Kolektivne nesreće

e'o nije me mrzelo da odradim kartu jedne avionske nesreće. ako neko može - bez varanja - da prokomentariše kartu:


astrow2gw02elaihp353842ty7.gif

edit: ispravljeno sa 1720 na 18030
 
Poslednja izmena:
Jeli ovo karta bas trenutka nesrece? Ili trenutka poletanja?
Mozda je ovaj avion pao u neku vodu?????? Krajnji dispozitori su retro saturn, znaci vladar vodolije , ljudskog znaka u 12-oj i pluton u 8-moj kuci, a to bi moglo da znaci mase ljudi. Oni stoje u kvadratu, tako da ako pratim dispozitorski krug sve se zavrsava u tom kvadratu, a pri tome su planete u svojim sedistima (retro sturn kao vladar vodolije). Jos da dodam venera u 8 smrt u udobnim uslovima, jeli ovo putnicki avion? I mars u raku, na mestu svog pada, u opoziciji sa uranom- avioni, i neptunom- pilot?????? Vrlo moguce da je avion pao u vodu. U nekom kontekstu i da je upucan, pa je pao opet u vodu. Moguce je da su pali i u Amsterdamu , jer su i Amsterdam i Holandija u znaku raka, mozda i na aerodrom Meni iz ovog izlazi da nisu poginuli u zemlji u kojoj zive, vec negde na pola put, jer je mesec u izgonu. Otkazali motori?
A kojim znakom je predstavljen pilot? Neptunom, posto je Ac u ribama? Ne znam da li bi moglo da se posmatra pilot na Ac, a avion na Dc ili tako nesto? Ili su putnici na Dc:confused:
 
Poslednja izmena:
Hm, nisam cuo za taj vulkan. :) Gde se on nalazi?

Ja sam mislio na neku opciju koju je spomenu jedan covek, a to je da neki Illum se igraju vestackim crnim rupama,
i da takva crna rupa moze da proguta nasu planetu... Neznam kako to, ali to je jedna mogucnost.
 
flpflp kao sto rekoh, lako je analizirati avionsku nesreću koja se već dogodila, a gotovo je nemoguće predvideti urzok neke, na način na koji mislimo da može.
datum i vreme na karti su trenutak poletanja. avionu B747 (kargo-teretni) gotovo odmah po poletanju su otpali motori, i avion je udario direkt u stambeni blok; tako da je pored par članova posade, izginuo određen broj ljudi u zgradi. posle istrage utvrđeno je da je uzrok nesreće mikroskopska promena/deformacija metala od koga je napravljen šraf koji vezuje motore za krila aviona. ono što bi imalo neke veze sa tvojim pogledom na kartu jeste da su motori pali u jezero, a avion je krenuo iz amerike i u amsterdamu je imao stanicu :)
e sad na osnovu čega bi mogli da vidimo sve to, da predvidimo takav razvoj događaja? dakle neko bi trebao da izanalizira brdo nesreća i da uvtdi neku zavisnost, pa da znamo lupam da opozicija merkura i marsa (uz druge indikatore) donosi otkazivanje flapsova :)

bijlmer747crashaj6.jpg
 
Poslednja izmena:
Hm, nisam cuo za taj vulkan. :) Gde se on nalazi?

Ja sam mislio na neku opciju koju je spomenu jedan covek, a to je da neki Illum se igraju vestackim crnim rupama,
i da takva crna rupa moze da proguta nasu planetu... Neznam kako to, ali to je jedna mogucnost.

Znas onaj gejzir u tom parku, koji je atrakcija, onaj sto svaki cas izbacuje vodu. E taj gejzir je samo deo vulkana koji lezi ispod, e kad bi taj vulkan proradio bili bi gotovi:)
 
a to bi značilo šta? :D
Šta me ispituješ toliko? :lol:

Uvek su mi bile mrske analize događaja a pogotovo ovakvih ... Gledala sam btw emisiju o tome na National geographicu (koji užas :confused: ) ali sam zaboravila detalje, sad čitam o nekim sitnicama pa gledam da povežem sa kartom. Naletela sam na ovo ...
"In 1998 it was revealed the plane had been carrying at least one of the ingredients needed to make the nerve gas, sarin. There were claims of a cover-up.

Hundreds of local residents reported health problems thought to be related to the crash, such as depression, listlessness and respiratory problems. "
Moguće ima veze sa Mesec-Neptunom.
 
Pa da je Jupiter vladar 1. kao u prethodno postavljenoj karti, mogao bi se izvesti zaključak da je pao na zemlju jer je Jupiter u Devici.

Gle, Fixa prepravio kartu. :D
Ali ko zna ko je od njih omašio vreme.

Inače, pošto je avion pao ravno u stambeni blok i prepolovio jednu zgradu na pola :confused: mislim da bi trebalo tražiti tu simboliku ... 'ajde da vas čujem. :)
 
Poslednja izmena:
ne ispitujem te da bi analizirala, jer sve vreme hocu da kazem da je to nemoguce; te da nam ostaje da osnujemo agenciju za astro-istrazivanja avio nesreća i prodamo nekom rezultate rada :D
Ovaj post mi je promakao ... kako misliš, nemoguće? Predvideti teško, ali analizirati kartu događaja uvek možeš, za bilo šta.
 
u ovom trenutku potpuno je nebitno da l je avion pao na zemlju ili vodu. kasnije bi mogli da nađemo vezu sa zgradom. ono što je bitno jeste uzrok nesreće, a to je taj pajlon, tj. mikroskopske pukotine u njemu sto je dovelo do odvaljivanje motora.
 
Ovaj post mi je promakao ... kako misliš, nemoguće? Predvideti teško, ali analizirati kartu događaja uvek možeš, za bilo šta.

nemoguce je jer ne analiziramo bilo koji događaj gde možemo da upotrebaljavamo svoja znanja, analiziramo specifične događaje, avionske nesreće, gde ipak (bar koliko ja znam) ne znamo još uvek ništa, sobzirom da se time niko nije bavio.
 
Preko opšte simbolike znakova i planeta možeš da opišeš događaj ... na to sam mislila. To nije ništa čudno. A bavili su se ljudi time, samo nedovoljno da bi bilo opšte poznato ... bar koliko ja znam.
 
ne verujem da se neko bavio na način na koji ja mislim da treba, ono što sam viđao po netu je klasično izigravanje astrologa tek pošto se nešto desi i tad su svi pametni; a istu vezu ne bi mogli da primene na drugi slučaj nema leba. ozbiljan pristup i ustanovljivanje veza konkretnih stvari je nešto što se traži. kada budemo iz natalne karte leta mogli da vidimo/pretpostavimo da će avion imati problema sa hidarulikom u repu aviona, onda možemo da kažemo da je neko nešto uradio što se ove teme tiče.
 
Poslednja izmena:

Back
Top