Koliko ste tolerantni?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.800
Koliko ste tolerantni sa svojom ženom? Šta žena sme/može da pogreši ?



IMG_8620.jpeg
 
Ne znam. Mislim da nisam netolerantan...
Ne sviđa mi se ideja na primer da se prave neke veće greške oko dece koje se tiču njihove bezbednosti.
Na primer dozvoliti klincu od 12 god da vozi motor ili nešto slično...
 
Ne znam. Mislim da nisam netolerantan...
Ne sviđa mi se ideja na primer da se prave neke veće greške oko dece koje se tiču njihove bezbednosti.
Na primer dozvoliti klincu od 12 god da vozi motor ili nešto slično...
Jel ovo teoretski ili praktično?

Ogromna je razlika između teoretisanja i kad dodje stvarno do toga da ti je žena.
 
Jel ovo teoretski ili praktično?

Ogromna je razlika između teoretisanja i kad dodje stvarno do toga da ti je žena.
Pa gledaj imao sam slučaj kod babe i dede na selu da je neki komšijski klinac od 12 god vozio motor i pao sa motora i sav se izgruvo i valjda polomio rebro.
Dakle roditelji koji su mu dozvolili da vozi motor su po meni krajnje neodgovorni, možda i blesavi.
Recimo takve greške ne bih tolerisao, možda ne za momentalni raskid/razvod, ali glupost nije mala.
 
Pa gledaj imao sam slučaj kod babe i dede na selu da je neki komšijski klinac od 12 god vozio motor i pao sa motora i sav se izgruvo i valjda polomio rebro.
Dakle roditelji koji su mu dozvolili da vozi motor su po meni krajnje neodgovorni, možda i blesavi.
Recimo takve greške ne bih tolerisao, možda ne za momentalni raskid/razvod, ali glupost nije mala.
Reaguješ impulsivno, mada u tom primeru je najverovatnije otac bio taj koji je hteo da napravi mačo mena od sina. Majke se uglavnom veoma zaštitinički postavljaju i bore se protiv opasnih stvari.
 
Muškarac, ako je muškarac, će uvek da bude muškarac. Možda će nešto i da obeća pre braka, ali na kraju to neće da uradi ako misli da mu to umanjuje muškost.

Ako naleti na dobru ženu koja ga zadovoljava na nekoliko nivcoa, onda će da trpi njena povremena zlostavljanja i hirove radi sveukupne koristi.

Ortacima će i dalje da priča kako kod njega ne prolazi ovo ili ono...
 
Dve stvari koje za sobom povlače ne direktan raskid nego umiranje te osobe za mene su :
1) prevara
2) konzumacija bilo koje vrste narkotika

Meni kurrva i narkomanka nisu potrebni da se razumemo i o tome nema diskusije. Za sve ostalo postoji apsolutna tolerancija sa moje strane i saslusacu objasnjenje. Mozes udariti kola,izgubiti dokumenta,pare,otkazati sastanak u zadnjem casu i za sve postoji objasnjenje...mislim da ne poznajem ni jednu osobu tolerantniju od mene prema devojci...sve moze,bukvalno sve...sem ovo dvoje naravno :)
 

Back
Top