KOLIKO ČESTO???

wolf_od_hercegovine:
Koliko puta kazem voljenoj osobi volim te???? pa kazem ,samo ne cesto posto to bi bilo "skrnavljemje" te rijeci. mozda bi se i zbog ucestalog ponavljanja mogao dobiti sasvim suprotan efekat, naime voljena osoba bi mogla da sumnja u vas, zbog lakoce kojom govorite te rijeci.

Upravo to se i pitam. :)
 
shaddow:
Betty bre, šta ti je??? Kakvo persiranje? :shock:

Pa kad si na rečenicu "Prava osoba je ona koja je pored vas." panično počeo da se braniš "Ma Betty, ovo što sam pitao ne odnosi sa na mene lično. Moja prava osoba je već odavno pored mene" :)
VAS je u mojoj rečenici bilo 2. lice množine :idea:


Moja prava osoba je na (svom) poslu....:cry: A ja sam kod (naše) kuće.
Poslaću mu ljubavni sms :D
 
Betty:
ee...opet jedna suvisla tema :)
shadowe, propustiti pravu priliku za šta? Za brak? :lol: Ili pravu osobu za životno partnerstvo?


Prava osoba je ona koja je pored vas. MI te osobe i prilike činimo pravima...glupo je negovati osećaj propuštenih prilika, hitno se reprogramirati, to je ozbiljan bag :idea:

Kažem volim te, ali ne vodim računa baš kada...valjda kad se umiljavam, pa kad hoću da podsetim na to, recimo kad je umoran......ili da umirim na kraju razgovora "doći ću večeras, s drugaricama sam...ne, ne znaš ih :lol: " Kažem da ga volim i pred spavanje, i kad mi donese kafu ujutro raznežim se, kažem to i umesto "hvala"...a često menjam tu frazu za poljubac ili uštip :P Ili pogled, ako je situacija mnogoljudna, a mi mnogo važni i poslovni...

Bettyce bre, jel to od vrućine. Pa TI si počela rečenicu "prava osoba je ona koja je pored VAS." To je TVOJA, a ne moja rečenica. Ili je tako ili je meni sunce udarilo u glavu.... ;) Ja sam te samo citirao. :shock:

A to da se branim?!?!?! Od čega?!?!? :shock:
 
@Betty

Evo ti nešto da ti lepo počne dan. :)

c020.gif
 

Back
Top