Šta vam je potrebno?! Šta želite? Šta su vaše aspiracije i ambicije?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.230
Svi imamo neke planove za prosperitet. Svi nešto želimo dugoročno. Neki da otvore kafić ili migriraju u inostranstvo.
Neki da započnu svoj biznis ili pokrenu novi.

Šta su vaše želje? Šta su vaši planovi? Imate li uspeha?
Ili ste od onih "kuća-poso" tipova koji samo žele jednostavan i miran život bez mnogo trzanja opisan na sledećoj slici.
Ni to na kraju krajeva nije loše.

1714914541509.png
 
Svi imamo neke planove za prosperitet. Svi nešto želimo dugoročno. Neki da otvore kafić ili migriraju u inostranstvo.
Neki da započnu svoj biznis ili pokrenu novi.

Šta su vaše želje? Šta su vaši planovi? Imate li uspeha?
Ili ste od onih "kuća-poso" tipova koji samo žele jednostavan i miran život bez mnogo trzanja opisan na sledećoj slici.
Ni to na kraju krajeva nije loše.

Pogledajte prilog 1542461
Želim da osobodim ovu civilizaciju od ropstva države, politike, religije, da svi ljudi ovoga sveta osete pun obim neizmerne sreće i ljubavi.
 
Желим мир.
Свој лични мир, да се као дете поново радујем ситницама и стрпљиво и жељно чекам наредни дан.
Толико тога могу да урадим и да направим, своју и туђу срећу. Желим и могу, а хвала Богу што се и крећем тим путем. Али тај пут, којим морам ићи, којим се наравно морају сви кретати, њему недостаје прави мир.
Мада, можда је и тај неки немир цена среће.
 
Ja kao zena (ako smijem odgovoriti, ali pisemo svi svima )
želim samo porodicu, karijeru, i hobi.
Bravo! Želim i da ti se to ostvari!
1.Potrebno mi je pola litre rakije i 200 grama slanine dnevno.
2.Želim zdravlje i mir u svetu.
3.Aspiracije i ambicije više nemam
Ekstra! Buudalo, nisi ti baš buudala. Povremeno, povremeno, ne svaki dan!
Šta želim? Želja nemam, ali Bog i đavo mi nude svašta. Želim mudrost da proberem od svega samo najbolje i najlepše.
 

Back
Top