Koliko ste puta bili prvi? :)

Snezna_kraljica:
srebro:
Izvini.tek sam sada primetio pitanja.
1) jeste pošto je raskinula sa mnom,jer ja sigurno ne bih napustio devojku sa kojom sam spavao
2) nije stvar u "rupama" ,nevinost je stanje svesti
Ovo pod 1) mi se jako svidja :wink:
A pod 2)... Time si porekao sam sebe :? Stanje SVESTI, a ne tela... Naravno, veca je verovatnoca da devojka ostane "cista" u svesti ako je i telesno cista. Ali, ne bih rekla da je to pravilo...

(tek sad sam videla kako prostacki recnik sam koristila u tom postu... ("rupe"). Au! :shock: Ne znam sta mi je bilo tog dana, mora da sam bila nesto jako nervozna....)

s koje ste vas dvoje planete...ako krenem na intergalakticko putovanje, da je zaobidjem...
snezna, zapanjila si me sa ovim 'cista"...
a srebro ko srebro...sta reci a ne povratiti... :lol:

da odgovaram na temu necu, ovde zenski odgovori nisu interesantni...jer je za muskarce taj cin nesto cemu se stremi a zene se uvek nesto brane od toga...pa ih treba ubedjivati, sokirati, hvatati na fazone...
i sta ja sad da pricam kad nikom nisam otela nevinost na foru... :lol:
 
mshone:
smrc!ja nikada nisam bio nekoj prvi!
u stvari, tek citajuci ovu temu vidim da je to vazno.O , u kakvoj zabludi ziveh...!
ali, kako je dobra bila ona sto je meni bila prva....MLJAC! :twisted:

Sve u svoje vreme.
Ako si prerastao tinejdžerski period onda ti više nije toliko važno u smislu stidljivog pristupa...

Ja lično poštujem devičanstvo i stoga i pravim razliku kod devojaka. Tehnički gledano ima prednosti i mana. Emotivno gledano ima više mana nego prednosti. Presudu donose sitnice, voliš li ih toliko da ćeš istrpeti gluposti , nepotrebnosti, surovosti koje idu uz to....
 
Vragolasta Amfibija:
Edo:
Jednom, uzajamno, u 30+ godini. Nije bio problem moglo je i kasnije da je trebalo, ništa prije braka, princip i razum, a srećom nije se teško suzdržavati od niskih strasti i pobuda, tako da i nije bio neki problem.....:)

ok,ne moras da se pravdas,znamo mi da je to normalno


:lol: :lol: :lol:

Verovatno se zato i pravda. Gde bwe normalno, pa da sam nevin do 30 odsekao bih ga sam sebi na panju ili jos bolje popusio bih sebi (i to je gubljenje nevinosti) :lol:
 
Chernobill:
Vragolasta Amfibija:
Edo:
Jednom, uzajamno, u 30+ godini. Nije bio problem moglo je i kasnije da je trebalo, ništa prije braka, princip i razum, a srećom nije se teško suzdržavati od niskih strasti i pobuda, tako da i nije bio neki problem.....:)

ok,ne moras da se pravdas,znamo mi da je to normalno


:lol: :lol: :lol:

Verovatno se zato i pravda. Gde bwe normalno, pa da sam nevin do 30 odsekao bih ga sam sebi na panju ili jos bolje popusio bih sebi (i to je gubljenje nevinosti) :lol:

Baš divno, takvi komentari su samo oličje današnjeg nemoralnog dijela društva i izazivaju finu ironiju he he.... :D Ako čitaš između redova a očito da ne, uz malu digresiju da prošli post nije ni pravdanje već malo spočitavanje jer se gnušam od takvih stvari prije braka he he :D , izazvano nekim komentarima na račun ljudi koji apstiniraju do tog dana, samo životinje rade šta im se prohtije ne mareći za obraz jer samosvijest i dostojanstvo im je nepoznanica he he.... :P :D :D :D :D Oni koji to rade neka nastave sa tim aktivnostima njihova slobodna (ala zapadnjačka liberalna) volja he he..... :D )ne marim za njihovim grijesima, kad već zaglibiše sa samokontrolom i nemaju povratka čim zadjoše u živo blato (pokajanje...? he he mačku o rep ne pije vode..... :D :D :D poslije ....... nema kajanja..... :wink: :wink: :D :D :D :P ). Dalje neću komentarisati, dosta od mene sa diskusijom
zadovoljan, forum je super čista desetka brdo podforuma čestitke autorima...!!!! :D :D :D 8) 8) 8) :D
 
Edo:
Chernobill:
Vragolasta Amfibija:
Edo:
Jednom, uzajamno, u 30+ godini. Nije bio problem moglo je i kasnije da je trebalo, ništa prije braka, princip i razum, a srećom nije se teško suzdržavati od niskih strasti i pobuda, tako da i nije bio neki problem.....:)

ok,ne moras da se pravdas,znamo mi da je to normalno


:lol: :lol: :lol:

Verovatno se zato i pravda. Gde bwe normalno, pa da sam nevin do 30 odsekao bih ga sam sebi na panju ili jos bolje popusio bih sebi (i to je gubljenje nevinosti) :lol:

Baš divno, takvi komentari su samo oličje današnjeg nemoralnog dijela društva i izazivaju finu ironiju he he.... :D Ako čitaš između redova a očito da ne, uz malu digresiju da prošli post nije ni pravdanje već malo spočitavanje jer se gnušam od takvih stvari prije braka he he :D , izazvano nekim komentarima na račun ljudi koji apstiniraju do tog dana, samo životinje rade šta im se prohtije ne mareći za obraz jer samosvijest i dostojanstvo im je nepoznanica he he.... :P :D :D :D :D Oni koji to rade neka nastave sa tim aktivnostima njihova slobodna (ala zapadnjačka liberalna) volja he he..... :D )ne marim za njihovim grijesima, kad već zaglibiše sa samokontrolom i nemaju povratka čim zadjoše u živo blato (pokajanje...? he he mačku o rep ne pije vode..... :D :D :D poslije ....... nema kajanja..... :wink: :wink: :D :D :D :P ). Dalje neću komentarisati, dosta od mene sa diskusijom
zadovoljan, forum je super čista desetka brdo podforuma čestitke autorima...!!!! :D :D :D 8) 8) 8) :D

Hm. Kad vec hoces ozbiljno.
Moj komentar nije olicenje nemorala vec zelje da te zayebavam. Apstinencija je tvoj izbor na koji imas pravo isto tako kao sto ja imam pravo na "nemoral". Razlika je sto ja tvoj izbor postujem uz napomenu da ne smatram to nekim cinom uzvisenosti ili da su apstinenti "bolji ljudi", mozda samo malo nervozniji :lol:

A sto se tice uticaja zapada, nisam ni znao sta je zapad kad mi se kita pocela dizati i javila zelja za sexom.
 
Šala na šalu dalje neću ulaziti u to i meni bješe do zezancije sa drugačijima :wink: , 100 ljudi 100 čudi....., ali moralne vrijednosti poštujmo mada su već srozane medijima i zatrpane prljavštinom i šundom zadnje vrste, šala na stranu svakom svačije, ko je u to ušao nema povratka nazad normalno, ali barem poštujmo one koji drugačije, 100 % korektno moraš priznati mada znam da nećeš zbog liberalnijeg stava razumijem..... gledaju na život. Sve u svoje vrijeme........ Toliko.
 

Back
Top