Koliko vam je vazan sex?

kad se probudim, pomislim na seks...dok perem zube i obavljam prvo jutarnje pišanje mislim na seks...dok se umivam mislim na seks...dok kupujem leba mislim na seks...dok jedem mislim na seks...dok idem na poso mislim na seks...dok radim mislim na seks...itd...
...da li je neko takav normalan...? ...teško...

sasvim si normalan, da ne kazem prosecan. zar svi stalno ne misle na seks ?
 
Pa da cujemo...da li je presudan, sta se tolerise sta ne.... :D

zavisi od tebe kao coveka i od tvojih ciljeva. ako hoces da imas seksualnu vezu onda se moze kretati od znacajnog do presudnog. ako hoces brak onda ne mora da bude(jer svi znamo da je brak smrt za seks).
ako je seks dobar onda nam mnogo znaci, ali nije mnogo vazan(zvuci glupo ali nije). ako je indirektno los tj. izazvan nekim drugim problemima, a ne direktnim seksualnim nekvalitetom, onda je vazan ali nije presudan(presudni su ti problemi koji su izazvali los seks). ako je direktno los odnosno izazvan seksualnim nekvalitetom onda je presudan. ukratko, ono sto pravi problem postaje presudno. zato smo, recimo, mi uvek kljucni(presudni) faktor stabilnosti na balkanu jer smo stalno u sranjnju. znaci onaj ko se pita da li je seks presudan, verovatno ima los seks.
a ovo za tolerisanje hajde da shvatim kao uporedjivanje relativne vaznosti seksa u odnosu na ostale cinioce koji su vazni u medjuljudskim odnosima. da li bi recimo trpeli da nas neko gazi i ponizava(a da to nije deo SM-a) zato sto imamo dobar seks sa tom osobom ? zavisi od toga koliki nam je kvocijent seksualne inteligencije. ako smo seksualni idioti nasa vestina pronalazenja alternativa je sasvim mala, stoga ako naidjemo nekim cudom na dobar seks spremni smo na ogromnu toleranciji da bi taj seks zadrzali. suprotno, ako smo seksualno genijalni, nemamo potrebu da bilo sta tolerisemo. sto veci idiot, veca tolerancija.
jos jedna stvar je vazna-sto manje vezati seks sa necim sto je izvor stalnih problema(spomenuo sam gore brak) jer ce ti problemi da izazovu los seks a onda ce los seks da bude problem sam po sebi koji ce da produbljuje druge probleme i to je zacarani krug...ovo je i najteze ispuniti ali se treba maksimalno truditi da seks bude samostalno-nezavisno misaono-emotivno egzistirajuci koncept medjuljudskog opstenja(aaaa jeste videli kako sam nacitan).

sto se mene tice seks je najveci i najvazniji izvor zadovoljstva, uopste nije presudan(jer je moj kung fu vrhunski) i nista ne tolerisem.
 
Pa da cujemo...da li je presudan, sta se tolerise sta ne.... :D
Čim sam deklarisani neјеbičar jasno je koliko mi je presudan. :rotf:
Silom (ne)prilika "tolerišem" povremeni seks... :rumenko: :think: Nekako je taj izraz "seks" suviše sofisticiran za ovo što ja upražnjavam, radije koristim termin "prckanje". A i da ne iritiram sad one koji mi ne dozvoljavaju da izraz "vođenje ljubavi" poistovetim sa "јеbanjem", nit' je prvo, niti drugo, nego baš klasično "prckanje". Nema ga neko vreme, pa ga bude, koncentrisan, neprekidan, traje, u dužim intervalima, ali su ti intervali periodični, nisu ustaljeni. Neka me prckaju ako sam ubeđen u to da će neko ovo shvatiti. :rumenko: Bitno je da je meni razumljivo. :D
 
