Koliko Srbija ima PALČEVA ?

Молим те ако имаш неки веродостојан и тачан извор то може да буде предмет расправке а овај што си навео можеш да завијеш у тоалет папир и да пустиш воду за њим....

40-50 посто иде на високо образовање !!??

Ајде сад не гађај се са тим подацима.... није то камење..., код њих се још увек плаћа школовање ако ниси знао и то бар 25-30 хиљада долара годишње па на више..... а шта мислиш колико њих има довољно новца да плати тај луксуз јер је школовање код њих баш тако окарактерисано?
Највише 5% али имају такозване фондове за препознавање талената па они учествују још мало иначе све скупа се може окарактерисати као јад, чемер и беда.

Imam, naravno. Evo ti. http://en.wikipedia.org/wiki/Education_in_the_United_States A je l' imash ti neki verodostojan izvor za to shto prichash? Daj sada neki link ti da sebe potvrdish, poshto vidim da to ochekujesh od mene. U Americi je mnogo vishe ljudi visoko obrazovano nego ovde, i dobio si dva linka koji ti to potvrdjuju. E sada ja chekam makar jedan da me demantuje. Cenim da ga biti nece. :think:
 
Obzirom da ti je proshli put trebalo pola sata da odgovorish, chekam te josh tachno... 16 minuta.



А шта ти то мислиш ... да ја седим овде и да типкам са тобом !

Нетреба мени никакав линк када сам то уживо и видео и опипао. Пошто се примећује да ти превише дајеш на теорију а премало на праксу ето сада имаш могућност да идеш и да видиш и ти уживо. А када све то прођеш тек тада би било добро да мало протипкамо о ономе шти си видео тамо.
 
А шта ти то мислиш ... да ја седим овде и да типкам са тобом !

Нетреба мени никакав линк када сам то уживо и видео и опипао. Пошто се примећује да ти превише дајеш на теорију а премало на праксу ето сада имаш могућност да идеш и да видиш и ти уживо. А када све то прођеш тек тада би било добро да мало протипкамо о ономе шти си видео тамо.

Ovi tipkači po tipkovnici su sve bivši stanovnici Hrvatske, nije ni čudo što šire toliku mržnju po forumu...

z:mrgreen:
 
Odlichan, nishta mu ne fali.

Hahahaha... fotografiju... hahahahaha. Simpatichno. I, shta sad', to je kao neki dokaz da su svi takvi?

Ne , naravno . Al s druge strane , garantujem da ivde nema ni jedan magistar ni jedne oblasti , a da toliko nema pojma o Mikelandjelu i o fotografiji i o Davidu . Bas ni jedan . Bez obzira , dal je masinstvo u pitanuju , ili biologija .
Ali ce biti . I to sigurno , jer mi idemo u tom pravcu .
Za sad , jednostavno nepostoji .
A eto kod njih ima . Postoji .
 
Ovi tipkači po tipkovnici su sve bivši stanovnici Hrvatske, nije ni čudo što šire toliku mržnju po forumu...

z:mrgreen:

Највећа мржња на форуму потиче од такозваних "демократа" који са самом демократијом немају ништа заједничко осим да су стицајем околности постали њени верни извршиоци по систему лева рука десни џеп јер им је она то обезбедила. Зато се на све могуће начине довијају како да јој продуже живот јер је са њом непосредно везана и њихова судбина..... е то је прави узрок покварености, мржње и мазохизма на крстарици.

Пошто потичем из Хрватске како ти кажеш онда би требало да знаш да је и то Српска земља, али на жалост не потичем, јер да је тако био бих далеко поноснији као Србин..... али видећу да постанем...... јер та Хрватска на коју ти мислиш нема никакве везе са изворном Хрватском која је само северно од Загреба и западно од Винковаца.
 
Poslednja izmena:
Jašta...pokušavam mojim postovima da kažem, da je važnije upotrebiti kažiprst, ali avaj, eno gore visoko čovek kaže da je to moje izdajničko ponašanje.
U pravu je čoek' , vidoviti su najveći neprijatelji slepcima kod očiju.



Само да ти ово прочитају администратори и модератори, помислиће одмах да си помислио на боту и онда ти следи у најбољем случају бан а у најгорем доживотни бан.
 
Aj prekini vise da provociras... pa tebi svaka tema koju otvoris sluzi da pljujes po srbiji i srbima... te su nepismeni, glupi, prljavi, zaostali, debilni...


Evo iz tvojih uvodnih postova pa proceni sam da li si normalan...

iz teme "Korisna steta i EU"


iz teme "Da l;i smo mi ludi, nemarni, bahati, bolesni"


na temi "Telekom monopol"

na temi " Stupio na snagu..."


na temi "Kako biti glup 600 godina" (misli na srbe...}


na temi "Ima li nam spasa"


na temi "Sta ce srbiji 8 miliona stanovnika"



na temi "Luda kuca u ludoj zemlji"



Zasto ovo radis????????

