Koliko vam je vazan sex?

Sto se mene tice,ne bih mogla biti sa osobom koja mi se svidja kao osoba,a sex los........to mi je jako vazno i falilo bi mi dobro ebanje........a sad ne bih mogla ni sa nekim s kojim je samo sex dobar ,a sve ostalo lose,cemu to?znaci mora da ima hemija,dok obavljamo formalne stvari,i da zelimo sto pre da dodjemo kuci da se dohvatimo.........:zper:

ovo mi zvuči kao

mision imposibile 4

iliti...tražim savrsenstvo....;)
 
Neiskusna curica, a ?
Naravno da je važan, inače bi se družio samo sa sestrama.

slabo stojis sa pretpostavkama :D

u pitanju je cista znatizelja....elem, sve je bitno...kako se slazes sa osobom metalno i fizicki. Drugacije ne funkcionise, vec samo prelazi iz jedne krajnosti u drugu.
kao sto ti rece, da ne ide sex sa tom nekom bilo bi kao da si sa sestrom, a da je sex jedino sto te vezuje pretpostavljam da to ne bi dugo trajalo....ili ako bi te zenska upecala samo na to, onda je u pitanju cisto iskoriscavanje....sto ne moze nikome da prija - pre ili kasnije bi zasmetalo :) valjda....

:think:
 
Pa da cujemo...da li je presudan, sta se tolerise sta ne.... :D

kad se probudim, pomislim na seks...dok perem zube i obavljam prvo jutarnje pišanje mislim na seks...dok se umivam mislim na seks...dok kupujem leba mislim na seks...dok jedem mislim na seks...dok idem na poso mislim na seks...dok radim mislim na seks...itd...
...da li je neko takav normalan...? ...teško...

...i šta da se toleriše a šta da se ne toleriše...ne razumem...:confused:
 

Back
Top