedozvoljenom smeru.ono mozes da budes raspala potpuno,u pocepanoj rastegnutoj odeci,al su tolko uspaljeni da mislim da bi nekad i za opaticom dobacivali.
3. dogadja se, reagujem tako sto prodjem i ignorisem komentare.
4. za sad je nema...sve sta ne valja kod mene vec znam i sama i boli me dlakavo dupe za to,jos ako su anonimni,e tek onda. mada jedva cekam priliku da razvezem jezicinu ako sam u raspolozenju :) to je uglavnom posednje sto ocekuju, mislim taj tip kvazi kurcevitih muskaraca :neutral:
 
Zanima me vaše mišljenje o sledećem:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom?

2. momci, zbog čega takvo ponašanje?

3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?

4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?

Ako slučajno postoji forumaš kome zvizde na ulici neka iznese svoje misljenje
:rumenko:

Ma ne primecujem,nista,ni zvizdanje,ni odmeravanje,ni dobacivanje...........nista tako ne vredi......zna se kako stvari idu...........:cool:
 
mislim da je alkohol uglavnom razlog takvom bahatom i nekulturnom ponasanju i provokaciji...i masa...ekipa,nikad pojedinac ...
a nagore mi je bilo kad mi je devojka rekla u ochi posle sexa da mi je mali ****** i da nista nije osetila i smejala se pole toga ,na vratima, kad sam je ispratio smejala se isto ,mislim da je jos drzalo ...eto sad znas :neutral:

gresis sinak silno gresis :lol:
 
nisu mi trubili iz auta al jesu dobacivali...isto s drugo pakovanje...ignorisem...ako mu pridajes znacaj jos vise ce da ti se nakaci
mislim da su napaljene budale, prosti i td...kreten jednom recju :lol:

a stvarno sto to rade????

Evo ja napisah gore..a i nappy lepo kaze ne svirkaju grobovima..nego vi stvarno mislite da su oni napaljeni i da je iko ikad na tu foru yebo nesto?:lol:
 
Zanima me vaše mišljenje o sledećem:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom?

2. momci, zbog čega takvo ponašanje?

3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?

4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?

Ako slučajno postoji forumaš kome zvizde na ulici neka iznese svoje misljenje
:rumenko:

zvizdanje,dobacivanje,sviranje iz auta,pracenje autom,ono kao uspori pa za tobom... :dash: :dash: :dash:

primitivnost,seljakluk,idiotizam...mrzim to...

kompliment i uvreda? pojma nemam...ne pada mi sad nishta na pamet...
 
Evo ja napisah gore..a i nappy lepo kaze ne svirkaju grobovima..nego vi stvarno mislite da su oni napaljeni i da je iko ikad na tu foru yebo nesto?:lol:

na tu foru nije ebo niko...mislim valjda...ne znam kolko treba budes piglu pa da mu pridjes i kazes fala srce aj sad da se kresnemo :lol:
a da li su napaljeni...otkud znam...poneki jesu...vidi se dzordzi...a neki samo kenjjaju ko foke
 
na tu foru nije ebo niko...mislim valjda...ne znam kolko treba budes piglu pa da mu pridjes i kazes fala srce aj sad da se kresnemo :lol:
a da li su napaljeni...otkud znam...poneki jesu...vidi se dzordzi...a neki samo kenjjaju ko foke

Pa to ti pricam bre kakva napaljenost ko bi reko jedva sam cekala da mi neko svirne da polegamo:lol:te koje to tvrde se ni ne okrenu da vide ko je i zasto svirao..obicno su nedoyebane i isfrustrirane i sve poznate fore trpaju u isti kosh..a ona koja gleda kitu redovno svakako ima samopouzdanja i pogledace ko sta oce tim da postigne..ako treba reci ce sta je macani jel bi nesto opalili..pa operite prvo auto spolja i iznutra..nije valjda da nemate 450dindzi:lol:
 
a sto se tice pitanj o komplimentima i uvredama...ne pamtim ni jedno ni drugo kad je od strane nekih nevaznih osoba...pogotovo tih sto dobacuju...paz da necu da mu napravim mesta i memoriji mog mozga
321.gif

pamte se samo upucene od osoba do kojih mi je stalo
 
Zanima me vaše mišljenje o sledećem:
1. šta mislite o tipovima koji kad vide curu na ulici sednu na sirenu ili stanu i zvizde za njom?

2. momci, zbog čega takvo ponašanje?

3. da li se ovo kome događa i kako reagujete?

4. koji vam je najbolji kompliment/najgora uvreda koju možete primiti od suprotnog pola?

