kompleks nize vrednosti

kompleks_nize_vrednosti:
A sto ce biti zatvorena???
Nisi ti niko ovde da zatvaras teme cak nisi ni administrator.

Eto, vidiš kako umeš ti da odgovoriš, i to bez nekog premišljanja, ono što jeste.
Drugo, nisi ti klinac, pa da moraš stalno da se pozivaš na oca kao uzrok svog problema.
Kaži sebi "Marko, ovo ti ne valja, ali u ovim stvarima si dobar" i stalno radi na sebi. I za sebe. Potrebno je da se udaljiš od fizičkog prisustva oca, ako ne da se odseliš, onda recimo ..spremaj ispite u biblioteci ili čitaonici, druži se sa što više ljudi. Izlazi i organizuj sebi vreme. Organizacija je super stvar.
Ako si totalni kreten, onda nastavi da piješ te lekove, dozvoli sebi da te psihijatri drogiraju, i pogledaj film "Let iznad kukavičjeg gnezda"...
Ribe će same da dođu. Toliko da mogu i da ti se smuče :lol:
I ne kukaj više, nema potrebe za tim..
 
HeBePoBaTaH_:
Drugo, nisi ti klinac, pa da moraš stalno da se pozivaš na oca kao uzrok svog problema.
Kaži sebi "Marko, ovo ti ne valja, ali u ovim stvarima si dobar" .....Ribe će same da dođu. Toliko da mogu i da ti se smuče :lol:
I ne kukaj više, nema potrebe za tim..
mada bi dodala i ono što reče mammy...
mammy:
meni se cini da ti treba malo mooda....
ne moze ni psihijatar, ......
emocije na stranu, malo moooda u igru ubaci i Bog te veselio
nema tu više šta da se doda,sve ste rekli.
a da kažeš tati sledeći put kada ti se obrati...da pogleda sebe u ogledalu?
ili da mu kažeš od kaoga,si da si dobro ispao?
mislim da ćeš mu začepiti usta!
poznajem devojku kojoj je majka radila slične stvari...čak i gore(oblačila je njenu garderobu,imitirala je ,a ovoj govorila da je ružna i glupa)
kažu da se lečila(a ja se pitam od čega?)
i da je bila u nekoliko navrata u dnevnim bolnicama...
sve dok je neko od tih doktora nij eposavetovao,da joj uzvrati istom merom..
od tada je keva manja od makovog zrna...
ta devojka,danas ima dete, završila je fax i radi u uglednoj firmi, na visokom položaju...
dakle...nekako samo krene klupko da se odmotava,kada se preseku neke stvari.
 
kompleks_nize_vrednosti:
Ne znam o kom Aci pricas ime mi je Marko.
Drugo problem nije u devjkama problem je u meni, onog trena kad ja izlecim vog tatu iz svoje glave i njegove usrane price, uvrede i nabijanja kompleksa tog trena ce da nestanu svi problemi, pa i to podjebavanje, posto logicno cim devojke namirisu kompleksasa pocnu da se zabavljaju. A namirisu ga verujte veoma lako. Sto se glume tice to je glupost, mozete da glumite koliko hocete one ce da provale.
Da li još živiš sa ocem?
 
super je sto si napokon progovorio...
i ne odustaj od lecenja...
samo je zabluda da ce ti svi problemi biti reseni kad razresis svoj odnos sa ocem..ne ide to tako da ti ga neko hipnozom izbrise iz glave, to je malcice komplikovanije...
i nisu bitne ribe, bitan si ti a to je ono sto te tvoj otac nikad nije naucio...to je nesto sto ces morati da izgradis sad, uz pomoc psihijatra...
 
И док си био под никовима '''Тражим друштво'' и ''Употрази за друштвом'' (тако некако, колико се сећам), све ово смо ти причали. Анализирали твој однос са оцем, давали ти подршку, савете, инструкције....али, брате, стручна помоћ, и то ДУГОГОДИШЊА СТРУЧНА ПОМОЋ је оно што теби треба!

Некако, из свега, чини ми се да ти више желиш да кукаш него да решаваш свој проблем!
 
