Koliki vam je...

Jos jedno pitanjce:

Sta bi uradili ako bi vam lepa nepoznata i nepozvana zena sela za sto ?

Kučka, brate, čini mi se da si pogrešila temu. Ili ti je namera da svaku zatrpaš sa hiljadu pitanjaca za muškarce?

I odgovor za tebe je: da, još uvek se nisi udala jer postavljaš previše pitanja i mogla bi malo da se spustiš na zemlju, kad već imaš izbor gde da sletiš. Takođe prestani da pratiš romantizovana uputstva, možda nije zanimljivo kako se mi ostali nalazimo među sobom, ali je efikasno.
 
Kučka, brate, čini mi se da si pogrešila temu. Ili ti je namera da svaku zatrpaš sa hiljadu pitanjaca za muškarce?

I odgovor za tebe je: da, još uvek se nisi udala jer postavljaš previše pitanja i mogla bi malo da se spustiš na zemlju, kad već imaš izbor gde da sletiš. Takođe prestani da pratiš romantizovana uputstva, možda nije zanimljivo kako se mi ostali nalazimo među sobom, ali je efikasno.

Pogresila sam...i hvala na savetu..nemoj toliko da se trudis..:D
a sta cu ja da radim ..nije tvoje da brines
posebno ne moju brigu..
 
Racun za mobilni i koliko u proseku mesecno potrosite za „osmog putnika u nasem organizmu“..Vodite li racuna koliko trosite ili vas je bas briga..

nisam zavisnik neki od mobilnog, ranije sam bila pripaid pa se drndala s uplacivanjem, medjutim predjoh na onu "kontrolu troskova" i super mi je, placas 500 imas 1000 na racunu ako istrosis mozes da dopunis ko pripaid, milina sad ne moram da se cimam da ce mi nestati kredit bas kad ne treba, inace sam staromodna pa vecinu poziva i dalje obavljam preko fiksnog
 

Back
Top