koliko ste puta u zivotu bili istinski zaljubljeni u nekoga?

ne moram uopshte da se kontrolishem.
funkcionishem po drugachijim principima.
naravno, ne za 180 stepeni drugachijim nego pre, al ono, zarotirano malo i u moju korist.
ipak nemam vishe 17god.
a pravo da ti kazhem, od te 17te godine nisam sreo osobu koja bi me izokrenula naglavachke pa da bih se 'nekontrolisano' zaljubio.


i nisi me poslushala pa objasnila onu mudrost. bash me zanimalo... ):
 
Makijavelli:
shta se desilo,jel ga strefio infarkt dok je jeo slaninu,ili nisi mogla da izdrzhish finansijski njegove izlete u poslasticharnici:lol:.....

jedna jedina ljubav,mog zhivota....onog trenutka kad sam bio dovoljno visok da vidim svoj odraz u ogledalu istog trenutka sam se zaljubio,i dan danas sebe volim ko boga....zamislite,kako je lepo svaki dan provoditi sa osobom koju najvishe volite na svetu,e pa meni je tako svakog dana.....:D


Kamo srece da ga je strefio infarkt,da ga wise nikad ne widim.Pu,gad jedan smrdljiwi!!!
 
pa jednom tj sada, ja nemogu da dodjem sebi da mi se svidja neko ko je onaj pravi... em zgodan ko djavo em lep a povrh svega dobar u dusi i skroz ok! uopste nije ko moji vrsnjaci... samo neke tuce.... to kod njega nema.... ako mi je najbolja drugarica rekla da je extra koja je zesci realisa mislim sta dalje de pricam jedino to da se on nije zaljubio u mene ali radim na tome.... jer ima devojku u inostranstvu pa su zajedno kada ina dodje... ali nema veze... jedina mana koja je meni prihvatljiva je to sto je mladji od mene par meseci ali ja u novembru on u martu pa ispade razlicita god ali ste ces....
ps. obicno sam se zaljubljivala u tako zvane lose momke...
 
Uf, zaljubljivanje...desilo se 1000000000000puta..secam se da sam se prvi put zaljubila u vrticu-Marko, zatim prvi razred osnovne-Igor Tauber, zatim drugi razred osnovne-Andrija Milojevic,zatim treci razred osnovne- /, zatim cetvrti razred osnovne-Nikola Ristic, zatim peti razred osnovne- Petar Nenadic (Djene), zatim sesti razred osnovne-isto Djene i Zule, zatim sedmi razred osnovne-isto Djene i jos Sanja(nije zensko, nego nadimak jednog decka), Keksolino, Alonso, Rimi, Cvija..., zatim osmi razred osnovne-isto Djene i Rade Kacketas, zatim prvi razred srednje-Radule, zatim drugi razred srednje-Voja, zatim treci razred srednje-isto Voja....ovo su bila zaljubljivanja kojih se secam...bilo je jos momcica tu, ali nisu od velike vaznosti....nisu ni ovi navedeni...ja priznajem samo pravu ljubav, a najiskreniju ljubav osecam naravno prema Michael Jacksonu!!!!!!
 
mina:):
Ovo pitanje je namenjeno svima pod uslovom da iskreno odgovore(prednost imaju deca do 16 god).KOLIKO STE PUTA U ZIVOTU BILI ISTINSKI ZALJUBLJENI U NEKOGA???? :cry: :?


ja sam budala...ja se brzo zaljubim,brzo se i odljubim i tako.dosad sam bila tri puta zaljubljena do usiju,a sve do sad mi se svidjalo samo 5 momaka.pu kakav sam izbor imala.......sta cu kad biram.
 
Samo jednom u zivotu volela sam ja
ali ta mi ljubav nije bila sudjena
i od toga dana kao da sam prokleta,
uzele mi dusu noci, ostaricu u samoci
daleko od tvoga pogleda.

Samo jednom u zivotu plakala sam ja
kada si me ostavio i rekao da
voleo me nikad nisi jer jos volish nju,
onu sto te ostavila, onu sto te prevarila
a ja sam ti samo uteha.

Nikada vise ni takve ljubavi ni takve izdaje,
posle tebe nista ne moze da traje
i sve se brise, sve je novo samo tuga ista je,
srce svima samo laznu nadu daje
al' zauvek ti verno ostaje.
 

Back
Top