...koliko ste imali kres shema???

Kako vi docekujete novog clana. Odmah me terate u javnu kucu na vatreno krstenje. Mislim da cu ipak propustiti tu velikodusnu ponudu da me castis qravom, nisam bas toliko zagoreo da bih bio sa nekom koja bi bila sa mnom samo zbog para.
Bolje da sacekam neku veliku pijanku...
...gledaj na tu ponudu sa duhovne strane, nemoj si materijalista, svi ti ovde sve najbolje zzelimo...:)
 
*** ne sizim. Mozda sam se beadekvatno izrazio pa niste mogli da protumacite moj pravi stav o svemu tome. Dakle, da sumiramo. Valjda svi znate koja je razlika izmedju desanke i neke ****. Ako znate, onda nemas sta vise da pricam. A za slucaj da ne znate, onda saznajte. ;)
A to za eksplodiranje kite sam se vise salio nego sto sam bio iskren. Istina je da mi se jos nije zavrsio junski rok, pa sam malo na ivici. Nije nimalo lako!

Ako sam nekog uvredio ili iznervirao svojim nedolicnim ponasanjem, ja se izvinjavam.
 
*** ne sizim. Mozda sam se beadekvatno izrazio pa niste mogli da protumacite moj pravi stav o svemu tome. Dakle, da sumiramo. Valjda svi znate koja je razlika izmedju desanke i neke ****. Ako znate, onda nemas sta vise da pricam. A za slucaj da ne znate, onda saznajte. ;)
A to za eksplodiranje kite sam se vise salio nego sto sam bio iskren. Istina je da mi se jos nije zavrsio junski rok, pa sam malo na ivici. Nije nimalo lako!

Ako sam nekog uvredio ili iznervirao svojim nedolicnim ponasanjem, ja se izvinjavam.
...e, pa sad nije lepo da se vadish na taj nachin, mislim ostani pri svojim stavovima nometrvat...:)
 

Back
Top