...koliko ste imali kres shema???

Pa ebo te, dosta mi je ovih "finih"- neka pročitaju ovo, hoću da napravim skandal!
Gazdarice, podrži i ti našu grupu!

Ma bezveze bre skroz...shta vam je svima...shta fali biti fin, ili biti brz...kako god...nema potrebe za prepucavanjem stvarno...
Ja ne volim kres-sheme i imam svoje razloge za to koji nisu tipa shta che selo misliti.
Ne marim ni ako neko prvo proba pa onda gleda shta che s tim.
Ima i onih koji i jedno i drugo rade u zavisnosti od raspolozzenja...

I jedno i drugo je ispravno ako se osoba tako osecha.
 
Ma bezveze bre skroz...shta vam je svima...shta fali biti fin, ili biti brz...kako god...nema potrebe za prepucavanjem stvarno...
Ja ne volim kres-sheme i imam svoje razloge za to koji nisu tipa shta che selo misliti.
Ne marim ni ako neko prvo proba pa onda gleda shta che s tim.
Ima i onih koji i jedno i drugo rade u zavisnosti od raspolozzenja...

I jedno i drugo je ispravno ako se osoba tako osecha.

Slažem se s tobom. Jednostavno, pustimo druge na miru da žive onako kako su izabrali. Ja poštujem tvoj izbor, ti poštuješ moj i čiča miča gotova priča.
Glupo je nekom držati predavanja da treba biti ovakav ili onakav. Svaka jedinka je priča za sebe i ima svoje razloge zašto se ponaša na određen način.
 
...kazze, koliko ste imali kres shema , a da ste ostali suva 'urca, meni su sve kres sheme bile takve, prokletstvo josh nisam 'ebao u kres shemi, a nisam gej, mis'im nisu ni mene ako ste to teli da mi pripishete...:)


Vidis koliko ti je zivot kontraverzan...imas kres semu,a ostanes suva qrca.
Jebbeno je to,moj prijatelju...
Ma bitnoje da si ti ima kres seme,a sto si ostao suvoga...nema veze...drugi put.


:klap:
 
Samo sema, bRez kresa, ili kombinacije?
i97019_smeh.gif
 

Back
Top