Opasuljujem narod, forumaše, zainteresovane, vidim da te to izludjuje, što je i normalno, obzirom, da su za tebe opasuljivači veliki izdajnici Srbije . Gadno je kad se čovek rodi sa 10 palčeva na ruci i svi su mu isti.
 
....bla...bla...bla...

Пошто потичем из Хрватске како ти кажеш онда би требало да знаш да је и то Српска земља, али на жалост не потичем, јер да је тако био бих далеко поноснији као Србин..... али видећу да постанем...... јер та Хрватка на коју ти мислиш нема никакве везе са изворном Хрватском која је само северно од Загреба и западно од Винковаца.

:hahaha:

Izvini, moram da se nasmejem ovolikom lupanju...

:cepanje:
 
Ne , naravno . Al s druge strane , garantujem da ivde nema ni jedan magistar ni jedne oblasti , a da toliko nema pojma o Mikelandjelu i o fotografiji i o Davidu . Bas ni jedan . Bez obzira , dal je masinstvo u pitanuju , ili biologija .
Ali ce biti . I to sigurno , jer mi idemo u tom pravcu .
Za sad , jednostavno nepostoji .
A eto kod njih ima . Postoji .

Tachno, al' to se da lako objasniti. Kod nas je obrazovanje mnogo shire, uchish i stvari koje u zivotu nema shanse da iskoristish... dok oni uche iskljuchivo kako da od jednog dolara naprave dva. Pragmatichno. Nije da Amer ne zna gde je Evropa zato shto je pglu ili neobrazovan. Ne zna zato shto ga ne zanima, ne zna jer mu se moze tako. E sada, koliko smo mi " pametniji " jer u globalu posedujemo vishe informacija iz domena opshteg obrazovanja, pitanje je. Druga strana medalje je shto u Americi imash struchnjaka kakve ovde ne mozesh da zamislish.

А шта ти то мислиш ... да ја седим овде и да типкам са тобом !

Нетреба мени никакав линк када сам то уживо и видео и опипао. Пошто се примећује да ти превише дајеш на теорију а премало на праксу ето сада имаш могућност да идеш и да видиш и ти уживо. А када све то прођеш тек тада би било добро да мало протипкамо о ономе шти си видео тамо.

Haha znao sam. z:lol: Znachi tebi ne treba link a meni treba? Znachi ja sam po difoltu lazov a ti govorish istinu? Dobro, shta god... nego shta si ti to opipao? z:hm: Nivo njihovog obrazovanja? LOL. Vidi, to shto si ti bio tamo ne znachi nishta, niti je to shto si video merilo bilo chega. Mogao si da se druzish sa crncima i Meksikancima po gradjevinama raznim na primer, i onda da dodjesh ovde i kazesh kako oni nisu obrazovani. Kladim se da nemash diplomu fakulteta, je l' da?
 
Haha znao sam. z:lol: Znachi tebi ne treba link a meni treba? Znachi ja sam po difoltu lazov a ti govorish istinu? Dobro, shta god... nego shta si ti to opipao? z:hm: Nivo njihovog obrazovanja? LOL. Vidi, to shto si ti bio tamo ne znachi nishta, niti je to shto si video merilo bilo chega. Mogao si da se druzish sa crncima i Meksikancima po gradjevinama raznim na primer, i onda da dodjesh ovde i kazesh kako oni nisu obrazovani. Kladim se da nemash diplomu fakulteta, je l' da?


Када немаш праве аргументе онда почињеш причу смајлићима или са оним хаха да би на крају зачинио личним вређањем у овом случају по питању мог образовања.
На то ти одмах могу рећи да сам допломирао још давне 85.г. када је школство још нечему вредело у поређењу са овим данашњим.

А што се осталог тиче, био сам у Европи и Америци довољно дуго и дружио се са свима са некима пословно са некима из пријатељства али оно што је сигурно, њихов начин живота је далеко испред нашег у смислу пословности и богатства. О свему осталом не треба ни причати јер је то тотални идиотизам.

Што се тиче богатства заиста би било чудно да није тако када је западна Европа (3-4 државе) опљачкала 3/5 планете а американци се сада упињу да тај рекорд оборе и да опљачкају све што је остало. Значи сво то њихово богатство потиче само из пљачке и ничега више. Од рада и поштено зарађених пара ту нема ништа. Пошто Србија неће никада да се спусти на тај ниво јер јој не дозвољавају ни морал ни вера значи одмах се треба ослободити идеја о некој пребогатој земљи у којој ће неки жути или црнци да раде за нас.

