Koliko su muškarcima bitne godine?

Kažu da je idealna razlika +7godina za ženu! Da, da, dragi moji i drage moje, toliko muškarcima treba da dostignu onu zrelost i razliku i godinama. Taman tad žena zna šta može, koliko može i šta hoće( u krevetu)- muškarac mlađi 7 godina to može i da joj ispuni!:lol:
Ja sam ipak za +7 u korist muškarca!:mrgreen: Tu sam carica!!! hihihhiii
Kažu i da je idealno vreme za rađanje oko 23 godine za ženu - nešto ne primećujem da su osmaci i niži razredi srednje škole uopšte poželjni za oplodnju, mada njima tada verovatno ne bi smetalo, šta zna dete.
 
pa jeste lepo smo se ispricali :roll:
mislim nemam nikakav razlog da ne pricam sa ljudima i da ne budem fina...sto i ne bi pricala.
ali ocigledno kad si fin ljudi se prime ko saucesce.
ybt od sad cu da ujedam i mrstim se i da nosim anti ozenjeni i anti 40ogodisnjaci bedz :?
a kad se setim da me neko negde isprozivo sto sam rekla da ne volim 40ogodisnjake kao aaaa nemas pojma.****** razlicite glave,razlicita tela,sve razlicito.fuj.gadno mi i da mislim o starijim muskarcima na taj nacin :neutral:
mladi su za mlade stariji za starije.
ko voli cike slobodno,ali mene nece ubediti kako su oni super kul za decu sto ja bukvalno dodjem u odnosu na njih :roll:
 
pa jeste lepo smo se ispricali :roll:
mislim nemam nikakav razlog da ne pricam sa ljudima i da ne budem fina...sto i ne bi pricala.
ali ocigledno kad si fin ljudi se prime ko saucesce.
ybt od sad cu da ujedam i mrstim se i da nosim anti ozenjeni i anti 40ogodisnjaci bedz :?
a kad se setim da me neko negde isprozivo sto sam rekla da ne volim 40ogodisnjake kao aaaa nemas pojma.****** razlicite glave,razlicita tela,sve razlicito.fuj.gadno mi i da mislim o starijim muskarcima na taj nacin :neutral:
mladi su za mlade stariji za starije.
ko voli cike slobodno,ali mene nece ubediti kako su oni super kul za decu sto ja bukvalno dodjem u odnosu na njih :roll:
Ako je bio pristojan,i nije bio navalentan,to možeš da shvatiš kao kompliment...a normalno je da ti ne ''voliš'' 40-godišnjake,ne brini,ni većini njih se ti ne bi svidela.:D
 
Pa ako misliš samo na sex,za dobru svinju je sve dobro...ali s obzirom na razliku od 20 godina,ne postoji mnogo dodirnih tačaka za bilo kakva zajednička interesovanja...a odrasli ljudi će lako,na prvi pogled skapirati da takva piletina nije za njih.:roll:

uopste nisam mislila samo na sex...:)
pogotovo ne na onaj "svinjarski" tipa daj_sta_das...
(koji je naravno, svojstven pripadnicima oba pola):evil:

ovo (boldirano) sam i zelela da cujem...:D
 
uopste nisam mislila samo na sex...:)
pogotovo ne na onaj "svinjarski" tipa daj_sta_das...
(koji je naravno, svojstven pripadnicima oba pola):evil:

ovo (boldirano) sam i zelela da cujem...:D
...i čula si.Kako ljudi stare i granice se prilično pomeraju...postoji tu i faktor da žene u proseku žive 10 godina duže,tako da oko 50-ih postoji gomila svakakvih kombinacija.
 
i ovo mi se dopada...pod pretpostavkom da si ti u najboljim 40_tim...npr. :D

ali sasvim druga je percepcija pozeljnih muskih godina koje bi bile prijemcive
zeni od npr. 30 g.... tesko da je prihvatljiva razlika od -10.g.
Pa tema je vezana za muško viđenje ove razlike,a normalno da se u ime jednakosti i tolerancije prihvataju i vaše opservacije...a nije čudo da 30-godišnjakinjama deset godina mlađi izgledaju nezrelo,tako da su 40-godišnjaci na ''meti'' žena između 30 i 50 godina.
...a što se tiče mene,na postovima u ovoj temi piše sve bitno.:D
Ja nisam baš najpristupačniji,niti najtolerantniji 40-godišnjak.;)
 
Ne znam za muskarce, valjda vise vole mladje zeMske, mada nije pravilo.
Ne volim neku veliku razliku jer to nosi sa sobom veliki rizik da niste ista
generacija, da ne volite iste stvari, a to je u vezi jako, jako bitno.
Znaci, da rezimiram, ne volim kada je muskarac puno stariji od zene - dopustam razliku do + 4
(mada je i to mnogo), ali + 2 godine u korist muskaraca mislim da je ideale.
A to da zena bude starija od muskarca - ne, nikako, pa makar i jedan dan...
 
pa jeste lepo smo se ispricali :roll:
mislim nemam nikakav razlog da ne pricam sa ljudima i da ne budem fina...sto i ne bi pricala.
ali ocigledno kad si fin ljudi se prime ko saucesce.
ybt od sad cu da ujedam i mrstim se i da nosim anti ozenjeni i anti 40ogodisnjaci bedz :?
a kad se setim da me neko negde isprozivo sto sam rekla da ne volim 40ogodisnjake kao aaaa nemas pojma.****** razlicite glave,razlicita tela,sve razlicito.fuj.gadno mi i da mislim o starijim muskarcima na taj nacin :neutral:
mladi su za mlade stariji za starije.
ko voli cike slobodno,ali mene nece ubediti kako su oni super kul za decu sto ja bukvalno dodjem u odnosu na njih :roll:

siouxsie je moja drugarica iz vrtića... :lol:

sad bez zezanja, sve potpisujem gore napisano... ni ja ne volim kad me startuju neki bapci.. ybt samo gledaju moje zmijoliko telo i ove zhilave bicepse a nijedna nece da se divi onome sho mi chuchi u glavi pa sam nesretan ko boki pred drugi krug... :(
 

Back
Top