Koliko smo iskreni na forumu ?

Ko je koliko iskren

  • Iskren 100 %

    glasova: 51 71,8%
  • lazem kad moram

    glasova: 5 7,0%
  • uvek kad je u mom interesu

    glasova: 2 2,8%
  • lazem cim zinem

    glasova: 11 15,5%
  • samo kad me napadaju nisam iskren

    glasova: 2 2,8%

  • Ukupno glasova
    71
  • Anketa je zatvorena .
Čika Ajrone, uvideh grešku pažljivijim čitanjem. Svi pričaju kako imaš 120 kila a niko nije upitao a koliki je to čovek? Ja znam da bih se živ usro kad bi mi prišao neki rmpalija kao što si ti, ali šta ću kad sam pičкica pa zamišljam da sam ovako jači od tebe. Da nisi možda u srodstvu sa onim ništa manjim što ga izbacili iz Amerike zbog kafanske tuče?

r-image.php


Sinak, ajd se smiri i idi za šank popij sokić.
Čika Ajron će da plati.
 
Priemrak osobe koja je tražila da bude moderator kako bi neometano prepisivala krucijalne delove "Velike Srbije" po forumu i svadjala se sa neistomišljenicima uz primenu sile te domundjavanje sa partijskim paćenicima pardon sapatnicima.

Što bi rek'o priprost narod - a bole te "ona stvar"
:mrgreen:


Ништа од овде написаног ниси потрефио, осим што си напрасно почео да користиш неке термине које си од
мене први пут чуо.
Ако имаш неки озбиљан доказ за неку од изнетих тврдњи, дај линк.
 
Ништа од овде написаног ниси потрефио, осим што си напрасно почео да користиш неке термине које си од
мене први пут чуо.

Ако имаш неки озбиљан доказ за неку од изнетих тврдњи, дај линк.

Ja oduvek tvrdim kako su žene superiorna nad-bića :cool::mrgreen:
 
iskren jesam, mozda ne sto posto, jer to ne postoji, ali sigurno da ne lazem, i imam jedan jedini nick. kad sam bio banovan, otvorio drugi, ali cim su me odbanovali, vise ga nisam koristio. ovo ipak ne znaci da ponekad ne precutim nesto sto mi ne "odgovara" ili sto se ne mora znati . ali ako vec nesto napisem, onda stojim iza toga da sam ja to napisao i da sam tako mislio. normalno da se ponekad pokajem ali....
najvecu zamerku bih uputio forumasima koji koriste vise nick-ova istovremeno, mislim da nisu fer
 
a nije to ništa... samo mi žao glupih ljudi i mislim da je greh ne pomoći im da shvate da su prevareni...

Eto, stariji forumaši se sećaju kad je onaj nesrećni Mita odvalio kako on i njegovi stariji ukućani čim vide moj post gadjaju monitor sa plastičnim pištoljem sa gumenim strelicima.
To znači da momak ništa nije kriv već je do njegovih.

А то је нарочито погодило твоју срећну масну дебелу гузицу...:rotf: Боље СМАЊИ БРОЈ СВОЈИХ КЛОНОВА - постаје исувише заморно и шизофрено...:sad2:

п.с. А ове силне блокаде и кочења програма су се и раније догађале КАДА ИМА МлОГО КОНТРОЛОРА - а тога ће сада нарочито бити када разним службама ТРЕБА ПОХРАНИТИ СВЕ ПОРУКЕ...
 

Back
Top