Kolektivne nesreće

Pa takve finese vec sumnjam da neko i moze videti ... ne verujem da su ocigledne, a tek ovde na forumu neces naci nekoga ko bi video ... kako god pad aviona i da je nesto poslo naopako se moze videti ...
Merkur i Uran predstavljaju tehniku i izmedju ostalog avione, kao i znak Vodolije(u kome je Saturn, dispozitor Urana u egzaktnom kvadratu sa Venerom koja je dispozitor Merkura), ove planete su onoj karti katastrofalno postavljene, takodje i prema Mesecu koji oznacava mase ljudi, tako da se zakljucak moze izvuci iz puno stvari koje se vide tamo na karti, ne bih sada da ti ih navodim redom ima ih dosta, a nema ni potrebe jer ti ne bi ni shvatio, jer koliko ja vidim ti se ni ne razumes u astrologiju, a pokusavas nam ovde dokazati na temi nesto na kojoj se stvari gledaju sa astroloskog aspekta ... 8) :-o :o
 
to nisu finese to je suština.
kao što se u astromedicini zna koja planeta vlada srcem; koja plućima itd. nikakve vajde od astromedicine ne bi bilo da se svodi na to da nekom kažeš "u vašem telu poćiće nešto naopako" a mogu da se kladim u litru krvi da iz one karte ne možeš ništa konkretno da kažeš. da može da se vidi masa može, da se zna ko vlada tehnikom i avionima zna se; da može da se vidi da su planete katastrofalno postavljene može, rupu na saksiji otkrili nismo niti takva analiza ima neku poentu. i nisam mislio bukvalno da se nalaze veze mikroskopskih pukotina šrafa koji povezuje motor sa krilom, ali nešto blizu toga bi već imalo smisla kada je ova tema u pitanju.
 
Poslednja izmena:
pošto ima nesreća sa istim uzrokom, tipa otkazivanje altimetra zbog čega su se avioni skucali u planine, možda bi bilo bolje da nađem takve dve i da vidimo jednu pa drugu...

Nema sanse da vidim takve detalje, jer previse je stvari vezano za jednu planetu, znak i kucu. Mislila sam veza tipa da li postoje neki univerzalni aspekti koji bi pokazali da odredjeni let nesme da se dogodi i da ce da se zavrsi katastrofalno. Ona karta koju sam analizirala je zapravo karta leta, zivot leta da se tako izrazim, jer u momentu poletanja radja se let. Mislim da vrlo mali broj ljudi moze da udje u takve detalje, pre nego sto se bilo kakva nesreca desi, sto si rekao lako je da se trazi, ako se zna sta se trazi. Mada uvek posttoji veerovatnoca da se recimo kod otkazivanja altimetra ili motora javljaju jedni te isti aspekti. Tako da neznam sta da ti kazem za uporedjivanje, meni zvuci zanimljivo, ali je istovremeno i jako zahtevno.
Za pocetak ne znam kako da definisem ko je ko u karti, let je AC, po meni, sta je DC?
Zatim moraju se znati mesta poletanja i pravac u kom ide avion (zemlje koje prelece), zbog povezivanja vladarstva planete sa odredjenom zemljom i aspekti i polozaj te planete u horoskopu. I mislim da kod predvidjanja leta treba uzeti bas momenat poletanja, a ne nesrece, bas zato sto se on radja.
 