Јпош једном ћу поновити нешто што сам ти давно написала:
Узми неки нормалан ник, неки из којег неће провејавати твој очај, и укључи се у нормалне разговоре са другима, о разним темама...немој само да се бавиш својим проблемом!
Упознаћеш људе који ће те нормално прихватити, не мораш баш све да удавиш својом кукњавом! Дружи се прво са људима, а после ће већ и неке девојке приметити неке твоје добре особине па ћеш бити интересантан!
 
Možda treba prvo steći drugarice, to bi bilo manje usiljeno nego kad se krene sa namerom da se nađe devojka. I uopšte, najbolje prići sa nekom normalnom pričom, ne pokušavati da je zaseniš. Najgore što može da se desi je da odbije dalji kontakt, a to i nije toliko strašno, svima nam se to, i devojkama i muškarcima, bar jednom u životu desilo ;-)
 
HeBePoBaTaH_:
Eto, vidiš kako umeš ti da odgovoriš, i to bez nekog premišljanja, ono što jeste.
Drugo, nisi ti klinac, pa da moraš stalno da se pozivaš na oca kao uzrok svog problema.
Kaži sebi "Marko, ovo ti ne valja, ali u ovim stvarima si dobar" i stalno radi na sebi. I za sebe. Potrebno je da se udaljiš od fizičkog prisustva oca, ako ne da se odseliš, onda recimo ..spremaj ispite u biblioteci ili čitaonici, druži se sa što više ljudi. Izlazi i organizuj sebi vreme. Organizacija je super stvar.
Ako si totalni kreten, onda nastavi da piješ te lekove, dozvoli sebi da te psihijatri drogiraju, i pogledaj film "Let iznad kukavičjeg gnezda"...
Ribe će same da dođu. Toliko da mogu i da ti se smuče :lol:
I ne kukaj više, nema potrebe za tim..

Stvar je u tome sto ja kad god radim na sebi i zelim od sebe sve vise i vise. Nikad nisam zadovoljan. Imam ja i kvaliteta ali ih uvek potiskujem losim osobinama. Zapravo tezim da od sebe napravim Mr Savrsenog, i kako nesto usavrsim tako nadjem drugi problem. I uvek nalazim mane mane i mane. Kao sto rekoh kada se prilazi devojci neki ljudi sagledaju svoje kvaliteta ja sagledam mane, zapravo sve moguce razloge zasto to ne bi trebao da uradim zasto ja nisam vredan, zbog cega sam ja los. I mozda cu sutra nesto od toga da ispravim i usavrsim ali cu sutra opet da nadjem jos nesto sto ne valjda ili ce da nadje tata pa to da mi natrlja na nos. Sto se izlazaka tice oni su samo nacin da nabijem sebi jos vecu frustraciju i jos vece komplekse.

Izaci cu->videcu neku devojku->zelecu da joj pridjem->aktiviraju se lose misli o sebi (govori tata iz glave)->razmisljam sta je sve lose o meni->nalazim 1000 razloga zasto nisam vredan i zasto ne treba da pridjem->konstruisem sliku kako ce me odjebati->sedim 3 sata tamo i frustriram se->odlazim kuci isfrustriran sa jos bar 10 dodatnih razloga zasto ne vredim nista->i tako u krug->sledeci izlazak->vidim devojku->tata govori iz glave->
 
A najgore od svega je da kad trazim pomoc od ljudi oni to shvate kao da je meni potrebno neko sazaljenje, ne shvataju da imam prblem, i u glavnom niko mi ne pomogne, niko ne zna da da ni jedan praktican savet, nego sve tima "jadnicak" i slicno. A ja od toga jadnicak nemam nista. Meni treba da mi neko kaze kako da sve ovo promenim i da mi pokaze put, malo su mi se ta sazaljenja smucila. Kako se kome poverim i ocekujem da ima neki pametan savet tako taj krene sa sazaljevanjem. A to mi je izaslo na nos.
 
Hellen:
А да ли се дружиш бар са мушким друштвом? Имаш ли и неких другарица?

Druzim se
Ali oni ne znaju za moj problem
Za njih imam devojku ali negde tamo drugde koja ne zeli da izlazi i da se pokazuje u drustvu decka

Malo je ljudi kojima sam se poverio ali ko sto rekoh niko mi nije pomogao sem sto imaju sazaljive recenice koje meni nista se znace
 

Back
Top