Предузеће које моји држе тамо старо је скоро 80 година и шта мислиш кроз шта је све до сада прошло ?
 
Poslednja izmena:
Када немаш праве аргументе онда почињеш причу смајлићима или са оним хаха да би на крају зачинио личним вређањем у овом случају по питању мог образовања.
На то ти одмах могу рећи да сам допломирао још давне 85.г. када је школство још нечему вредело у поређењу са овим данашњим.

А што се осталог тиче, био сам у Европи и Америци довољно дуго и дружио се са свима са некима пословно са некима из пријатељства али оно што је сигурно, њихов начин живота је далеко испред нашег у смислу пословности и богатства. О свему осталом не треба ни причати јер је то тотални идиотизам.

Што се тиче богатства заиста би било чудно да није тако када је западна Европа (3-4 државе) опљачкала 3/5 планете а американци се сада упињу да тај рекорд оборе и да опљачкају све што је остало. Значи сво то њихово богатство потиче само из пљачке и ничега више. Од рада и поштено зарађених пара ту нема ништа. Пошто Србија неће никада да се спусти на тај ниво јер јој не дозвољавају ни морал ни вера значи одмах се треба ослободити идеја о некој пребогатој земљи у којој ће неки жути или црнци да раде за нас.

Предузеће које моји држе тамо старо је скоро 80 година и шта мислиш кроз шта је све до сада прошло ?

Kakvo crno vredjanje choveche, ja sam samo pitao... ok, pretpostavio... al' te nisam vredjao. z:hm: A shto se smajlica tiche... ne razumem shta si sa tim hteo reci, da nisu zabranjeni mozda? z:hm: Ma nije ni bitno. Dobro, verujem ti na rech, a sada ti meni reci, poshto je tako pricha pochela (ne znam shto sada shirish na resurse), znachi ti tvrdish da u Americi ima manje visokoobrazovanih ljudi nego u Srbiji?
 
[QUOTE = Neznanko; 12202552] Opasuljujem narod, forumaše, zainteresovane, vidim da te zu izludjuje, što je i normalno, obzirom, da su za tebe opasuljivači veliki izdajnici Srbije. [/ B] Gadno je kad se čovek rodi sa 10 palčeva na ruci i svi su mu isti. [/ QUOTE]

Sreca nasa pa te imamo, tako lepog i pametnog:zskace:
 
Kakvo crno vredjanje choveche, ja sam samo pitao... ok, pretpostavio... al' te nisam vredjao. z:hm: A shto se smajlica tiche... ne razumem shta si sa tim hteo reci, da nisu zabranjeni mozda? z:hm: Ma nije ni bitno. Dobro, verujem ti na rech, a sada ti meni reci, poshto je tako pricha pochela (ne znam shto sada shirish na resurse), znachi ti tvrdish da u Americi ima manje visokoobrazovanih ljudi nego u Srbiji?


Америка је гладна за тим јер њене школе немају уопште тај потенцијал да избацују високообразоване кадрове а још мање да он буде омасовљен. Зато и праве од нормалних држава банана државе да би њихове младе а високообразоване кадрове покуповали за мале паре. Такав ти је најбољи пример данашња Србија.
 
usb-thumb-drive.jpg


лако је и решиво,увезе министар са запада пар милијона.......
 
Америка је гладна за тим јер њене школе немају уопште тај потенцијал да избацују високообразоване кадрове а још мање да он буде омасовљен. Зато и праве од нормалних држава банана државе да би њихове младе а високообразоване кадрове покуповали за мале паре. Такав ти је најбољи пример данашња Србија.

Pa to znachi da su nashi ( i mozgovi ostalih banana drzavica ) kod njih... a to samo ide u prilog mojoj teoriji. z:D E sada jedino bi mogli o5 da shirimo prichu pa da ispitujemo koliko je od visokoobrazovanih u Americi zaista Amerikanaca ( a za to bi tek morali daleko da odemo, da prvo utvrdimo shta je to uopshte Amerikanac ), a koliko kupljenih ili na drugi nachin pribavljenih mozgova sa strane.
 
Пљувати по свему српском, у последње време, је постало као нека "спорстка" дисциплина. Разумем да има доста ликова овде који су плаћени да то раде и оних лабилних ликова који су подложни таквој врсти манипулације и "несвесно" раде исто што и ови први. Постављач теме ће се сигурно пронаћи у једној од ове две групе.

А сада ево нешто за све вас пљуваче....

Veliki broj učenika u SAD ne završava srednju školu

Шта рећи за ово? Мора да је ово истраживање било у Србији па су грешком ставили за САД. Ја просто не видим неко друго логично објашњење.
 

Back
Top