Kao sto rekoh to nije ocigledno(bar ne jos uvek) i to je nesto sto nije dovoljno ispitano ... i da bi se znalo sta da se gleda za koji deo aviona to se mora vise istraziti , a ti ocekujes od nas koji blage veze nemamo sa konstrukcijom aviona da ti kazemo gde je kvar 8) :-o :o
 
@flpflp
naravno da nema šanse da vidiš takve detalje, nećemo odma tražiti altimetar :lol: kao i svuda, uvek se polazi od što više slučajeva iste prirode i traži se sličnost/veza...pa ako budemo videli da se u 14 karti nesreća (i kad kažem karte nesreća mislim na nesreću kao događaj, naravno da ćemo da uzimamo momenat poletanja) pojavljuju neke sličnosti, možda bi onda mogli da skapiramo nešto bitno i konkretno.
DC bi po mom mišljenju trebala da bude destinacija/zavrsetak leta

immpah
to što si ti podvela pod tvoje "kao što rekoh" ja govorim prethodnih 15 postova :P
 
Poslednja izmena:
@flpflp
naravno da nema šanse da vidiš takve detalje, nećemo odma tražiti altimetar :lol: kao i svuda, uvek se polazi od što više slučajeva iste prirode i traži se sličnost/veza...pa ako budemo videli da se u 14 karti nesreća (i kad kažem karte nesreća mislim na nesreću kao događaj, naravno da ćemo da uzimamo momenat poletanja) pojavljuju neke sličnosti, možda bi onda mogli da skapiramo nešto bitno i konkretno.
DC bi po mom mišljenju trebala da bude destinacija/zavrsetak leta

immpah
to što si ti podvela pod tvoje "kao što rekoh" ja govorim prethodnih 15 postova :P

Pa videla sam jos dve i mislim da to delimicno ima veze sa fixnim zvezdama, recimo jednoj je AC na algolu:), a za drugu jos gledam i :???:
 
mislim da je ipak bolje da nađemo dve ili više karata sa istim uzrokom, da bi našli eventualno neke pravilnosti...a u ovoj se pretpostavlja da je pilot izvršio (kolektivno) samoubistvo, neko (verovatno pilot) je namerno isključio crnu kutiju; još jednog takvog slučaja mislim da nema, pa bi praktično bilo nemoguće potvrditi zaključke koje bi doneli na osnovu ove karte.
 
Ma ova je bila zanimljiva, jer je drugo objasnjenje bilo da se zaglavio upravljac kormila, sekundarna poluga u boingu 737, a nasla sam nesto iz 14 avgusta 2005 godine kad je kiparski avion pao kod atine isto boing 737 i kao ne zna se uzrok i ranija devedesetih su bila dva pada isto boing 737 isto rotacija u vazduhu i poniranje punom brzinom sa nosom na dole isto su s eiskljucile crne kutije.
Vidis ovde je saturn isto u 11-oj kao kod karte u 18:30 i to u ovnu, a to je nekakva kocnica i sa ovim polozajem se desavaju padovi. Ovog puta je konjukcija marsa sa uranom i neptunom, a bila je opozicija i venera vladar Ac je tu, a AC je na algolu. A pluton je u 7-moj kuci, kao i tamo. Da ovde je i merkur retro. Indija je u jarcu, a to je za njih bilo inostranstvo, jer su s eoni vracali odatle- znaci vladar saturn. Definitivno ako hoces da predvidis avio nesrecu za neki avion moras da znas, pored aspekata i destinacije, jer sa piste polecu avioni na recimo 15-20 minuta, tako da je sigurno jos nekim avionima bila ovakva postavka, ali je samo jedan isao povratni let dzakarta-singapur.
 
Poslednja izmena:
U poslednje vreme kao sto svi znamo desava se mnogo saobracajnih nesreca i dosta ljudi je izginulo na putevima... sezona je putovanja pa nije ni cudo ali me zanima ima li sad nekih uticaja planeta na to? Postoji li neka planeta koja je "kriva" za to?
 
U poslednje vreme kao sto svi znamo desava se mnogo saobracajnih nesreca i dosta ljudi je izginulo na putevima... sezona je putovanja pa nije ni cudo ali me zanima ima li sad nekih uticaja planeta na to? Postoji li neka planeta koja je "kriva" za to?