Ako slučajno postoji forumaš kome zvizde na ulici neka iznese svoje misljenje
:rumenko:

1.2 Mislim da zele da skrenu paznju te devojke na sebe.Ponekad to izgleda malo prosto ali ako su mladje osobe u pitanju pomalo slatko
3.Obicno se nasmesim jer u tome nema niceg loseg osim ako nije vulgaran
4.Na to ne mogu da odgovorim jer uvek zavisi ko te reci izgovara jer nemaju istu jacinu kod svakog
 
Pa to ti pricam bre kakva napaljenost ko bi reko jedva sam cekala da mi neko svirne da polegamo:lol:te koje to tvrde se ni ne okrenu da vide ko je i zasto svirao..obicno su nedoyebane i isfrustrirane i sve poznate fore trpaju u isti kosh..a ona koja gleda kitu redovno svakako ima samopouzdanja i pogledace ko sta oce tim da postigne..ako treba reci ce sta je macani jel bi nesto opalili..pa operite prvo auto spolja i iznutra..nije valjda da nemate 450dindzi:lol:

ne znam za auto nisu mi svirali nikad...u stvari ne znam da li su jer ja se u zivotu nisam okrenula kad cujem da neko svira da vidim zasto svira...niti mi je palo na pamet da meni svira...uvek pomislim tamo nekome da se pomeri sta li...sto da se okrecem to da gledam bas me briga
al za ovo dobacivanje na ulici, kaficu i slicno...pa tu ga vidim kontas...vidim da nekima piccka iz ociju viri ...takvi bi da ebu nesto pa vise ne znaju sta da urade :lol: a nemaju muda da pridju...ja mislim da su to pizdde od ljudi koji oce da se ebu a da im ne udje....a ima onih drugih koji dobacuju al su uljudniji malo da se tako izrazim...finije to rade...pa kad dobace nije neki prostakluk, barem on tako misli, licno mislim da bilo koja vrsta dobacivanja jeste prostacko ponasanje, al vratimo se njemu, dakle on misli da je fin i onda ceka reakciju ako ga pogledas i nasmesis mu se onda ti prilazi ako ga ignorises il odustaje il ti onda dobaci nesto pogrdno, kao sveti se :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Kad god mi se tako nesto desi, ni ne usudjujem se da pogledam u tom pravcu jer me tako nesto uvek uplasi i odmah pomislim na najgore, jer su mene i drugaricu tako jednom terali da udjemo u automobil, ali je, sva sreca, bas tada naisao moj tata kojeg sam pozvala da me saceka. Mozda zvucim glupo, ali u ovom ludom svetu u kome danas zivimo se nikad ne zna.

Ne mislim nista narocito o tim momcima, ali mi je sve to generalno jako bezveze i ne smatram to komplimentom, cak se strasno postidim i osetim ruzno. Volim da se obucem provokativno, ali kada se desi tako nesto, obavezno prebacim sebi.

Kada sam sa plesnom grupom nastupala u topovima i boksericama, sva car plesa je nestajala jer sam se brinula sto u publici sede moja porodica, komsije, rodjaci. Ne volim kad me neko komentarise na taj nacin.

Jedno vreme sam smatrala uvredom sto su me zvali Palcica, ali sada mi je, kada sam sazrela, to slatko. Najlepsi kompliment mi je kad mi decko kaze da sam njegov cvetic... :) Mislim da je to predivno, nezno i romanticno...
 
Kad god mi se tako nesto desi, ni ne usudjujem se da pogledam u tom pravcu jer me tako nesto uvek uplasi i odmah pomislim na najgore, jer su mene i drugaricu tako jednom terali da udjemo u automobil, ali je, sva sreca, bas tada naisao moj tata kojeg sam pozvala da me saceka. Mozda zvucim glupo, ali u ovom ludom svetu u kome danas zivimo se nikad ne zna.

Ne mislim nista narocito o tim momcima, ali mi je sve to generalno jako bezveze i ne smatram to komplimentom, cak se strasno postidim i osetim ruzno. Volim da se obucem provokativno, ali kada se desi tako nesto, obavezno prebacim sebi.

Kada sam sa plesnom grupom nastupala u topovima i boksericama, sva car plesa je nestajala jer sam se brinula sto u publici sede moja porodica, komsije, rodjaci. Ne volim kad me neko komentarise na taj nacin.

Jedno vreme sam smatrala uvredom sto su me zvali Palcica, ali sada mi je, kada sam sazrela, to slatko. Najlepsi kompliment mi je kad mi decko kaze da sam njegov cvetic... :) Mislim da je to predivno, nezno i romanticno...

:zcepanje: ti si i dalje jedno veeeeeliko dijete... :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
 

Back
Top