koliko ste voajerima pristupacne?

Gde stadoh?:lol: ....samo neke stare salone i mislila sam da je to dovoljno,sve dok jedne veceri nisam dosla kuci i sedeci na TA peci ko zna koliko dugo slucajno pogledah u prozor koji mi je bio na dohvat ruke videla da su saloni otvoreni.Ne krila nego bas saloni.Otvorim prozor i zatvorim ih ne razmisljajuci.Zagledam se u TV i odem do kupatila i opet pogledam u prozor i vidim otvorene salone i kako neko stoji na prozoru!Bilo je oko 24:00 i toliko sam se uplasila da nisam znala sta da radim!Jedva sam nakon nekoliko minuta otvorila prozor i posto sam ispod imala ono za susenje vesa vidim da je pomereno tako dako da je neko mogao da stane!Uopste mi nije bilo svejedno posle i svako vece sam bila u strahu da ce se ponoviti.Eto,mislila sam da mi se to nikad nece desiti.
 
Ovakve priče su mi jezive...brrrr...
Meni su bile smesne dok se nije desilo.Sutradan kad sam bratu pricala sta se dogodilo poceli smo da se smejemo jer me je on zezao kako je jadnicak stajao i ocekivao nesto konkretno da se desi a nije ni znao sa sam se toliko smrzla da mi nije padalo na pamet u narednih nekoliko sati da se skinem!Eventualno sam razmisljala da se i pokrijem.Tako da bi se punoooo nacekao,ako ne bi odustao u medjuvremenu.:lol:
 
Haha, Boze svasta...A moj komsija me gleda kada se presvlacim ima i stolicu pa kad zasedne covek, ne trepce. A sto je najgore ima cerku mojih godina. Ali ja ne obracam paznju, u svojoj sam kuci i osecam se komotno, a on nek gleda, samo to i moze

Ima ćerku tvojih godina ? A koje su to godine ?

Znaš li ti da muškarac na onom bazičnom životinjskom nivou,
žudi za mladom svežom devojkom.

Bio muškarac 30 ili 80 godina star, i dalje će imati reflex na mlaaade devojke,
samo je stvar lične samokontrole, vaspitanja, i zdravog razuma, da li će
čovek da bude dostojanstven i da sebi kaže "konju, mator si ti za nju"
ili će da se ponaša ko svinja.

Nisam roditelj, ali nisam siguran da otac ne primećuje
ženstvenost svoje ćerke.

Elem, možda taj drkoš na tebi iskaljuje ono što ne sme na svojoj ćerci.
 

Back
Top