To i ja pokusavam da skontam:), ali izgleda da su s eljudi stvarno malo bavili time, jer sve sto sam nalazila je bilo vezano za nesrecu koja se vec dogodila, tako da najverovatnije mora iz primera da s epovezuje
 
Sad sam gledala neku emisiju o avionskim nesrecama, pa mi pade na pamet kako to da se toliki ljudi nadju u isto vreme na istom mestu i umru zajedno? Ima li to neke veze sa aspektima plutona u njihovim kartama? Ili sa cim?


Ima veze, samo ne mozemo da pogledamo natalne karte svih tih ljudi da bi nasli vezu..ali naravno da moraju da postoje indikacije da ce sve te osobe poginuti istog dana na isti nacin.
Poznato je da mnogi ljudi sanjaju avionske nesrece pre nego sto se dese, i onda ako planiraju put za neki dan odustanu, ili imaju neki nelagodan osecaj i odustanu od leta...avion se srusi, oni nisu u njemu. Isto tako bi trebalo imati i karte tih ljudi i karte ljudi koje je neka visa sila sprecila da polete bas tim avionom..nesto je iskrslo, ...itd...
Ne moze ovako uopsteno da se prica o tome, dajte primer, avion, broj leta kompaniju, datum i vreme kad se sve desilo i gde..i po mogucstvu natalne karte poginulih i prezivelih ako ih ima, i onih koji su odustali od leta u poslednjem trenutku.
 
Nema veze, sa astrologijom, ali ima veze sa temom - najveći broj avionskih nesreća se dešava zbog lošeg održavanja. To je bar ono što se može zaključiti po onome što se vidi na National Geographicu. Naravno ima i nesreća koje su povezane sa lošim dizajnom aviona. Po meni bi bilo logično gledati natalnu kartu samog aviona (na osnovu datuma proizvodnje), pošto bi rušenje istog bila i sama smrt letilice..
 
Pa sada su Mars i Saturn u konjukciji u devici. Mars je pre par dana ili mesec opet bio u aplikcionoj ( najgoroj konjikciji ) sad je u egzaktnoj. A li njih dvojica su gadni kad god su i bilokakvom aspektu ne samo losem.
 
do kad to traje?

Pa prakticno Mars se vec od 12 Jula poceo odvajati ( sa postizanjem 6-og stepena ) od Saturna koji je ostao na 5 stepenu Device ( sada je na 6 ). A Mars je danas vec na 11.26 stepenu Device. Najgore je proslo: stradali su Cesi autobusom, pa onaj drugi autobus koji se prevrnuo sa nasim putnicima pa Ikodijevic, pa pozari svuda po Kaliforniji, Grckoj, pa onaj vulkan na havajima valjda bese, ali to ce se sad stisavati polako jer konjukcija traje malo duze jer Saturn ima veliki orbis oko 10 stepeni.A pocelo je jos kada je Mers bio u aplikaciji ( uzazio u aspekt )prema Saturnu a tada je najgori jer on tada i pocinje da deluje kada je u aplikaciji.
 
Sad sam gledala neku emisiju o avionskim nesrecama, pa mi pade na pamet kako to da se toliki ljudi nadju u isto vreme na istom mestu i umru zajedno? Ima li to neke veze sa aspektima plutona u njihovim kartama? Ili sa cim?[/QUO

havarija, tj avionska nesreca se desava zbog kvara na avionu,na pr. ako ptica uleti u motor u toku leta , poletanja aviona...ili teroristicki napad na avion, otmica...ima mnogo nacina da se desi avionska nesreca. kada bi to imalo veze sa sudbinom tj horoskopom to znaci da bi trebali pogledati horoskop i za pticu koja je poginula u toj nesreci, :hahaha::rotf::lol:
a to je smesno.
sta sve ljudima koji su dokoni nece pasti na pamet
 
:roll:
Zdravko, ajde mani se komentara koji nisu ni interesantni ni pametni...
I sta uopste trazis na ovom podforumu, ako vec ne verujes u astrologiju?! Pokusavas da ubedis i nas (koji smo se uverili u njenu istinitost) da je sve ovo glupost? :roll:
 

Back
Top