koliko ste voajerima pristupacne?

Mene isto bas briga. Nek gleda ko nema pametnija posla. Moj muz isto seta golisav..jednom ga je pekarka od preko puta pohvalila kako ima lepo telo :)
A pa vi ste čuveni egzibicionisti Manja i Munja iz Atine!...

Još ćemo mi čuti za vas, čekaj samo dok se javi čuveni atinski voajer i derpe, pekarkin muž! :)

Ja bih ti savetovao da pripaziš malo na golišavo dupe svog muža, pekar od preko puta svoju pekarku od preko puta koristi kao paravan za svoje homićus aktivnosti od preko puta. Sa'će da počnu da vas nutkaju sa povećim mekanim i debelim kiflama end krenu sa pričom kako one jesu lepe ovako friške i taze, ali su ipak lepše sutradan kad se malo stvrdnu. Ili su već prešli na drugu pekarsku fazu?
Kako god, muž ti je pečen! :-)
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?

Koristim venecijanere .... i nisam sklona da igram kabare pred voajerima ..... takva vrsta publiciteta me ne interesuje.
 
Ranije nisam toliko obracala paznju na spustanje roletna il venec. iako zivim na NBGD i okruzena sam zgradama. Al otkad mi bivsi priznao da je doliazio pod moj prozor samo da vidi dal sam u stanu i ko zna sta jos :shock: (na prvom sam spratu), tripujem zestoko i redovno uvece spustam :!:
 
A pa vi ste čuveni egzibicionisti Manja i Munja iz Atine!...

Još ćemo mi čuti za vas, čekaj samo dok se javi čuveni atinski voajer i derpe, pekarkin muž! :)

Ja bih ti savetovao da pripaziš malo na golišavo dupe svog muža, pekar od preko puta svoju pekarku od preko puta koristi kao paravan za svoje homićus aktivnosti od preko puta. Sa'će da počnu da vas nutkaju sa povećim mekanim i debelim kiflama end krenu sa pričom kako one jesu lepe ovako friške i taze, ali su ipak lepše sutradan kad se malo stvrdnu. Ili su već prešli na drugu pekarsku fazu?
Kako god, muž ti je pečen! :-)

Pazi, pekar se do sada nije oglasavao. Ako i ima takve sklonosti,ostaje mu samo da masta :lol:
S obzirom da su ti pekari skoro dobili jos jednu bebu, posle 15 godina braka, drago mi je ako ih je nasa golisavost imalo inspirisala.
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?

A zashto pitash,jel bi da zavirish? :p
Mogao bi me neko videti samo kad se presvlachim i to pod uslovom da mi je promaklo da je zavesa pomerena... i to pod odredjenim uglom,jer sam na spratu u kuci... nemam naviku da se shetam gola po kuci,tako da se ne cimam,shta i ako me vidi u veshu npr... ? :roll: Big deal...
 
meni je cela dnevna soba kao na dlanu predstavljena mom komsiji, a to sam primetila tek skoro kada sam bila kod njih. e tek kada sam to shvatila, vec je bilo kasno, jer je covek ( sa celom svojom porodicom) mogao da se tj nagledao se svega i svacega. i kada lepo razmislim- bas me briga!!! ako je toliko jadan, pa nema gde drugde da gleda, onda nek se bar nauziva gledajuci mene!!! dobro izgledam, pa i ako gvirne ponekad, skroz ga razumem!!! :))
 
Slabo obracam paznju na to, vidis. Sad me blam ako me neko vidi dok izigravam trbusni ples uz narodnjake, jer se obicno ogledam na prozorskom staklu, napolju mrak, a staklo k'o ogledalo. Mislim, to ipak vise kompromituje nego zanosno setkanje u donjem vesu, ili bez njega.
 
Moze da me vidi ko hoce, u stvari. Setkam se gola po kuci i uglavnom nemam spustene zavese ili roletne. Padne mi na pamet da neko moze da me vidi ali me to uopste ne interesuje. Ni mene ne interesuje kada mi slucajno ugledam obnazenog komsiju ili komsinicu... golotinja je svuda... ja se vise zainteresujem kada vidim nekoga lepo obucenog nego golog.
I ja isto tako...:)
Roletne spustam samo da me ne budi svetlost kada svane,za sve drugo nije me briga..ako se nekome gleda nek gleda..od gledanja nema selameta!:roll::wink:
A btw.imam komsiju(poznati beogradski zavodnik!)na istoj smo visini samo zgrada preko puta koji takodje golisav setka po stanu,cak mu se omakne da izadje i na terasu..pa smo egal..ja malo zvirnem tamo:oops:,malo on ovamo a na ulici se naravno uljudno pozdravimo sa:Dobar dan!:wink:
Nisam ja inace voajer vise sam egzibicionista:roll::wink:
 
Ja nisam spustala roletne nikada,ni o tome razmisljala dok nije poceo telefonom da me zove komsija-manijak,koji je znao gde zivim,koji sprat,kada su cimerke izasle iz stana i sl...Poceo je da me presrece i po ulici sa detaljima koje je mogao da zna samo ako je video...Uzasno je bilo...Od tada spustam roletne OBAVEZNO..
 
