koliko ste voajerima pristupacne?

Kod kuce mi zaista nije bitno. Dok sam bila na odrzavanju trudnoce bilo je zena koje su bas burno reagovale na voajere okupljene ispred bolnicke zgrade. Posebno kad voajerizam preraste u egzibicionizam... a gledajuci sa terase niko ne bi pomislio da gospodin u odelu dolazi zbog toga..
 
jao,strashno,meni se to1desilo.......ali je njemu bilo gore nego meni,predpostavljam!poshto imam stan u parteru,jedno veche posle teretane sam se zavalila da gledam mesto zlochina na tvu,sve sa masnom i mokrom kosom,u helankama i bade mantilu,sve sa ogromnim chupavim plavim papuchama(sa likom jetija,btw)i onda sam ga videla!piljio je kroz prozor pravo u mene!nisam znala da da me bude blam ili da budem besna,pa sam mrtva ladna ustala i spustila roletnu,a on je nestao.mada provereno znam da me komshije i klinci iz parka gledaju kad se presvlachim ponekad,ali mi nije stalo ako me neko vidi u brusu,mlada sam i zgodna i bash me briga:-)ali za onog voajera zamalo srce da mi stane!
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?

jbg zivim u zgradi vrlo visoko ako ima krila moze svasta da vidi...:D:D:D
xaxaxaxa
 
ja imam jednog majmuna koji prvodi noci u mom dvoristu. ne dolazi bas svako vece, ali jednom u nedelju dana dodje. preskoci ogradu i otvori kapiju sirom da vidim da je bio.
komsinica ga je jednom videla kako gleda kroz prozor (u prozemlju, nos uz staklo) - i to me gleda dok gledam tv. jednom se kacio na prozor od kupatila kad sam se tusirala, ja mislila da je macka. kad sam ukapirala da nije, krv mi se sledila. dobio je par puta batine ali dzabe, nece da prestane...
ima 50 godina, nije bas sasvim normalan, i brine me to njegovo dovlacenje. promenila sam sva vrata i prozore, stavila celijska svetla - on i dalje upada...ni malo mi nije svejedno. jednom sam ga u ponoc nasla na ulaznim vratima koja su bila otkljucana, i to kad sam posla da zakljucam. sada proveravam po tri puta da li su vrata zakljucana pre spavanja.
 
ja imam jednog majmuna koji prvodi noci u mom dvoristu. ne dolazi bas svako vece, ali jednom u nedelju dana dodje. preskoci ogradu i otvori kapiju sirom da vidim da je bio.
komsinica ga je jednom videla kako gleda kroz prozor (u prozemlju, nos uz staklo) - i to me gleda dok gledam tv. jednom se kacio na prozor od kupatila kad sam se tusirala, ja mislila da je macka. kad sam ukapirala da nije, krv mi se sledila. dobio je par puta batine ali dzabe, nece da prestane...
ima 50 godina, nije bas sasvim normalan, i brine me to njegovo dovlacenje. promenila sam sva vrata i prozore, stavila celijska svetla - on i dalje upada...ni malo mi nije svejedno. jednom sam ga u ponoc nasla na ulaznim vratima koja su bila otkljucana, i to kad sam posla da zakljucam. sada proveravam po tri puta da li su vrata zakljucana pre spavanja.

auuu mojra bas zajebano...
 
zene, interesuje me, da li postoji realna shansa da budete vidjene od nekog voajera dok se presvlacite, kupate itd.
koliko uopste obracate paznju na tu mogucnost?
da li koristite roletne, venecijanere, zavese, kapake, vitraze i ostalo???
i ako ne, da li vam u tim trenucima padne na pamet da vas mozda neko gleda?

Moze svako opusteno da me gleda dok sam u kuhinji ili dnevnom boravku. Kako bih u Velikom bratu, meni je to opusteno, jer ja se i inace ponasam uvek kao da mi je tu decko, a to znaci, kao da nisam sama, kao da me neko snima, ja non stop poziram, ja sam ljudi, stvarno, nasla sebe u tom zanimanju manekenka, u svakom trenutku se ponasam kao da me gleda 200 ljudi ili 1000 ljudi ili 5000.
 
ja na reagujem ceo zivot sam zivela u kuci do ulice, mogao je da me gleda ko je hteo.. imala sam ja zavese, nemojte pogresno da me shvatite, al eto.. uvek je moglo da se desi da neko gviri.. sad kad sam na drugom spratu, ebe mi se.. nemam zavese, a u kupatilu imam mutno staklo i to je to..
 
Moze svako opusteno da me gleda dok sam u kuhinji ili dnevnom boravku. Kako bih u Velikom bratu, meni je to opusteno, jer ja se i inace ponasam uvek kao da mi je tu decko, a to znaci, kao da nisam sama, kao da me neko snima, ja non stop poziram, ja sam ljudi, stvarno, nasla sebe u tom zanimanju manekenka, u svakom trenutku se ponasam kao da me gleda 200 ljudi ili 1000 ljudi ili 5000.

hehehe...

I always feel that somebody's watchin' me...
 
a ove sto rekose kako ih nije briga da li ih neko gleda, da li su stvarno tako ravnodusne na tu mogucnost i uopste ne razmisljaju o njoj, ili ih ona mozda malo uzbudjuje???? molim iskrene odgovore

Stvarno ne razmisljam o tome. Kada bih razmisljala ne bih bila uzbudjena u pozitivnom smislu (kao, neko se pali na mene) nego bih se zgrozila i uplasila. Ova Mojrina prica je recimo jeziva. Ja, u stvari, racunam na tudju ravnodusnost...
 
Moze da me vidi ko hoce, u stvari. Setkam se gola po kuci i uglavnom nemam spustene zavese ili roletne. Padne mi na pamet da neko moze da me vidi ali me to uopste ne interesuje. Ni mene ne interesuje kada mi slucajno ugledam obnazenog komsiju ili komsinicu... golotinja je svuda... ja se vise zainteresujem kada vidim nekoga lepo obucenog nego golog.
A lepo sam onomad govorio o sumanutosti floskule "odelo ne čini čoveka" i da je njen promoter Oliver Tvist lično, ali nema ko da sluša!

A da sam ti komšija, ne bih mogao da izdržim... :-)


36jq0.jpg



Inače, Kojot se mnogo lepo oblači. :)
 
Imam roletne i zavese,mada ne obracam uvek paznu da li je sve spusteno,valjda zato sto zivim na poslednjem spratu.......sto se kupatila tice tu je tus kabina,a i prozor je izuzetno mali,tesko da neko moze da me vidi...........jedino mogu da se zeznem kada idem polu gola po kuci,desilo mi se mozda nekoliko puta da se zaboravim pa prodjem pored sirom otvorenog prozora i cujem klinci se dole cerekaju,opet sumnjam da mnogo mogu da vide........uglavnom imam zavese,pa ih lepo navucem ,otvorim prozore i uzivam.
 

Back
Top