Čim sam deklarisani neјеbičar jasno je koliko mi je presudan. :rotf:
Silom (ne)prilika "tolerišem" povremeni seks... :rumenko: :think: Nekako je taj izraz "seks" suviše sofisticiran za ovo što ja upražnjavam, radije koristim termin "prckanje". A i da ne iritiram sad one koji mi ne dozvoljavaju da izraz "vođenje ljubavi" poistovetim sa "јеbanjem", nit' je prvo, niti drugo, nego baš klasično "prckanje". Nema ga neko vreme, pa ga bude, koncentrisan, neprekidan, traje, u dužim intervalima, ali su ti intervali periodični, nisu ustaljeni. Neka me prckaju ako sam ubeđen u to da će neko ovo shvatiti. :rumenko: Bitno je da je meni razumljivo. :D

prcuckaš ti nas dačo odjutros :P
 
Sto se mene tice,ne bih mogla biti sa osobom koja mi se svidja kao osoba,a sex los........to mi je jako vazno i falilo bi mi dobro ebanje........a sad ne bih mogla ni sa nekim s kojim je samo sex dobar ,a sve ostalo lose,cemu to?znaci mora da ima hemija,dok obavljamo formalne stvari,i da zelimo sto pre da dodjemo kuci da se dohvatimo.........:zper:

Ajde ovako da se nadjemo u busu pa da te zacikavam i da jedva docekas stan :mrgreen:
Il jos bolje taxiju :mrgreen:
Bitan je ali ne presudan ako se jako zaljubim u ribu koja nema veze u krevetu onda cu da se trudim da joj pomognem da nauci i da bude sto bolja.
Ali ukoliko ni to ne pomogne trudicu se da zanemarim takvo nesto jer je to samo mali deo i sprdnja trenutno zadovoljenje potreba i vec posle toga se osecas prazno istroseno.
Bitnije mi je da kao na primer sada kada sam tuzan do bola da mi padaju svakakva sranja na glavu da imam nekoga da me zagrli da prica samnom ili da mi kupi bar jednu cokoladicu u znak paznje i da mi se osmehne govoreci mi tim osmehom sve sto meni treba da se osetim zivo i srecno.
 
Ajde ovako da se nadjemo u busu pa da te zacikavam i da jedva docekas stan :mrgreen:
Il jos bolje taxiju :mrgreen:
Bitan je ali ne presudan ako se jako zaljubim u ribu koja nema veze u krevetu onda cu da se trudim da joj pomognem da nauci i da bude sto bolja.
Ali ukoliko ni to ne pomogne trudicu se da zanemarim takvo nesto jer je to samo mali deo i sprdnja trenutno zadovoljenje potreba i vec posle toga se osecas prazno istroseno.
Bitnije mi je da kao na primer sada kada sam tuzan do bola da mi padaju svakakva sranja na glavu da imam nekoga da me zagrli da prica samnom ili da mi kupi bar jednu cokoladicu u znak paznje i da mi se osmehne govoreci mi tim osmehom sve sto meni treba da se osetim zivo i srecno.

Jao Alians,pravi si mali romantik.....:cmok2:kako je to slatko.............ali zivo i srecno mozes da se osetis i kad te neka ona pogleda ispod obrva sa plamenom u ocima.........da ne znas sta ti se desilo...........zato duso,zivot je surov,nije bas tako nezan,i romantican,sa cokoladicama i osmesima..........shvatices uzput......:cmok2:
 
Ajde ovako da se nadjemo u busu pa da te zacikavam i da jedva docekas stan :mrgreen:
Il jos bolje taxiju :mrgreen:
Bitan je ali ne presudan ako se jako zaljubim u ribu koja nema veze u krevetu onda cu da se trudim da joj pomognem da nauci i da bude sto bolja.
Ali ukoliko ni to ne pomogne trudicu se da zanemarim takvo nesto jer je to samo mali deo i sprdnja trenutno zadovoljenje potreba i vec posle toga se osecas prazno istroseno.
Bitnije mi je da kao na primer sada kada sam tuzan do bola da mi padaju svakakva sranja na glavu da imam nekoga da me zagrli da prica samnom ili da mi kupi bar jednu cokoladicu u znak paznje i da mi se osmehne govoreci mi tim osmehom sve sto meni treba da se osetim zivo i srecno.


:worth:
E pa mislim da je ovo bas lepo i slikovito objasnjeno :) skroz iskreno...:klap: :cmok2:

nadam se da ces je naci!!! :zag:
 

Back
Top