Uh, meni se desilo, doduše, u nekom kafiću u wc-u, da se lik popeo na wc šolju da bi gledao u moju kabinu. Ja ga snimila momentalno, izletela iz kabine i totalno razjarena krenula da otvorim vrata njegove kabine...dalji plan nije postojao...ali, baja je bio zaključan...onda sam krenula iz tog podruma ( u kome je smešten wc) na sprat, tačnije u kafić....penjući se tako uz stepenice, skontam da nikog nije ni bilo u tom podrumu sem tog bolida i mene....momentalno me je oblio hladan znoj...mog'o bre da me pridavi, niko ne bi ni skontao....odmah sam prijavila konobaru...uhvatili su ga izabranili mu ulaz u kafe-bar...to je bio pokušaj voajerizma nadamnom- prvi put.

Inaće, imam komšije preko puta, redovno bulje u moju sobu....samo, razvila sam sve metode skrivanje.

Ah da, i jednom su neka dva Italijana došla kod komšija do moje kuće...njihov prozor dnevnog boravka gleda u moj prozor od upatila. S tim što je njihov prozor visinski iznad mog, znači sve vide šta se dešava u kupatilu...naravno, lepo sam se tuširala i tek na kraju skontam njih dvojicu nalakćene na svoj prozor kako gledaju i cerekajuse...

Ima toga još dosta, al' me mrzi da pišem....


šta sam ja pročitao:

1. slučaj - htela si da se kresnete, odmah tu u wc kabini, ali avaj, šonja je
čisti voajer pa se zaključao, penjući se uz stepenice si shvatila koliko je to
bila idealna prilika za nesputani samosatirući sex o kojem si maštala
ali ti je on pokvario; kakav smrad, prvo te nadraži sa ludom fantazijom
a onda te saseče zaključanim vratima ! sigurno se nadraživao dok si ti
vrela i ushićena gurala vrata... zato si odlučila da mu se osvetiš, i prijavila
si ga. kad su ga izbacili, ti si otišla u drugi bar, napila se i ušla u muški
wc gde si na sebe pustila trojicu koji su se zatekli unutra.

2.slučaj - taj pozor u kupatilu te je golicao još od najranijih predpubertetskih dana
kada si počinjala da osećaš nešto što još nisi prepoznavala...
nikad nisi zatvarala šalone, iako ih ima na prozoru, oduvek si htela da te neko
iz te druge kuće posmatra. I najzad su se pojavile dve muške figure,
puno puta si do tada to kupanje preživela u mašti, ali sada je bila prava
stvar, ah, sapun nikad nije klizeo kao sada, mlazevi iz tuša nikad nisu
bili tako vreli, i to tuširanje je taako duuugo trajalo, a kolena su klecala,
ruke su radile što im je mašta zapovedila, i na kraju svega si oslonjena
leđima skliznula niz pločice...Duboko si udahnula, sklonila pramen kose
sa očiju i videla njih dvojicu na njihovom prozoru u strasnom zagrljaju
kako se ljube.
 
Mom suprugu se desilo dok se tusirao javio mu se komsija koji je stajao na balkonu preko puta.Sto on kaze da je komsinica pa da mu ne bude neprijatno.
Stvarno uzas komsija gleda i jos se javlja.:roll:
Stvar je u tome sto je manji prozor,i sto se sa tog balkona moze vidjeti samo sa jednog mjesta.
Odmah je kupio roletnu,i shipak,zeznuli smo komsiju:lol:
 
Mom suprugu se desilo dok se tusirao javio mu se komsija koji je stajao na balkonu preko puta.Sto on kaze da je komsinica pa da mu ne bude neprijatno.
Stvarno uzas komsija gleda i jos se javlja.:roll:
Stvar je u tome sto je manji prozor,i sto se sa tog balkona moze vidjeti samo sa jednog mjesta.
Odmah je kupio roletnu,i shipak,zeznuli smo komsiju:lol:

Haha, Boze svasta...A moj komsija me gleda kada se presvlacim ima i stolicu pa kad zasedne covek, ne trepce. A sto je najgore ima cerku mojih godina. Ali ja ne obracam paznju, u svojoj sam kuci i osecam se komotno, a on nek gleda, samo to i moze
 

Back
Top