зашто пуначке особе бирају мршаве или чак згодне партнере?

Ima log'ke. Slican se slican raduje i tako to. Ali postoji i hijerarhija osobina gde se manje bitne osobine mogu zanemariti ako su prisutne neke bitnije. Recimo, mozda ima lepo lice, a muskarac vise ceni lice nego telo ( taj sam. )
и ђе је разлика између мог и твог размишљања

?

увиђела сам проблем и у твом систему
 
и ђе је разлика између мог и твог размишљања

?

увиђела сам проблем и у твом систему

Tesko je naci osobu koja ti po svakoj stavci idealna pa se s tim manje bitne osobine zrtvuju / zanemaruju zarad bitnijih.
 
Ima log'ke. Slican se slican raduje i tako to. Ali postoji i hijerarhija osobina gde se manje bitne osobine mogu zanemariti ako su prisutne neke bitnije. Recimo, mozda ima lepo lice, a muskarac vise ceni lice nego telo ( taj sam. )
Moguće.
Kilogrami mi nikada nisu bili presudni. Ja na to uopšte ne obraćam pažnju.
Ne radi mi dugme za alarm kad se neko ugoji.
 
да ти ниси онај што је пудлицу држао у наручју ?

мојне ме нервирати

Немам појма, неколико њих каже да сам женско, ти да сам онај, можда сам нешто између.
 
Meni je bitno da je nezna prema meni. Da me voli brate. Da me ljubi i da mi s vremena na vreme ucini nesto lepo. Da me saslusa, razume...
I da plati pitje brate.
шта фали ако и ти понесеш свој новчаник?

кад свак своје плати не боли глава, људи су некако опуштенији

опуштеније се наручује у ресторану овако ако он жели да части вазда бирам оно што мало кошта а уствари ми се једе риба или морски плодови
 
А ово је богиња:

1710001085733.png

:):heart:
 
Ta necemo sad da placemo zato sto zivot nije u svakom sitnom crevcu idealan :)

па сад ја сматрам да би почетак требао бити идеалан а то што се између дешава на то немамо неки ветји утицај издешава се доста и не предвиђеног
 
шта фали ако и ти понесеш свој новчаник?

кад свак своје плати не боли глава, људи су некако опуштенији

опуштеније се наручује у ресторану овако ако он жели да части вазда бирам оно што мало кошта а уствари ми се једе риба или морски плодови
E da bre ti si iz njemacku daj objasni ovim damicama ovde malo sto te nema na tim temama?
 
па сад ја сматрам да би почетак требао бити идеалан а то што се између дешава на то немамо неки ветји утицај издешава се доста и не предвиђеног

Pozeljno je da bude idealan ali nije neophodno. Prvo, da li idealan postoji? Pricam o idealnom za tebe, ne o idealnom generalno. Drugo, ako postoji, da li je slobodan? Trece, ako postoji i slobodan je, da li mozes da ga pronadjes i da ga pridobijes za sebe? Sta ako ne mozes da imas idealnog? Hoces li ostati do kraja zivota sama ili ces izabrati nekog ko je manje idealan a ko je iznad donje granice prihvatljivosti? I zasto bi on trebao da pati zbog toga sto nije tvoj idealni?
 
Ima log'ke. Slican se slican raduje i tako to. Ali postoji i hijerarhija osobina gde se manje bitne osobine mogu zanemariti ako su prisutne neke bitnije. Recimo, mozda ima lepo lice, a muskarac vise ceni lice nego telo ( taj sam. )

Tesko je naci osobu koja ti po svakoj stavci idealna pa se s tim manje bitne osobine zrtvuju / zanemaruju zarad bitnijih.
Upravo tako.
мени ово некако звучи тужно
Zašto?

Osoba nije lampa pa kada je pogledaš pomisliš "Dobra visina, boja odgovara, dezen savršen, svetlost baca polihromatski, ne troši mnogo - savršena!"
па сад ја сматрам да би почетак требао бити идеалан а то што се између дешава на то немамо неки ветји утицај издешава се доста и не предвиђеног
Šta je za tebe početak? Prvi pogled, susret ili prva nedelja, mesec? Nije važan početak već sve posle njega.
 
E da bre ti si iz njemacku daj objasni ovim damicama ovde malo sto te nema na tim temama?
била сам на тим темама и рекла сам шта мислим
само што кад кажем онда одем на другем теме јер немам намјеру да некоме натурам моја убеђења јер смо чули да су често упитни

мени не али другима
 
Pozeljno je da bude idealan ali nije neophodno. Prvo, da li idealan postoji? Pricam o idealnom za tebe, ne o idealnom generalno. Drugo, ako postoji, da li je slobodan? Trece, ako postoji i slobodan je, da li mozes da ga pronadjes i da ga pridobijes za sebe? Sta ako ne mozes da imas idealnog? Hoces li ostati do kraja zivota sama ili ces izabrati nekog ko je manje idealan a ko je iznad donje granice prihvatljivosti? I zasto bi on trebao da pati zbog toga sto nije tvoj idealni?
ја мислим да то има везе и са годинама док смо млади итекако јуримо идеал и нисмо баш спремни да одступимо , напротив

опет ако дођемо у тако неке године превлада самотја и прије смо спремни да бирамо и што се неуклапа у свим сверима јер превлада жеља да нисмо више сами
 

Back
Top