Koliki vam je...

Moram da priznam na temi da su do sada ..forumasi u proseku sto se tice..velicine..racuna za mobilni.....ocekivala sam da ce vam biti mnogo veci...:per:svaka cast na stedljivosti..
 
Nažalost na paketima sam pa plaćam fiksno a trošim krmeljivo :confused:

Kad smo već kod toga mogla bih da stopiram to sranje, vreme je.

Je l neko primetio da je, o ironije, postpaid 10 puta skuplji od prepaid-a?

I je l mogu da se vratim na prepaid?
 
joj lexo ako si potpisala ugovor na 2 god..
ko sto sam ja BILA uradila..
onda tjuti i trpi..
ili
mozes da ga prekines, ali moras da isplatis kompletnu sumu za koju si potpisala
sve do datuma do kojeg ugovor vazi...
znaci
nikad vise..
a da deru..deru
 
Pa tek sad sam videla "Koliki Vam je" ... mogu da napišem koliki bih volela :lol: :lol:

Šalu na stranu, trošim neki paket "prenesi 150" valjda se tako zove...
Imam 150 sms free i 150 min.razgovora , sve što se ne potroši prenosi se u sl. mesec...

Nikad naravno ne potrošim, regularno plaćam svojih 600 dindži mesečno a pričam besomučno...
Da mi nije ADSL-a koji košta oho-ho, isključili bi mi fixni jer ga ne koristimo uopšte :lol:
 
To i jeste ..mob.je zamenio fiksni..a meni se mobilni smucio..ima vec mesec dana kako sam ga batalila..da vidim da li mogu bez njega..i nekako mi ide..mada moram priznati tesko..i jedva izdrzavam..:D.jos malo cu da sebe muchim...
 
joj lexo ako si potpisala ugovor na 2 god..
ko sto sam ja BILA uradila..
onda tjuti i trpi..
ili
mozes da ga prekines, ali moras da isplatis kompletnu sumu za koju si potpisala
sve do datuma do kojeg ugovor vazi...
znaci
nikad vise..
a da deru..deru
Ma da potpisala sam na moju veliku žalost, ali na sreću ističe ovog meseca. Već sam dobila obaveštenje kako mi je MTS priredio divno iznenađenje :D

"Uz novu ugovornu obavezu možete dobiti neki od telefona koje imamo u ponudi, ili novčani bonus" :D

Gospode, kako su velikodušni.....

:bljak:
 
Pa tek sad sam videla "Koliki Vam je" ... mogu da napišem koliki bih volela :lol: :lol:

Šalu na stranu, trošim neki paket "prenesi 150" valjda se tako zove...
Imam 150 sms free i 150 min.razgovora , sve što se ne potroši prenosi se u sl. mesec...

Nikad naravno ne potrošim, regularno plaćam svojih 600 dindži mesečno a pričam besomučno...
Da mi nije ADSL-a koji košta oho-ho, isključili bi mi fixni jer ga ne koristimo uopšte :lol:

тај пакет и ја од скоро користим. исплати се.
 
Racun za mobilni i koliko u proseku mesecno potrosite za „osmog putnika u nasem organizmu“..Vodite li racuna koliko trosite ili vas je bas briga..
mozda oko 1000 din, nekad manje, retko vise..ne volim telefone, koristim ih samo za razmenu neophodnih informacija, a SMSevi me smaraju nemoguce...tako da mobilni nije na listi mojih velikih mesecnih izdataka...
 

Back
Top