Колико вам је стало да НАТО пропадне?

Колико вам је стало да НАТО пропадне?

  • По сваку цену.

    glasova: 18 64,3%
  • Једино ако Србија добије Косово натраг, иначе нек пропадне НАТО и ако треба све остало.

    glasova: 10 35,7%

  • Ukupno glasova
    28
mislis da nato zabole za srbe?

oni imaju svoje interese i to je to.
kad im ides uz interese onda si im super, kad ne ides onda su protiv tebe i to je to.
nema tu nista specijalno protiv srba.

ista stvar je i sa rusijom.
''паметњаковићу''

како може неко да им иде уз интересе ако су ти интереси уса директно против њега ?
јеси ли свестан контрадикторности коју си изговорио?

ево примера од 1992 и босне у априлу, чак и отворено је уса против србије. алија је по њиховом упутству одбио да потпише кутиљеров споразум за који је јасно и гласно рекао да су постигли усмени договор и да ће потписати.
међутим интереси уса су другачији били а то је комадање србије и српства.

кутиљеров план се скоро не разликује од дејтона.

пре тога су са бритнаијом гурали оно каотличко псето тита све док није 1974 остварио преустројство југославије које се скоро ништа неразликује од оног преустројства крањевине југославије које је тражила и предлагала бритнаија средином тридесетих.

од те 92 и директне помоћи муслиманима, увођења санкција србији и черупања косова њихови интереси на овом простору су јасни. помоћи све њихове прозападне коњушаре, словенце хрвате, и муслимане које су добили 1992 под своје обећавши им унитарну босну како би алија одједном одбио кутиљеров план.


93ће су лгедали ,допустили, да бин ладен доведе 5000 муџахединау босну , где су први кораци ал каиде.


птом по завршетку приче са косовом како ми можемо да им идемо уз њихове интересе ?

па то је контрадикторно. просто су нас уништавали и уништавају нас.


нисмо ту ми ништа бирали већ су они ти који су на нас директно кренули и распарчавали нас.



требамо сами свега да се одрекнемо да би нас британски наследник уса копиладија приволела? па ниакд нас неће волети јер освајачи колонисти не воле слободарски дух.

ми просто нисмо имали избора , они су се окомили на нас у европи од деведесетих.



и сад би ти да им идемо уз интересе иначе смо сами криви што ће нас газити ?
 
''паметњаковићу''

како може неко да им иде уз интересе ако су ти интереси уса директно против њега ?
јеси ли свестан контрадикторности коју си изговорио?

ево примера од 1992 и босне у априлу, чак и отворено је уса против србије. алија је по њиховом упутству одбио да потпише кутиљеров споразум за који је јасно и гласно рекао да су постигли усмени договор и да ће потписати.
међутим интереси уса су другачији били а то је комадање србије и српства.

кутиљеров план се скоро не разликује од дејтона.

пре тога су са бритнаијом гурали оно каотличко псето тита све док није 1974 остварио преустројство југославије које се скоро ништа неразликује од оног преустројства крањевине југославије које је тражила и предлагала бритнаија средином тридесетих.

од те 92 и директне помоћи муслиманима, увођења санкција србији и черупања косова њихови интереси на овом простору су јасни. помоћи све њихове прозападне коњушаре, словенце хрвате, и муслимане које су добили 1992 под своје обећавши им унитарну босну како би алија одједном одбио кутиљеров план.


93ће су лгедали ,допустили, да бин ладен доведе 5000 муџахединау босну , где су први кораци ал каиде.


птом по завршетку приче са косовом како ми можемо да им идемо уз њихове интересе ?

па то је контрадикторно. просто су нас уништавали и уништавају нас.


нисмо ту ми ништа бирали већ су они ти који су на нас директно кренули и распарчавали нас.



требамо сами свега да се одрекнемо да би нас британски наследник уса копиладија приволела? па ниакд нас неће волети јер освајачи колонисти не воле слободарски дух.

ми просто нисмо имали избора , они су се окомили на нас у европи од деведесетих.



