Koliko ste puta bili prvi? :)

Kao sto vidite nije sve u tome biti prvi!!!

showimg.jpg
 
Snezna_kraljica:
srebro, nisi mi odgovorio na pitanja
1) devojka koja spava sa tobom (t.j. ti joj budes prvi) - kad raskinete - je *****?
2) moze da prima u druge rupe, a ti to neces znati... Dakle, na osnovu jedne jedine - procenjujes njenu "moralnost"?
Izvini.tek sam sada primetio pitanja.
1) jeste pošto je raskinula sa mnom,jer ja sigurno ne bih napustio devojku sa kojom sam spavao
2) nije stvar u "rupama" ,nevinost je stanje svesti
 
srebro:
Izvini.tek sam sada primetio pitanja.
1) jeste pošto je raskinula sa mnom,jer ja sigurno ne bih napustio devojku sa kojom sam spavao
2) nije stvar u "rupama" ,nevinost je stanje svesti
Ovo pod 1) mi se jako svidja :wink:
A pod 2)... Time si porekao sam sebe :? Stanje SVESTI, a ne tela... Naravno, veca je verovatnoca da devojka ostane "cista" u svesti ako je i telesno cista. Ali, ne bih rekla da je to pravilo...

(tek sad sam videla kako prostacki recnik sam koristila u tom postu... ("rupe"). Au! :shock: Ne znam sta mi je bilo tog dana, mora da sam bila nesto jako nervozna....)
 
Žalosna ti analiza....


Seks kod nevinih traje onoliko koliko trebi "traje" a to je 5 min.....

Kod prvog čina , još je zbunjena potpuno novim osećajima i teško da će doživeti orgazam , ali će se osećati vrlo lepo...

Zato i zbog stalnog nepresušnog motiva , seks može da traje , koliko kondicija njena dozboljava.

A što se tiče ubedjivanja ,tu sam očigledno lošiji i to sa namerom. Nevinu devojku možeš skinuti na tri načina. Na ubedjivanje (baš si glupača, šta još nisi, ma daj..., biće ti haos....).
Na emotivno (sve više joj susreti sa tobom vuku na to i onda ona želi i otvara se ).
Na impulsivnu strast (uhvatiš trenutak , nova godina, specijalno je specijalno i uvek ide u paru..., strast raspali i uništi odbranu...)

Zbog svog užitka koristim drugu metodu (najopuštenija, bezizlazna, i čelična vrata otvara, najsladja, nema kajanja)

Zato posle mene nema nikakve traume i može da uspešno uživa u ljubavi i seksu , pa bilo sa mnom ili sa drugim , to je stvar puteva kojim hodimo...
 
Ma shalim se bre... 'si ti nekad cuo za nesto sto se zove sala?

Mada se ne salim oko toga da ne bih bas voleo da budem ponovo 'prvi' sem ako me neka skroz ne zaludi. Ali opet, to je malko teze posto i nisam nesto fan maloletnica... A danas retko koja devojka pretera 21-u bez 'probusenog' medjunozja... Sto je naravno pohvalno ;)

Glede metoda, sokiranje uvek pali... Sokiras je i gacice joj same spadnu :lol:
 

Back
Top