Koktelcici, likercici...

Pa nije ista cena u Bgd-u i na moru...
Na moru plaćaš više ugođaj nego sastav koktela. Mada, nije ni čudo što su te odrali kad ti je bio mnogo jak pa si se ocugala od jednog gutljaja :hahaha::zag:

Ma, to mu je cena, pisalo u meniju. I jeste bio ugodjaj... na samoj plazi, baklje na sve strane... Ovde se bas ne vidi...
 

Prilozi

  • PIC_0006.jpg
    PIC_0006.jpg
    36,8 KB · Pregleda: 9
Najbolji kokteli se prave na Kruzu (Cruise-u izgleda malo nakaradno kad se napiše:D). meni tamo spravljaju nešto sa džinom, kažu Džin melon, ja nisam sigurna da je to ime koktela. Uglavnom, lepo te pitaju kakvu kombinaciju ukusa voliš i onda nešto lepo smućkaju:D
Volim i Cuba Libre. Pivo ne pijem, vino ponekad, a u kućnoj varijanti Martini Rosso. Volim i Baileys sa drobljenim ledom i zrnima kafe:D
 
Sokove ne volim i ne pijem osim mozda ponekad kad nisam lena ( to je retko) iscedim narandzu i to je sve.
Kad pijem alkohol a i to je retko, pijem crno vino.
Leti osim vode ne pijem skoro nista.

Kafa i caj su jedini napitci bez kojih ne mogu.
 
A kafa-kokteli, je l' voli to neko? :D
Ono - nejcesce je Bailey's kafa, (to ima vecina kafica) to me je i navuklo da isprobavam i ostale... meni se to jako svidja, u varijanti - caskam s drugaricom uz kafu, pa ne mora uvek obicna moze i sa alkoholom :cool: Ime fenomenalnih ukusa npr. u Platou, a da ne pominjem Buena Vistu , kojoj samo ime kaze da se tu radi o nekoj kafi naveliko... :lol:;) mislim da ih tamo ima bezbroj, varijante sta ti dusa pozeli... lepa kombinacija mi je sa Malibuom (i jos necim...) dobije nekako tropski ukus... (mozda se i zove neka tropik kafa ili tako nesto...) :zaljubljena::kolac:
 

Back
Top