и сад би ти да им идемо уз интересе иначе смо сами криви што ће нас газити ?
Ah, pa evo nas opet sa zavjerama i teorijama zavjere. Pa što se ti toliko uzbuđuješ, kao da si otkrio neki veliki tajni plan?

Ajde bre, čoveče, smiri malo loptu i ne seri ovako. Ko tebe tera da ideš uz interese nekog drugog?

Nemoj se praviti pametan, ti si valjda naučio istoriju iz stripova ili šta?

Daj bre, mani se tih teorija zavjere i idi radi nešto korisno, umesto što ovde serendaš o nekim "interesima".

Da si bar naučio nešto pametno umesto što čitaš te glupe teorije zavjere, možda bi shvatio kako svet zapravo funkcioniše.
 
mislis da nato zabole za srbe?

oni imaju svoje interese i to je to.
kad im ides uz interese onda si im super, kad ne ides onda su protiv tebe i to je to.
nema tu nista specijalno protiv srba.

ista stvar je i sa rusijom.

A zasto su nas onda bombardovali, okupirali teritoriju i stalno nam prete ako im nije stalo do Srbije?
Naravno da je NATOu stalo da nas unisti.
:D
 
A zasto su nas onda bombardovali, okupirali teritoriju i stalno nam prete ako im nije stalo do Srbije?
Naravno da je NATOu stalo da nas unisti.
:D
Vaša tvrdnja nosi određenu težinu, ali moramo sagledati širu sliku. Razlozi za NATO bombardovanje Srbije 1999. godine su složeni i obuhvataju niz političkih, vojnih i humanitarnih faktora. Ne možemo olako svesti to na jednostavno "NATO-u nije stalo do Srbije". Svaki sukob ima dublje korene i motive koji idu izvan površinskih tvrdnji. Stvaranje kompleksnih geopolitičkih analiza zahteva dublje razumevanje istorijskih i političkih konteksta.

Takođe, moramo biti oprezni u izražavanju stavova koji bi mogli generalizovati kompleksne međunarodne odnose.
 
mislis da nato zabole za srbe?

oni imaju svoje interese i to je to.
kad im ides uz interese onda si im super, kad ne ides onda su protiv tebe i to je to.
nema tu nista specijalno protiv srba.

ista stvar je i sa rusijom.
Tema je bez veze ali mislim da niko ni ne misli da je naše mišljenje bitno NATO-u. Poenta je šta mi sami za sebe mislimo o NATO.
 
A zasto su nas onda bombardovali, okupirali teritoriju i stalno nam prete ako im nije stalo do Srbije?
Naravno da je NATOu stalo da nas unisti.
:D
zbog vojne baze. posle su je stavili u makedoniju i na kosova pa im srbija i nije vise vazna.
ali ako si zaboravio jedna od osnovnih stvari koja je odbijena u rambujeu je bilo postavljanje nato vojnih baza u srbiji i da njihovi vojnici ne potpadaju pod nase zakone, drugim recima, mogu da ubiju i samo bi se vratili u svoju zemlju. nato vojska bi imala pun imunitet na teritoriji srbije, mi to nismo prihvatili i bombardovali su nas.
nema tu mrznje, samo interesi
kad su baze postavili u regiionu, odustali su od nas.
 
zbog vojne baze. posle su je stavili u makedoniju i na kosova pa im srbija i nije vise vazna.
ali ako si zaboravio jedna od osnovnih stvari koja je odbijena u rambujeu je bilo postavljanje nato vojnih baza u srbiji i da njihovi vojnici ne potpadaju pod nase zakone, drugim recima, mogu da ubiju i samo bi se vratili u svoju zemlju. nato vojska bi imala pun imunitet na teritoriji srbije, mi to nismo prihvatili i bombardovali su nas.
nema tu mrznje, samo interesi
kad su baze postavili u regiionu, odustali su od nas.
Sada ce i bazu da imaju. Doduse nece biti tenkova.
 

Back
Top