koliko ste puta u zivotu bili istinski zaljubljeni u nekoga?

jbt ja ladno nisam odgovorila na ovu temu (:
pa ovako, mislila sam da sam bila zaljubljena jedno 6 puta do sad :mrgreen:
al' shto sam starija, kontam da sam se stvarno zlajubila 3 puta, a isto toliko puta i volela... mada to nisu bile iste osobe ;p
u stvari samo sam jednog dechka stvarno volela, celim svojim bicem... al to nije tema.
zashto jednostavno kad moze komplikovano 8)
 
Мало ми није јасна дефиниција ''истинског заљубљивања'' :? или јеси заљубљен или ниси зар не?

Иначе сам јако заљубљиве природе те сам сходно томе доста пута био заљубљен (што је јелте различито од љубави ;) ) и када бих рекао неку конкретну бројку вероватно бих погрешио :)
 
ajd sad lepo objasni koja je istina u tome. :)

'istinski zaljubljen' verovatno znachi biti potpuno, ludo, otkacheno zaljubljen.
ja sam bio par puta, na svoj nachin. mojne neko sad zamishlja mene u nekom ludilu, tralalal, cvecje u kosi ruzha u ustima & sra.nja.

edit> a tih 'par puta' su bila zapravo... dva puta.
sad se ne zaljubljujem tako. sad imam jaku zhelju da.... se bolje upoznamo. :twisted:
 
Sara90:
Do sada samo jednom.U jedno debelo,gadno smrdljivo djubre!!!!! :evil: gad mali debeli!!!!
shta se desilo,jel ga strefio infarkt dok je jeo slaninu,ili nisi mogla da izdrzhish finansijski njegove izlete u poslasticharnici:lol:.....

jedna jedina ljubav,mog zhivota....onog trenutka kad sam bio dovoljno visok da vidim svoj odraz u ogledalu istog trenutka sam se zaljubio,i dan danas sebe volim ko boga....zamislite,kako je lepo svaki dan provoditi sa osobom koju najvishe volite na svetu,e pa meni je tako svakog dana.....:D
 
Keeper:
ajd sad lepo objasni koja je istina u tome. :)

'istinski zaljubljen' verovatno znachi biti potpuno, ludo, otkacheno zaljubljen.
ja sam bio par puta, na svoj nachin. mojne neko sad zamishlja mene u nekom ludilu, tralalal, cvecje u kosi ruzha u ustima & sra.nja.

edit> a tih 'par puta' su bila zapravo... dva puta.
sad se ne zaljubljujem tako. sad imam jaku zhelju da.... se bolje upoznamo. :twisted:
Kako mozesh da se "iskontrolishesh" da se ne zaljubish tako?
Znash shta hocu da kazem,ne mozesh da biras u koga cesh se zaljubiti i na koji nacin.
 

Back
Top